>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betin

K 13

kostek88

Użytkownik
Nie wiem co jest. Założyłem dzisiaj konto, próbuje złożyć depozyt. Wpisuje kwotę i wybieram metodę - moneybookers. Klikam continue, wyskakuje mi zaznaczona opcja new account i pod spodem jest miejsce na ID konta. Wpisuje to ID, klikam continue i nic sie nie dzieje. Miał ktoś kiedyś coś podobnego??
ogarnąłem - trzeba było mail wpisać.
 
K 13

kostek88

Użytkownik
Możecie się normalnie zalogować?
takie cos pojawia się po zalogowaniu:
Sorry, your account is inactive. Please contact Customer Services
www.Betin.com
a jeszcze parę minut wcześniej mogłem się normalnie zalogować
 
vitalic 186

vitalic

Użytkownik
Możecie się normalnie zalogować?
takie cos pojawia się po zalogowaniu:
Sorry, your account is inactive. Please contact Customer Services
www.Betin.com
a jeszcze parę minut wcześniej mogłem się normalnie zalogować
wyślij do nich skan dowodu osobistego i jakiś rachunek w celu weryfikacji. Będziesz miał odblokowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
1 3

1905

Użytkownik
Nom trzeba im przyznać że po wysłaniu dowodu i wyciągu z banku bardzo szybko zweryfikowali konto.Jednak po odblokowaniu to ciężko coś wgl obstawić - np. teraz czekałem z 3min zanim mi jakiś kurs złapało,wcześniej za 1e spoko,teraz za 15e mi złapało i wgl teraz tego meczu nie mam w ofercie - chodzi o ITF kobiecy hehe.
 
1 3

1905

Użytkownik
Ja wypłaciłem pieniądze w poniedziałek (4.11) o godzinie 19:40 i nadal nie doszły - mino tego że minęło już 76h : /
 
betlej 184

betlej

Użytkownik
Ja wypłaciłem pieniądze w poniedziałek (4.11) o godzinie 19:40 i nadal nie doszły - mino tego że minęło już 76h : /
Mam podobnie z tym że w poniedziałek koło 8 wypłacałem.
Taką informację dostałem od Nich na maila:
Dear Client,

Please be informed that Moneybookers payments can take up to 3 working days to be processed.
However, as we are experiencing a very high volume of requests, in this instance it could take a little longer.

We do appreciate your cooperation.
Kind Regards
Betin Team
Trzeba cierpliwie czekać.
 
Q 0

qbaaa3

Użytkownik
Stary, ja wypłaciłem na moneybookers w poniedziałek o 13 i do dziś jeszcze nie doszły. Napisałem do nich maila wczoraj, to mi odpisali, że może to potrwać do 3 dni roboczych. Być może dłużej, bo mają bardzo dużo requestów.

Ale zaczyna mnie to irytować, ostatni raz tam grałem, grunt żeby wypłacili :p
 
1 3

1905

Użytkownik
U mnie też kasa pojawiła się na Skrill - wypłacałem w poniedziałek o 19:40.Ale po jakim kursie mi przeliczyli Euro na PLN to jest śmiech na sali - 4,05 a jak wpłacałem to po 4,30 mi liczyli - hehe
 
Do góry Bottom