>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Najlepszy Znawca roku 2013

Status
Zamknięty.
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Z mojej strony głos poszedł na gościa wzbudzającego ambiwalentne uczucia. Jedni go uwielbiają, drudzy nienawidzą,a co najciekawsze, wszyscy mają ku temu słuszne powody. Jednakże jednego nie można mu odmówić -
posiada ogromną wiedzę o sportach walki, a dodatkowo potrafi przełożyć to na dobre typy. Powiem szczerze, że nieczęsto zdarza mi się pobierać typy z forum, ale akurat nietuzinkowe analizy Pudzianxx potrafią mnie to tego przekonać, więc stąd decyzja.
Poza tym godni wyróżnienia są panowie z działu Primera Division czyli Ramzesa, kapszti i Vidal, którzy odwalają kawał niesamowitej roboty i jakby była możliwość wyboru więcej niż jednego znawcy, to moje głosy poszły by właśnie na nich.
 
vitalic 186

vitalic

Użytkownik
Mój plusik idzie dla Lutka. Wielki szacun dla poziomu znajomości NHL. Szkoda, że można oddać tylko jeden punkt bo na pewno bam14, Assitalia, kapszti, zksstal również na niego zasługują.
 
B 65

bodzio0222

Użytkownik
Mi zdecydowanie w ankiecie zabrakło darius010 , trzyma dział Bundesligi,merytorycznie i zwięźle opisuje co i jak,jedyna osoba na tym forum którą lubię poczytac.
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
Wybaczcie, będzie mi trudno napisać to w skrócie, ale nie da się tego zrobić w skrócie telegraficznym. Jeśli ktoś co nieco przebywa w Hyde Parku to będzie doskonale wiedział na kogo oddałem swój głos. To oczywiście Assitalia – to według mnie bezdyskusyjny lider tego forum i osoba, która też osobiście niezwykle cenię. Chłopak który pokazał nam w roku 2013 jak bardzo można ograć bukmacherów i jednak być górą nad nimi. To co Assi zrobił to w zeszłym roku według mnie zasługuje na bukmacherskiego Nobla, Pulizera czy tez Oskara gdyby tylko któraś z tych nagród była przyznawana.
Tak, jak najbardziej mamy na forum sporo ludzi, którzy mają wiedzę w danej dyscyplinie, jedni zarabiają bo mają swoją wiedzę, inni wyczucie, jeszcze inni bo maja jakiś określony system bukmacherski, który sprawdza się na dłuższą metę. Jednak pokażcie mi proszę kogoś kto nawet w 50% dorównywałby Assiemu w wynikach. W zaledwie 11 miesiącach 2013 roku Assi uzyskał bilans plus 470,26j i yield 40,49%. Ja na forum bukmacherskim mam jakiś tam staż bo 4 lata i jeszcze czegoś takiego po prostu nie widziałem. Przecież przyjmując 1j = 100 PLN w zeszłym roku grając Assim można było ugrać 47 026 PLN. Czapki z głów! Wybieramy najlepszego typera / znawcę tego forum, ale czy to nie wyniki są tym czynnikiem, który o tym wyborze powinien decydować?

Jeszcze tylko dodam, że według mnie Assi opracował najlepszy system bukmacherski z jakim się spotkałem. Tylko na pierwszy rzut oka odwiedzając jego temat można odnieść jakże mylne wrażenie, że gra po kursach, a tak naprawdę on potrafi znaleźć value w kursach 1,10. Kapitalny system stawkowania i bardzo starannie dobierane zdarzenia na kuponach priorytetowych za wyższą stawkę i te nazwijmy je poboczne ze znacznie wyższym ako grane za niższą stawkę. Z drugiej strony Assi trafił tez przecież single z kursem 8,00 jak choćby ostatnio zwycięzcę UK Championship. Rewelacja!

Mieliśmy Panowie kapitalnego typera na forum, z którym można było świetnie zarobić w zeszłym roku. Ja sam jestem tego przykładem pomimo, iż gram z Assim zaledwie od lipca. Cóż sprawy pod koniec roku potoczyły się tak, a nie inaczej i Assi zamknął swój temat. Co możemy zrobić, aby w bieżącym roku Assi dalej był z nami i abyśmy mogli dalej z nim emocjonować się snookerem w 2014 roku? Ja tylko ze swojej strony mam wielką nadzieję, że Assi bez cienia wątpliwości i z ogromną przewagą wygra konkurs na Najlepszego Znawcę roku 2013.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Ciężko wybrać tak jedną osobę bo naprawdę wielu z nich zasługuje na wyróżnienie.

Lutek: ogromna wiedza o NHL. Reagularnie udziela się w dziale, pisze mnóstwo świetnych analiz. Naprawdę obok Odi&#39;ego chyba największy znawca NHL na tym forum.
Yem Uoniaki: poadje wiele świetnych typów z NHL jak i europejskich lig hojekowych. Zazwyczaj są to typy na strzelców bramek po wysokich kursach. Ma pojęcie o hokeju i można złapać od niego sporo perełek.
lukaszlf: świetnie ogarnia sprawy związane z 2 Bundesligą.
Toudi: fantastyczna wiedza o NBA. Wiele mądrych wypowiedzi. Szkoda, że się już nie dziela tak często. To jest taki &quot;prawdziwy&quot; znawca ????
Pawacki: za sporty zimowe. Dzięki niemu zawsze warto zajrzeć do działu przed weekendem i ma się pewność, że znajdzie się tam dobre bet&#39;y.
bam14 &amp; Hiro: dzięki nim rzutki stały się na forum obiektem zainteresowania. Spory wkład w rozwój darta na forum.
Assitalia, Psotnick &amp; ozborn86: tak jak wyżej z tym, że tutaj mowa o snookerze. Całej trójce należą się wielkie gratulacje za typy podawane przez nich w tym roku.
Pudzianxx: sporty walki.
bułeczka: O Premier League wie wszystko ;)

No i na koniec moi faworyci:

blaise: bardzo duża wiedza o NBA jak i skokach. Często proponuje też w dntb ciekawe rozwiązania live. Jak dla mnie to właśnie on jest jedną z osób, które najbardziej zasługują na pierwsze miejsce.
maroon: także wielka wiedza o NBA jak i MLB. Szkoda, że już się nie udziela tak często w dziale.
Rogz166: chyba najlepszy typer europejskiego kosza na forum. Świetnie ogarnia tematy Euroligi jak i Eurocup.
Hardison: na NBA zna się jak mało kto. Potwierdza to w swoim temacie gdzie ma ładny zysk ;)
Bizon91, sewerynKG &amp; Karmol2: Jedni z najlepszych typerów w dziale NBA.

Niestety niektórych z nich nie mają rangi znawcy i nie biorą udziału w głosowaniu. Tak więc głos idzie na blaise ;)


@Kris_Kros
Nie porównywałem tego statystycznie ale wydaje mi się, że Obserwator (M) ogarnął w ciągu swojej działalności na forum troszkę lepsze wyniki chociaż Assi to też bez wątpienia czołówka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Mój głos na znawcę powędruje do kolegi po fachu - Yem Uoniaki
Ogromna wiedza, świetne, rzeczowe dywagacje na temat NHL, od których każdy może się wiele nauczyć od ludzi stawiających pierwsze kroki w NHL, po osobników, którzy siedzą w temacie. Sam osobiście czerpię od &quot;Yem&#39;a&quot; wiele ciekawostek, rzeczowych przemyśleń i perełek rodem zza oceanu. ;)
To jest właśnie idealny przykład, jak PASJA doskonale idzie w parze z wiedzą, a w jego przypadku &quot;znawca&quot; tej dziedziny to najtrafniejsze znaczenie tego słowa - w 100% adekwatne.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mi zdecydowanie w ankiecie zabrakło darius010 , trzyma dział Bundesligi,merytorycznie i zwięźle opisuje co i jak,jedyna osoba na tym forum którą lubię poczytac.
Darius jest moderatorem tego działu ;) A tu jest konkurs na &quot;znawce. Darek To taki znawca w zielonym kolorku ;) Możesz na niego zagłosować w tej drugiej ankiecie. Pozdro
 
kris_kros 100

kris_kros

Użytkownik
@Kris_Kros
Nie porównywałem tego statystycznie ale wydaje mi się, że Obserwator (M) ogarnął w ciągu swojej działalności na forum troszkę lepsze wyniki chociaż Assi to też bez wątpienia czołówka.
Gregorczen ;) Jakżeż łatwo jest to porównać. Z całym szacunkiem dla tak wybitnego typera jak Obserwator(M) to proszę Cię bardzo:
Obserwator (M) - 16 miesięcy temat i 32 913.5 przy yieldzie 24.16%
Assitalia - 9 miesięcy temat i 47 026 przy yeldzie 40,49%
Czy masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości? Nie zapomnij też proszę o okresach czasu (16 miesięcy vs 9 miesięcy) ;)
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Swój głos oddaję na Assitalię. Od Niego najczęściej zdarzało mi się pobierać typy w roku 2013 i przeważnie rozstrzygnięcia kuponów były pozytywne. Snooker jest mi obcą dyscypliną, więc dobrze mieć kogoś na forum, kto specjalizuje się w tym temacie. Zdarzało mi się nie móc dać reputy, więc mam nadzieję, że głos jakoś to wynagrodzi ????
Za rzeczową, sprawdzoną analizę wyróżniłbym również Ramzesa, bułeczkę, Pawackiego oraz scotrateza.
e; Ramzesa głos na najlepszego Moda jednocześnie
 
radocesc 21,7K

radocesc

Użytkownik
Chciałoby się napisać Assitalia i wszystko jasne - komentarz zbędny, statystyki tego użytkownika mówią same za siebie.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Ja tutaj wyróżnię panów od sportów walki czyli pudzianxx oraz salonowiec a także blaise za NBA. Niestety można zagłosować tylko na jedną osobę, więc zagłosuję na ... kogoś z tej trójki ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Assitalia to bezsprzecznie najlepsza kandydatura na &quot;postać roku&quot; na forum. Typy analizy statystyki wszystko na najwyższym poziomie, wiedza przekładająca się na pieniążki.
Wspomnę również o dwóch koleżkach z &quot;mojego&quot; działu czyli Lutku i Yem Uoniaki - obaj Panowie mają na prawdę ciężki kawałek chleba i chwała im za to że mają chęci pisać regularnie o tak zwariowanych i nieprzewidywalnych rozgrywkach jak NHL. Rozumiem ich jak nikt inny i przeżywam ich sukcesy i porażki. Brawa dla wszystkich znawców.
 
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Ciężko mi ocenić każdą osobistość z tej skromnej listy, bo nie przebywam na forumku tyle, ile chciałbym przebywać, niemniej mam kanon kilku działów do których zerkam przed większymi imprezami. 90% czasu spędzam jednak w zakładce NHL, dlatego nie pozostaje mi nic innego jak wyróżnić Lutka (dzięki za miłe słowo). Gęba się cieszy jak do naszego, wciąż niezbyt popularnego działu dołącza nowa twarz. Jedni przekonują się, że NHL to cholernie zdradliwa liga, śmiem twierdzić że najbardziej na świecie, i szybko znikają, drudzy starają się w miarę regularnie typować, ale Lutek pisze praktycznie co kolejkę niezmiennie bodaj od 3 sezonów. Szybko zdobył rangę, a ja jako że NHL śledzę od szkraba, muszę przyznać, że to w pełni zasłużone wyróżnienie. Hokejem można się szybko zarazić i Lutek złapał bardzo groźnego wirusa. Za każdym razem kiedy wieczorkiem zasiadam przed forum, wiem, że kiedy wejdę w dział NHL, będzie tam czekała analiza tego Jegomościa z której każdy, w tym ja, może czerpać pełnymi garściami.
Drugim tematem w którym bywam, jest strefa sportów walki, głównie MMA. Tu z kolei zwróciłem uwagę na postać salonowca. Sam kiedyś mnóstwo czasu poświęcałem treningom MMA (rola enforcera w złotych czasach liceum zmusiła mnie do szkolenia się w mordobiciu ???? ), i właśnie dlatego miło poczytać charakterystyki panów z UFC, których staram się podziwiać podczas kolejnych gal. Trafia wysokie kursy, szuka value, ogółem - dobra robota.
Gratulacje należą się przy tym wszystkim ludziom z tej listy - to dzięki Wam forum żyje i serwery są przeciążone.
O tym, kto zgarnie głos zadecyduje rzut monetą. Jeśli padnie na dobrego znajomego Lutka, będzie to kolejny głos z wielu na Niego oddanych, jeśli na salonowca, może jeden z pierwszych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Scotratez - Nie ma się co za bardzo rozdrabniać i za bardzo rozpisywać ale ten gościu zna się na WTA jak mało kto. Potrafi napisać obszerne analizy, w tym bardzo trafne i co najlepsze, ma do tego łeb jak mało kto! ;) Stawiam na niego głos i robię to z ogromną chęcią...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Oryginalny nie będę: Assitalia i wszystko jasne;) Zdecydowanie był to jego rok, tematem pozamiatał, a jeszcze to wszystko z mojego ukochanego snookera więc głos w pełni uzasadniony.
 
koval 161

koval

Użytkownik
Assistalia- nikt inny nie wchodzi w gre. To co on robil w tym roku ze snookerem to jest miazga, maszyna do $$$. Ass, szacunek ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 116

kopakos

Użytkownik
Nie będę oryginalny - Assitalia. Za to że zaszczepił we mnie miłość do snookera. Nigdy nie interesowałem się snookerem jakoś mocno, po prostu oglądałem co jakiś czas mecz. Obecnie wyczekuję każdego turnieju żeby móc oglądać i obstawiać snookera. SZACUNECZEK !
Gdybym mógł oddać jeszcze jeden głos to powędrował by do kogoś z działu sportów walki, ponieważ sw to moja pasja i uwielbiam czytać analizy ludzi, pomimo tego że osobiście piszę rzadko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom