>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroleague 2013/2014

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tym bardziej łakomym, jeżeli kontuzja wyłączy z gry Sofo ;)
To jest niewatpliwie wazny argument bo przeciez Sofo w ataku robi ogromna roznice i bywaly mecze gdzie obwod zawodzil a on seirami zdobywal punty, jednak trzeba wziac pod uwage, ze ekipa Maccabi jest poniekad przyzwyczajona do gry bez tego znakomitego centra. W lidze rozegral 19 meczow na 27 mozliwych, w Eurolidze tych spotkan bylo oczywiscie wiecej bo 25 ale przeciez masa spotkan to byly krotkie wejscia na parkiet. Sama srednia czasowa o tym mowi. Sofo w Eurolidze przebywa srednio na parkiecie zaledwie 14 minut! W ldize zreszta to samo. Nadwaga robi swoje, slabiej broni ciezko mu wracac do oborny i zaraz ganiac na drugi kosz. Coraz lepiej wyglada Alex Tyus, doszedl Zizic i jakos sobie radza chociaz nie jest to zbyt dobry sezon dla zydkow. W ldize az 6 porazek, w tym kompromitacja u siebie z Hapoelem, w Eurolidze masa slabych meczow i czesto ratuja ich trojki. Armani ma spora szanse, to najmocniejszy sklad Wlochow od wielu lat. Mozna tylko zalowac, ze nie ma Gentile. Na pewno warto sprowac Armani 2.95 wystawil marathon, to ma sens.

Armani 2.95 1/10 mahonrat
+4.5 1.82 2/10 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Armani Mediolan - Maccabi Tel Aviv
HC -5 Pinnacle kurs 1,89 ✅ 91:77

Ja dzisiaj gram w stronę wloskiej ekipy.
Kto ogladal pierwszy mecz widzial, ze przez wiekszosc czasu gospodarze mieli go pod kontrola.
Idiotyczny, niesportowy faul Melliego pozwolil gosciom na odrobienie strat i dzieki temu ogladalismy dogrywke. Od polowy czwartej kwarty Armani wygladalo jakby bylo juz pewne swojego zwyciestwa, przestali grac na koncentracji. Drugi raz nie popelnia tego bledu.
Potencjal w tym zespole jest ogromny, na obwodzie Langford, Hackett, Moss, Jerelles, pod samym basketem dwoch mega atletycznych zawldnikow - Lawal i Samuels.
Maccabi wyrobilo plan minimum na ten wyjazdowy dwumecz, gospodarze na pewno beda dzisiaj bardziej zmobilizowani.
Oprocz tego nalezy pamietac o tym, ze tegoroczne Final4 odbedzie sie w Mediolanie, stad wziely sie kolejne transfery w zespole gospodarzy, w czasie trwania sezonu.

Dla mniej odwaznych @Armani win po 1,44 ✅ pinnacle

Powodzenia!

Na dzisiaj
Maccabi Tel Aviv - Armani Mediolan
Typ: HC -2 Armani @2,88
Bukmacher : Bet365

Cytuje poprzednią analizę ponieważ za dużo się nie zmieniło.
W drugim meczu z ławki odkurzony został CJ Wallace, który dorzucił ważne punkty, oprócz tego bardzo dobrze zagrał Kangur. Reszta zrobiła swoje i mieliśmy pewne zwycięstwo Armani.
Z drugiej strony ograniczony został lider Maccabi - Ricki Hickman. Kontuzji nabawił się Big Sofo. I właśnie pod basketem widzę największy problem gospodarzy - zostaje Tyus i Blu. Roxanne, z pełnym szacunkiem, ale pisanie o Ziziciu, który łącznie w tym sezonie euroligowym zagrał 44 minuty w 8 meczach ... Jak dla mnie on nie jest żadnym wzmocnieniem i Maccabi pod basketem wygląda w tej chwili dramatycznie słabo.

Tak jak pisałem - pierwszy mecz to nie gości wygrali, tylko Mediolan przegrał.
Drugi mecz pod pełną kontrolą.
Ja jestem przekonany o tym, że Armani w Izraelu nie odpadne, jeżeli przegrają trzeci mecz, w czwartym również zagram w ich stronę.
Powodzenia!
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Jak zwykle ktoś ma nie grać itp a jednak i tak gra. Druga sprawa Milan nie gra zespołowo, nie podoba mi się to... długie czekanie, przetrzymywanie piłki, a potem w ostatniej chwili wjazd pod kosz i nie udana akcja...10 ptk w plecy do przerwy...i jak się nie ogarną to nie mają szans. Dziś Mediolan gra tak na 40% swoich możliwości, może i Maccabi zacięcie broni ale naprawdę Milan słabo.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Panathinaikos - CSKA 2.15 2/10 68-71 i 47 sek oilka i uwalic to trzeba miec talent... ⛔

stan rywalizacji: 1-2


Moskwa ma swoje klopoty ale zeby az 2.15 na nich to dziwne bo wedlug mnie sa faworytami. Porazka w pierwszym meczu w Atenach to byly szczegoly. Statystyki bardzo podobne obu zespolow: okolo 50% za dwa i ponad 20% za trzy. Panata opanowala deske,, mieli wiecej osobistych i wygrali. CSKA wydaje sie jednak ciut mocniejszym zespolem, pelna 10-tka bardzo mocna. Panata gra w kratke i Rosjanie powinni to wykorzystac. Jesli sami nie potrafia rzucic 60 oczek to robia sobie problem, lepsza skutecznosc powinna dac wygrana. Trener Alvertis nie ma w skladzie takich kozakow jak Krstic, Weems, Fridzon Hines czy Khryapa. Messina nie potrafi w tym sezonie zapanowac nad swoja druzyna. Walka o FF to juz nie czas na klotnie i spory, bedzie walka a 2.15 to value.

Olympiakos - Real 1.80 3/10 ehh wszedzie parkiet wygrywa i po 2 w obu rywalizacjach, ktos bedzie tego zalowac... ⛔

stan rywalizacji: 1-2


Real to glowny faworyt do wygrania calej Euroligi, raczej z Olympiakosem nie powinno byc problemow z awansem. Przegrali pierwszy mecz w Grecji wiec trzeba poszukac wygranej w drugim meczu bo 2-2 to zawsze nerwowka. Real przespal pierwsza kwartke, potem grali juz lepiej ale nie zdolali odrobic strat. Przegrali 76-78. Pireus wygral dzieki skutecznosci Dunstona i super grze Spanoulisa. Amerykanin zagral na skutecznosci 9/10 za trzy i 3/4 osobite. Oporcz tej dwojki jest jeszcze solidny Petway i Lojeski ale to sie ma do tream teamu prowadzonego przez Pablo Laso? Rudy Fernandes, Nikola Mirotic, Felipe Reyes, Sergio Rodriguez, Sergio Lull, Tremmel Darden, Jaycee Carroll, Marcus Slaughter Ioannis Bourousis i Salah Mejri. Niesamowia kadra i mysle, ze tym razem ograja Olympiakos.
 
L 63

l7

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv - Armani Mediolan
EA to przede wszystkim drużyna własnego podwórka, do meczu z Maccabi w Mediolanie pokonał ich tylko Real Madryt. Jednak mecz numer 4 nie bedzie rozgrywany w Mediolanie, a w wypelnionej po brzegi fanatycznymi kibicami hali w Tel Avivie. O tym jak ciężko gra się w Nokia Arena, mediolańczycy mogli przekonać się już w pierwszym meczu, kiedy to gospodarze pozwolili im rzucić tylko 63 pts.
EA gra efektowną, ładną dla oka, a przy tym także efektywną i często wręcz szaloną koszykówkę - idealną do oglądania, oraz na sezon zasadniczy. Jednak to jest Play Off bejbe, a taki styl gry najwidoczniej odpowiada drużynie Maccabi.
Głowny argument to własna hala, MTA nie wypuści z rak awansu.
Mój typ:
Maccabi Tel Aviv - Armani Mediolan 1 kurs: 1.4 (bwin) 86-66
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Maccabi Tel Aviv - Armani Mediolan
EA to przede wszystkim drużyna własnego podwórka, do meczu z Maccabi w Mediolanie pokonał ich tylko Real Madryt. Jednak mecz numer 4 nie bedzie rozgrywany w Mediolanie, a w wypelnionej po brzegi fanatycznymi kibicami hali w Tel Avivie. O tym jak ciężko gra się w Nokia Arena, mediolańczycy mogli przekonać się już w pierwszym meczu, kiedy to gospodarze pozwolili im rzucić tylko 63 pts.
EA gra efektowną, ładną dla oka, a przy tym także efektywną i często wręcz szaloną koszykówkę - idealną do oglądania, oraz na sezon zasadniczy. Jednak to jest Play Off bejbe, a taki styl gry najwidoczniej odpowiada drużynie Maccabi.
Głowny argument to własna hala, MTA nie wypuści z rak awansu.
Mój typ:
Maccabi Tel Aviv - Armani Mediolan 1 kurs: 1.4 (bwin)
&quot;mediolańczycy mogli przekonać się już w pierwszym meczu, kiedy to gospodarze pozwolili im rzucić tylko 63 pts&quot; A to dobre, jak można wypisywać takie brednie. Meczu nie oglądałeś to już wiemy jedynie co to popatrzyłeś na wynik i aha Maccabi grało ostro defensywą niczym Miśki w NBA i ni hua. Jeśli nie oglądałeś meczu przynajmniej wejdz na livesports w dział koszykówka wróć do meczu nr 3 który był rozgrywany 21 Kwietnia i zobacz ile rzutów wykonała drużyna z Włoch i wtedy napisz jeszcze raz tą analizę czy faktycznie jest jak piszesz że wynik ze strony Milano to dużo zależał w tym meczu od gospodarzy.
Mecz był z jednej i drugiej strony słaby pod względem celności ze strony Włochów celność była tragiczna pudłowali wszystko nawet osobistych nie trafiali gdzie na 28 trafili 19.Ich największa broń to rzuty za 3 celność na 25 rzutów 4 trafione.
Nie neguję typu choć także mam odmienne zdanie ale nie wypisujcie takich głupot bo to ludzie czytają. Maccabi miało trochę więcej szczęścia w tym meczu i dlatego wygrali tyle i nie zagrali nic nad zwyczajnego poziom był jeden z jednej i drugiej strony czyli żenujący.
Co do najlepszej opcji w tym meczu to over punktowy Milano drugiego tak słabego meczu nie zagraja na pewno czekam na linie na becie jeszcze
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Ja również jestem zdania że Milano nie zagra drugi raz takiej beznadziei. Dziś jeżeli przegrają żegnają się z euroligą. Są w stanie wygrać z każdym co pokazały zaskakujące ale dosyć pewne zwycięstwa w fazie zasadniczej. W tym spotkaniu każdy może wygrać i nie będzie to zaskoczeniem. Z racji że Milan gra dziś o być albo nie być stawiam handicap w ich strone.

Milano + 5.5 pkt 1.85⛔⛔ Keith sam meczu nie wygra ????

Panata - Cska , 3 mecze , kolejno 144 , 128 i 124 pkt. Dziś również mecz o wszystko dla greckiej drużyny. Z racji że ciężko wytypować tu zwycięzce wchodze w under punktowy.
Mecz powinien być wyrównany , akcje długie i dobry difens obydwóch drużyn.

Panata- Cska / under 137.5 pkt 1.85✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Olympiakos - Real 1.80 3/10 ehh wszedzie parkiet wygrywa i po 2 w obu rywalizacjach, ktos bedzie tego zalowac... ⛔

stan rywalizacji: 1-2


Real to glowny faworyt do wygrania calej Euroligi, raczej z Olympiakosem nie powinno byc problemow z awansem. Przegrali pierwszy mecz w Grecji wiec trzeba poszukac wygranej w drugim meczu bo 2-2 to zawsze nerwowka. Real przespal pierwsza kwartke, potem grali juz lepiej ale nie zdolali odrobic strat. Przegrali 76-78. Pireus wygral dzieki skutecznosci Dunstona i super grze Spanoulisa. Amerykanin zagral na skutecznosci 9/10 za trzy i 3/4 osobite. Oporcz tej dwojki jest jeszcze solidny Petway i Lojeski ale to sie ma do tream teamu prowadzonego przez Pablo Laso? Rudy Fernandes, Nikola Mirotic, Felipe Reyes, Sergio Rodriguez, Sergio Lull, Tremmel Darden, Jaycee Carroll, Marcus Slaughter Ioannis Bourousis i Salah Mejri. Niesamowia kadra i mysle, ze tym razem ograja Olympiakos.
Ja rozumiem, ze mozna przegrac z Olympiakosem w Pireusie... Natomiast za cholere nie moge zrozumiec brak walki ze strony zawodnikow z Madrytu... Mam tutaj na mysli ostatnia minute meczu... gdzie przy wyniku 67-60 i pilce gospodarzy oni nie fauluja, tylko grzecznie pozwalaja przeprowadzic akcje gospodarzom... Jestem troche wsciekly, gdyz pieniadze ulecialy ???? Wniosek z tego taki, ze sa pewni wygrania u siebie w domu... Kurs na wygrana Madrytu na moje ok bedzie oko 1.3 moze 1.35...
Co moge napisac o meczu... Olimpiakos narzucil powolne tempo gry a REal sie dostosowal... Momentami w meczu byla bieganina od kosza do kosza, tylko co z tego kiedy skutecznosc jest na zastraszajaco niskim poziomie co mnie oraz moim zakladom na over od 137,5 do 144,5 sie bardzo nie podobalo.
Potencjal jaki ma REal spokojnie powinien wystarczyc do wygrania rywalizacji u siebie w domu, gdzie przewiduje jednostronny pojedynek i pokrycie HC np 7.5 punktu, moze i nawet 6.5 na starcie...
Rasumujac Real w domu wg mnie narzuci swoje tempo gry i pewnie wygra...

P.S. szkoda tylu pieniedzy....
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
CSKA Moscow - Panathinaikos 3.90 1/10 marathonbet⛔
Jeden mecz to zawsze troche loteria, starczy, ze u rywali 2-3 kozakow zacznie sypac za trzy i moze roznie byc. To Grecy sa na fali, to Grecy sa w formie, to Grecy dwa razy ograli CSKA i sa teraz pobudzeni, pelni nadzieji na awans. Rozumiem jakby bylo te 2.6-2.70 ale 3.90 to juz bankowo value. Messina nadal nie potrafi ulozyc zespolu, caly ten rok jest slaby, to juz kolejne wyraznie gorsze mecze Rosjan. W pierwszym meczu byla dogrywka teraz moze byc podobnie. Panata nie musi, CSKA ma za to noz na gardle. Ponadto Grecy maja wybitnych strzelcow z dystnasu a to jest wielka bron bo jesli akurat wpada jest dobry dzien to ciezko takie serie zatrzymac. A kto rzucac ma bo chociazby Maciulis, Diamantidis, Ukic, Fotsis, Bramos... Co z tego, ze Moskwa ma przewage pod koszem jak potem i tak dostaja baty i doprowadzaja do 5 meczu. Rano bylo podobno 4.65 na Grekow...
Real Madryt - Olympiakos 4.42 0.5/10 pinnacle⛔
Troche mi sie wierzyc nie chce w kleske Relau dlatego tylko 0.5 kurs troche dziwny bo przeciez wczoraj gracze Realu byli w Pireusie BEZRADNI. To Pireus dyktowal warunki gry i gral skuteczniej od rywali. Wiadomo, ze Real u siebie jest prawie nie do ogrania dlatego daje tylko 0.5/10 nie odbieram szans Grekom bo po tym co widzialam w srode. Oly ma paru swietnych strzelcow i moze byc zacieta koncowka. Real mocno zawodzi w tej rywalizacji, sami sobie przedluzaja gre i doprowadzaja do nerwow. Sam parkiet nie rzuci 30 punktow, trzeba cos z siebie dac. W drugim meczu bylo 82-77. W pierwszym starciu gre ustawila startowa kwarta gdzie bylo 27-12. Moze byc goraco w Madrycie i kto wie czy po raz kolejny Pireus nie zrobi niespodzianki. To sa specjalisci od wygranych w Eurolidze.

Ale niektorzy lamentuja... gracie alin kazdy mecz czy jak? Na te 4 mecze poszlo 6.5 jed. i robicie pogrzeb typera, na sam dzisiejszy tenis na JEDEN mecz poszlo 6j. jak nie wejdzie 1 mecz to ok jak 4 co daje tyle samo minusa to lament, spokojnie nie martwie sie o mnie...
 
L 63

l7

Użytkownik
&quot;mediolańczycy mogli przekonać się już w pierwszym meczu, kiedy to gospodarze pozwolili im rzucić tylko 63 pts&quot; A to dobre, jak można wypisywać takie brednie. Meczu nie oglądałeś to już wiemy jedynie co to popatrzyłeś na wynik i aha Maccabi grało ostro defensywą niczym Miśki w NBA i ni hua. Jeśli nie oglądałeś meczu przynajmniej wejdz na livesports w dział koszykówka wróć do meczu nr 3 który był rozgrywany 21 Kwietnia i zobacz ile rzutów wykonała drużyna z Włoch i wtedy napisz jeszcze raz tą analizę czy faktycznie jest jak piszesz że wynik ze strony Milano to dużo zależał w tym meczu od gospodarzy.
A gdzie napisalem, ze 63 pts Milanu to kwestia tylko defensywy Maccabi?
Mecz wyjazdowy, stawka meczu, presja 11 tysiecznej widowni, duzy stres, duze obciazenie psychiczne - reka potrafi zadrżeć, do tego silny przeciwnik, ktory w swojej hali gra swietnie i ktory kilka dni wczesniej wyrwal zwyciestwo w Mediolanie. Defensywa to tylko jedna ze skladowych. Jak ciezko gra sie w meczach wyjazdowych, kiedy gospodarzom dopinguje chocby kilkuset kibicow wiedza tylko Ci, ktorzy kiedykolwiek mieli okazje w takich meczach grac. To nie jest tak, ze druzyna ktora rzucala srednio prawie 80 pts nagle zapomina jak sie gra w koszykowke i w 2 najwazniejszych spotkaniach nie potrafi rzucic 70. wszystkie te czynniki maja wplyw.
Pozdrowil, bez spiny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP


Po tym jak wygladaly mecze wczesniejsze wyjatkowo ciezko wskazac tu faworyta. Teoretycznie final CSKA - Real jednak wszystko jest mozliwe. Akurat w Maccabi nie wierze i uwazam, że Moskwa bedzie w finale ale kto wygra z pary hiszpanskiej to nie mam pojecia. Rozum podpowiada, ze Real ale przestoje maja ogromne a Barcelona gra zdecydowanie lepiej niz na poczatku sezonu. Jesli bedzie kurs na FCB kolo 2.50 to mozna pomyslec. CSKA warto powyzej 1.50 bo oni tez przeginaja czasem z forma i potem dostaja baty od slabszych zespolow.
Totalna kompromitacja CSKA i amatora Messiny, co roku te same bledy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nyk 501

nyk

Użytkownik
Witam, czy ktoś sie orientuje gdzie Final Four mozna obejrzeć?

Na dziś widze tylko jedno wyjście:

Cska Win (z dogrywką) 1.4 Dwa razy grali z Maccabi w tym sezonie euroligi dwa raz wygrana, mysle ze na tym etapie i grając z teoretycznie najsłabszą drużyną z całej czwórki podtrzymają tą passę i spokojnie wygrają.

Real-Barca over 154 1.8 Ostatnio linia 159 w meczu ligowym została przekroczona rzutem chyba z 8m przez Mirotica, gdzie równie dobrze mógłby sobie ten rzut podarować jednak widac że miedzy tymi dwoma zespołami mecze są szczególne i drużyny nigdy nie odpuszczają. Na ost 10 spotkań linia ustalona przez bukmacherów nie przekroczona została tylko raz i zabrakło 1 oczka. Dzisiaj to jest moje główne danie wieczoru.

Ako 2.52

Powodzenia i gdyby ktoś wiedział gdzie to można oglądać to niech napisze z góry dzięki...
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
???? ???? ????

Maccabi Tel Aviv - Real Madryt 98:86 (15:16, 18:19, 20:20, 20:18, 25:13) - po dogrywce.

Graczem meczu zdecydowanie Tyrese Rice. 26 oczek w meczu finalowym robi wrazenie chociaz przy takiej obronie Realu to Dloniak by pewnie 50 rzucil.





???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom