>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Tydzień 47: Andria, Toyota, Tyumen

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
może i Kuzntesov wygra, ale naginasz fakty oj naginasz.
Bardzo podoba ci się gra Andreya w ostatnich tygodniach? Dziwne, bo od kilku ładnych tyg, podobnie jak przez cały sezon jest on w naprawdę słabej formie. Na mączce, na której królował w zeszłym sezonie przegrywał z zawodnikami z którymi po prostu nie wypada. Na hardzie pokonane same nołnejmy - jedyne coś znaczące zwycięstwo to z Ilhanem, ale też Turek to nie jest nie wiadomo kto. Przyszedł ogarnięty rywal jak Jarko i ugrał Rusek 3 gemy. Gdzie więc widzisz tą dobrą grę Kuznetsova?
oczywiście nasza dyskusja może się zakończyć niż na dobre się rozpocznie, bo nie wiem do końca co to znaczy, że coś &quot;ci się podoba&quot; ???? Może lubisz oglądać słabych grajków.

e: @ Mads: owszem masz rację i widziałem go w październiku jeszcze na cegle, ostatnio w Helsinkach i wyglądało to naprawdę marnie. Zastanawiałem się gdzie ten zawodnik, który rok temu na kortach Donalda Garrosa niszczył Tsongę w 1 secie..
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challanger Andria 15:00
Dancevic - Dustov ✅ 7-6 4-6 7-5 ✅
typ: 1
kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:

Spotkanie ćwierćfinałowe turnieju challengerowego na nawierzchni szybkiej we włoskiej miejscowości Andria. 27-letni Kazach spotka się z o dwa lata starszym Danceviciem. Dustov to typowys średnia z rankingiem ok. 200 miejsca i tak jest od kilku lat. Dużo kontuzji, strasznie himeryczny jak nie siedzi serwis. Ostatnie tygodnie ma jakby lepsze, chociaż nie można stwierdzić iż jest wybitnie dysponowany. W tym turnieju pewnie przeszedł dwie rundy, ale mam nadzieje, że na tym koniec. Dancevic to bardzo ciekawy tenisista. Niezły serwis i fajny jednoręczny beckhand. Szkoda, że psychika nie jest jego dobrą stroną. Bywał przecież w pierwszej setce. Dobrze się prezentował 3-4 miesiące temu. Teraz w europejskich hala za dobrze nie wypadał lecz tutaj do tej pory idzie jak burza. Wygrywa bez problemu swoje podania nie dając szans na breajki przeciwnikom. Kurs trochę urósł i wydaje mi się, że można zagrać Franka bo wachlarz umiejętności posiada spory i przydałoby się nieźle zakończyć sezon.
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Ebden-Rola 1 @1.25 expekt
Pod katem czysto sportowym to Australijczyk zlapal bardzo wysoka forme. Ebden na przestrzeni ostatniego miesiaca wygral dobre challangery w Melbourne i tydzien temu w Yokohamie. Oczywicie ten turniej w Toyocie jest najmniejszy i najalatwiej o niespodzianke, ale w obecnej dyspozycji mysle, ze Ebden moze wygrac i to. Nowy sezon rozpoczynamy w koncu w Australii i tam tez Ebden bedzie chciec dobrze wystartowac, takze poprawiajac znacznie ranking bycmoze zwolni miejsce dla innego Australijczyka czy to w Brisbane czy w Sydney. Do kombinacji typ sie raczej nadaje.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
już przegapiłem wysoki kurs z Gersasimovem dziś nie odpuszczę , gram na Kuznetsova który lepiej gra w tym turnieju moim zdaniem + Marchenko buraczana twarz gdy się zagotuję a to zdarza mu się bardzo często ????

Kuznetsov @ 2,1 bet365 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom