>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

problem z java

arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Proszę o pomoc, bo nie chce mi się wyświetlić pewna stronka o piłce noznej (od 2 lat do niej zagladałem) a administrator strony pisze mi ,że od strona działa prawidłowo,. Wyświetla mi się komunikat:
java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException: 0 &gt;= 0 at java.util.Vector.elementAt(Vector.java:432) at _jsp._index__jsp._jspService(index.jsp:128) at com.caucho.jsp.JavaPage.service(JavaPage.java:63) at com.caucho.jsp.Page.pageservice(Page.java:570) at com.caucho.server.dispatch.PageFilterChain.doFilter(PageFilterChain.java:159) at com.caucho.server.webapp.WebAppFilterChain.doFilter(WebAppFilterChain.java:163) at com.caucho.server.dispatch.ServletInvocation.service(ServletInvocation.java:208) at com.caucho.server.hmux.HmuxRequest.handleRequest(HmuxRequest.java:388) at com.caucho.server.port.TcpConnection.run(TcpConnection.java:341) at com.caucho.util.ThreadPool.runTasks(ThreadPool.java:467) at com.caucho.util.ThreadPool.run(ThreadPool.java:408) at java.lang.Thread.run(Thread.java:595) Resin-3.0.12 (built Wed, 23 Feb 2005 10:29:38 PST)
 
Do góry Bottom