>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Pucharu UEFA

Status
Zamknięty.
M 55

meggie1

Użytkownik
Co do Bayernu...Pucharu UEFA nie odpuszcza i powinni wygrac to spotkanie, typowalabym wygraną 1:2 lub 0:2.
Mam jeszcze jeden typ jesli chodzi o dkladny wynik: Benfica - Nurnberg. Gospodarze powinni wygrac 2:0.

A co wy o tym mysliscie ???
I jaki wynik typowalibyscie w meczach:
Zurich - Hamburg
Roesenborg - Fiorentina
 
xabi 0

xabi

Użytkownik
Hamburg powinien dać radę i wygrać 2-0 co do fiorentny to stawiam na over.
A co myślicie o Slavia - Tottenham ?
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Hamburg powinien dać radę i wygrać 2-0 co do fiorentny to stawiam na over.

A co myślicie o Slavia - Tottenham ?

Tottenham powinnien wygrac...drużyna czeska a angielska prezentuja zupelnie różny poziom gry, jak wiadomo liga angielska jest co najmniej o klasę lepsza...Tottenham bedzie napewno zmotywowany i nastawiony na zwycięstwo ale....to spotkanie dzisiaj odpuszczam, albo Tottenham się &quot;rozstrzela&quot; i spokojnie wygra albo widzę tu jeszcze inne rozwiązanie: Sparta może się &quot;zamurować&quot; i wówczas goście mogą miec problem ze strzeleniem bramki i równie dobrze mecz moze zakonczyc się bezbramkowym remisem.

Jak coś to stawialabym tu X2
 
jacek89 5

jacek89

Użytkownik
jak dla mnie pewniakiem jest zarówno Bayern jak i Benfica. I chyba oba zespoły pokuszą się o dosłowne rozbicie swoich przeciwników. Według mnie pewna zwycięstwa też jest Fiorentina z Rosenborgiem.
Aberdeen- Bayern 2:2
To najlepszy przykład, że pewniaków nie ma.
Pozdrawiam
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Pewniaki są tylko nadużywa się słowa pewniak :p
Co do meczu to Bayern zaprezentował się słabiutko. Nie miał kto rozgrywać , obrona i bramkarz też popełniali błędy . Zwłaszcza Rensing przynajmniej 1 sytuacje bramkową mógł wybronić . A do przodu nic. Tylko długie piłki na Toniego i ten zgrywa do Klose . Jeśli wkrótce sytuacja kadrowa Bayernu się nie poprawi to nie wróżę Bayernowi dobrze w trudnych pojedynkach ligowych . W Uefa raczej nie mają się czego obawiać bo Aberdeen to bardzo słaba drużyna .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom