>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betspace

marshal85 3

marshal85

Użytkownik
Rózne opinie sa na temat każdej firmy bukmacherskiej dlatego skorzystałem z usług i jak narazie jestem zadowolony.Na czacie wszystko się załatwi,weryfikacja i wypłata bardzo szybko.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziś 1 z userów zadał mi pytanie odnośnie obrotu i w sumie sam nie wiem jak to jest. Czy gdzieś na stronie znajdziemy ile zrobiliśmy obrotu ? Ja tego nie znalazłem i sam wyliczam, ale może gdzieś to jest ?
 
qwerty16 86

qwerty16

Użytkownik
Dziś 1 z userów zadał mi pytanie odnośnie obrotu i w sumie sam nie wiem jak to jest. Czy gdzieś na stronie znajdziemy ile zrobiliśmy obrotu ? Ja tego nie znalazłem i sam wyliczam, ale może gdzieś to jest ?
Na stronie nie znajdziesz ile obrotu zrobione jest. Najlepiej pytac na czacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziwna sytuacja mnie dziś spotkała. Chcę postawić dubel z tenisa Gasquet + Simon i pojawia mi się pod zakładem informacja niewłaściwy zakład...A gram za malutką stawkę, bo marne 5 USD. Więc o limitach być mowy nie może. Zapytałem na chacie o tą sytuację, ale niestety Pani nie była mi w stanie pomóc i jedynie przekazała to pytanie do &quot;wyższych sfer&quot;...Dziwne.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Wypłacał ktoś ostatnio z tej firmy na MB?
Pytam ,ponieważ ostatnie info o wypłacie pochodzi z początku marca,a to już minęły 2 miesiące.
Język polski do dyspozycji na stronie jest na pewno na plus dla tej firmy.
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Postanowiłem zarejestrować się w tej firmie i skorzystać z bonusu. Obrót do trudnych nie należy, wypłacalni są (kasa po paru minutach na skrill). Wcześniej normalnie weryfikacja i dobry (szybki i merytoryczny) support, choć jak piszesz po polsku to odpiszą po angielsku ;) Ogólnie buk wiarygodny, choć kursy marne, taki jak to się powiada od promocji, okazji itp ;)
 
kjuska92 11

kjuska92

Użytkownik
To jak jest w końcu z tym bonusem ? Jeżeli obrócisz go tak jak jest w regulaminie 6 x 1,50 to normalnie bedziesz mogl go wyplacic ? i czy bonus jest przyznawany odrazu po dokonaniu wpłaty ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 44

mazitbg

Użytkownik
Bonus przyznawany od razu po wpłacie, tylko trzeba kod bonusowy wpisać. Jeśli nie uda się &quot;przegrać bonusu&quot;, a normalnie obrócić to z wypłatą po weryfikacji nie ma problemu.
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Single do obrotu się liczą?
EDIT: Dobra, już wiem. A jakieś podobieństwo do któregoś z buków jeśli chodzi o kursy?
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Nie porównywałem z żadnym bukiem ich marnych kursów, ale zauważyłem, że dość szybko się dostosowują do azji i pinka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom