>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

23 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 23.03-26.03.2012

Status
Zamknięty.
W 606

wanderlei

Użytkownik
Lech - Śląsk 2 PREZENT !!!
Lech gra fatalnie na wiosnę 0 STRZELONYCH goli mówi samo za siebie . Śląsk jak chcę się liczyć w walce o mistrza musi to spotkanie wygrać a o potknięcie Legii nie będzie trudno nawet w tej kolejce .
No i jak z tymi Twoimi prezentami ?
Gdybyś choć troche sledził naszą ligę to byś takiego typu nie wystawił...
Podjarałeś się tym że Śląsk zmiótł słaba Cracovie i pomyślałeś że to wystarczy na Lecha w Poznaniu.
I po co się sprzeczać???
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Przemawia za tą drużyną chyba tylko to, że jej trenerem jest Orest Lenczyk.
Nie rozumiem, cóż to za atut ? Transfery ? Słabo. Przygotowanie do wiosny (co po rundzie jesiennej czyniono głównym atutem Śląska w walce o mistrza, BO PRZECIEŻ LENCZYK TO UMIE, beka do dziś ????) ? Tragiczne. Taktyka ? Słabo (co mecz inna pomoc i tak dalej). A nauczyć ich dużo biegać i robić przewrót w przód to i ja mogę (na WF&#39;ie miałem dobre oceny). Także ten.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
No i jak z tymi Twoimi prezentami ?
Gdybyś choć troche sledził naszą ligę to byś takiego typu nie wystawił...
Podjarałeś się tym że Śląsk zmiótł słaba Cracovie i pomyślałeś że to wystarczy na Lecha w Poznaniu.
I po co się sprzeczać???
eh ... jakbym wiedział że murawa jest na poziomie A-klasy to bym nie stawiał . Wiadomo nie od dziś że jest tragiczna , ale to już przesada za takie murawy powinny być kary a potem gra wygląda jak wygląda ( np pseudo derby Warszawy )
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
No to mało o polskiej lidze wiesz, czego się spodziewałeś ? W Poznaniu są problemy z murawą i będą nie od dziś wiadomo jakie tam jest boisko... we Wrocławiu lepszego też nie ma więc o czym tu rozmowa...
 
mateuszz1111 27

mateuszz1111

Użytkownik
Miałem przyjemność obejrzeć drugą polowę tego spotkania. I mogę powiedzieć jedna wielka kicha. Śląsk po raz pokazał, że znajduje się kompletnie bez formy ponieważ nic przez drugie 45 minut nie pokazali. Mieli kilka sytuacji jednak co z tego jak nie umieli trafic do bramki rywala. Z taką grą na nie maja najmniejszych szans nawet na TOP 3. Po raz kolejny było widać problemy w defensywie. Gdzie to Kazmierczak nie był w stanie wygrac chyba żadnego pojedynku z Rudnevsem. Także zobaczyłem, że nie bylo tam większej komunikacji w tej formacji a bramka samobojcza tylko to pokazuje. Cały czas nie rozumiem niektórych zmian przeprowadznych przez Lenczyka. Z każdym meczem nienawiść moja do jego osob rosnie. CO z tego, ze mieli sporo stalych fragmentow gry jak nie byli w stnaie zamienic ich na bramki... Brakowalo chociazby takiego Voskamp, który dobrze gra glowa mogl zdzialac cos pod bramka Lecha.

Lech co zrobic pierwsza wygrana w tym roku strzelili takze bramki ale nic dobrego o ich grze nie mozna powiedziec. brakowalo skłądnych i przemyslanych akcji. Może dla tego, ze doszlo do powaznych zmian w tym zespole. Bowiem chyba malo kto sie spodziewam ze na trubnach znajdzie sie Stilic zas mecz z lawki rezerowych zaczna Rudnevs zaś ani minuty nie zagrał Murawski. Jednak z dobrej strony pokazał się Ubiparip, który był bardzo groźny pod bramką rywala.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
eh ... jakbym wiedział że murawa jest na poziomie A-klasy to bym nie stawiał . Wiadomo nie od dziś że jest tragiczna , ale to już przesada za takie murawy powinny być kary a potem gra wygląda jak wygląda ( np pseudo derby Warszawy )
Jak to nie wiedziałeś?
Przecież wspominałeś cos tutaj o murawie więc po co ta cała ściema??
Jakie musi ? No kiedyś strzeli , ale przy tak fatalnej murawie i przy tak fatalnej formie dodając do tego trenera amatora to raczej dużych szans nie widzę ...
Murawa nie gra , graja piłkarze i tak w szeregach Lecha jak i Śląska są to zwykli ludzie nie roboty.Lech wkońcu musiał się przełamać bo co jak co to nie jest to byle jaka drużyna.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jak to nie wiedziałeś?
Przecież wspominałeś cos tutaj o murawie więc po co ta cała ściema??


Murawa nie gra , graja piłkarze i tak w szeregach Lecha jak i Śląska są to zwykli ludzie nie roboty.Lech wkońcu musiał się przełamać bo co jak co to nie jest to byle jaka drużyna.
Wspominałem złą to fakt , ale z taką murawą nie powinni dopuszczać do rozgrywania spotkań ... wiem że w polskiej kartoflance można dużo ale żeby nie zrobić przynajmniej takiej murawy aby toczyła ona się prosto to już trochę dziwne .
Co do drugiego akapitu nie będę się wypowiadać odpowiem tylko jednym słowem : Amica
 
M 16

masterp

Użytkownik
Tak z ciekawości pytanie do ekspertów - mój znajomy chce dziś grubo puścić Koronę DNB, jak widzicie szanse tego typu, bo może warto mu odradzić?
 
B 0

banan91

Użytkownik
masterp Korona wydaje się być dobrym wyborem na dzisiejszy dzień ze słabą ofertą ale nie grał bym tego za grubszą kasę Polonia nie jest wcale słabszą drużyną i są w stanie powalczyć o zwycięstwo nawet w Kielcach jak dla mnie over 2.5 wydaje się być lepszą opcją jednakże zagram to za drobne. Na większą stawkę poczekam na odpowiedni moment ????
 
S 0

strefa_bet

Użytkownik
Korona Kielce - Polonia Warszawa
Na początek przeanalizujmy rynki azjatyckie. Bukmacherzy obstawiają małą ilość goli, coś około 2.00, jednak przewidując Koronę jako faworyta, ustawiając linię handi na poziomie -0.25. Osobiście nie widzę żadnego powodu by grać na nich po takich kursach. Na 1 DNB po około 1.70, natomiast na AH 2 +0.25 nieco wyzej po około 1.75-1.77.
Korona znana jest z walki, na konferencji prasowej Ojrzyński mówił, że będzie to mecz wyrównany, szanse są 50-50, a oni już swój cel zrealizowali na ten sezon, którym było utrzymanie się w lidze. Grają bez presji i to jest ich motor napędowy, mniej ciężaru spoczywa na piłkarzach. Polonia drużyna bardziej doświadczona z szeroką kadrą. Zaliczyli w derbach stolicy bezbramkowy remis w w całym meczu praktycznie się broniąc. W Kielcach nie spodziewałbym się otwartej gry, tym bardziej, że Bruno nie zagra. Powraca do składu rozgrywający Jeż. Nie wiem czy trener Zieliński wystawi go w składzie wyjściowym, czy też jego zalecenia będą inne na to spotkanie. Zabraknie w Polonii również Jodłowca, Kokoszki oraz Trałki. Korona bez Gołębiewskiego (zgodnie z warunkami umowy), powinien zastąpić go Korzym.
Obaj trenerzy wiedzą, czego się spodziewać. Korona może mieć niezwykle trudne spotkanie z lekko tutaj niedocenianą Polonią. Kursy ustawione głównie pod formę co może być mylne. Nie obawiałbym się również obecnej sytuacji w drużynie czarnych koszul. Są to na tyle zawodowi gracze, że pewne niuanse nie powinny stanowić problemu w walce o mistrzostwo.
Polonia +0.25 @ 1.77 SBO po małej jednak stawce 3/10
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Korona Kielce - Polonia Warszawa
Typ :
1 Połowa Alternatywna azjatycka suma goli : Powyżej 1
Kurs :
2,425⛔
bet365
W grany poniedziałek czeka nas ciekawy mecz. Niepokonana na wiosne Korona, podejmuje Polonie Warszawa. Obie drużyny początkowo miały odmienne cele na ten sezon, Polonia oczywiście miała walczyć o mistrza, a Koronie przepowiadali walke o utrzymanie. Nieoczekiwanie fajną prace w Kielcach robi trener Ojrzyński i Kielczanie wskoczyli na niezłą trzeba przyznać pozycje bo są aktualnie na 5 miejscu mając tyle samo punktów co ich dzisiejsi rywale. Dzis dla obu drużyn nadarza się dobra okazja do doskoczenia do liderujące Legii na 3 oczka. Myśle że któraś z drużyn będzie chciała to wykorzystać i zbliżyć do walki o mistrzostwo. Korona od początku tej rundy gra bardzo agresywnie, szczególnie w 1 połowie stwarzają sobie sporo sytuacji. U siebie na stadionie w tej rundzie zaaplikowała w 1 połowie po 2 bramki zarówno dla Jagi jak i Podbeskidzia. Polonia dodatkowo bez 2 obrońców, Jodłowca i Kokoszki. Nie zagrają również kontuzjowani Bruno i Trałka, więc tutaj upatruje szans dla Korony. Oczekiwania wobec Polonii są spore. Szczególnie JW naciska na swoich piłkarzy i trenera by zdobyli w końcu te mistrzostwo. Rywale w walce o tytuł solidarnie pogubili punkty więc Polonia może doskoczyć, także Zieliński powinien ustawić nieco ofensywnie skład. A jeśli chodzi o Korone to ona nic nie musi. Pilkarze zdaje się osiągneli swój cel i teraz powinni grać na luzie i cieszyć się grą ????
Myśle że zobacz6ymy fajny mecz z dużą ilością goli.
 
S 35

sokker

Użytkownik
Korona Kielce - Polonia Warszawa

Nie obawiałbym się również obecnej sytuacji w drużynie czarnych koszul. Są to na tyle zawodowi gracze, że pewne niuanse nie powinny stanowić problemu w walce o mistrzostwo.
&quot;zawodowi&quot; piłkarze walczący o mistrzostwo polski, niezależnie od niuansów w ostatnich 4 meczach... zdobywają 4 punkty (porażki u siebie z widzewem łódź i gks bełchatów na wyjeździe). no ale akurat w tym względzie piłkarze JW nie są wyjątkiem. wyścig po mistrzostwo jest mega &quot;dynamiczny&quot; i wszystkie drużyny pokazują &quot;wielką&quot; determinację i chęć sięgnięcia po tytuł. tak naprawdę nikt nie ma ustabilizowanej formy, nie jest wyraźnym faworytem i nikt na to mistrzostwo nie zasługuję... ale to sprawa drugorzędna w kontekście tego meczu.

Korona znana jest z walki, na konferencji prasowej Ojrzyński mówił, że będzie to mecz wyrównany, szanse są 50-50, a oni już swój cel zrealizowali na ten sezon, którym było utrzymanie się w lidze. Grają bez presji i to jest ich motor napędowy, mniej ciężaru spoczywa na piłkarzach.
kolejna rzecz, z którą nie mogę się zgodzić. to takie rozumowanie sprzed kilku lat kiedy 2-3 drużyny walczyły o mistrzostwo a wszystkie pozostałe o utrzymanie. z koroną rzecz ma się podobnie jak w przypadku ruchu chorzów. przecież nie będą wszystkiego do końca sezonu przegrywać bo osiągnęli swój cel minimum. korona ma w tym meczu do ugrania tyle samo co polonia. 3 punkty, które pozwolą nie stracić dystansu do ścisłej czołówki i podium. skoro mogą ugrać więcej niż ktokolwiek się po nich spodziewał i odnieść najprawdopodobniej największy sukces w swoich piłkarskich karierach to dlaczego mieliby tego nie zrobić? uważam, że właśnie dlatego ambicją i wolą walki będą dominować nad przepłaconymi czarnymi koszulami, które od czasu kiedy stały się zabawką JW sprawiają wrażenie drużyny bez charakteru. zresztą odnoszę wrażenie, że nie są &quot;drużyną&quot;. nie ma team spirit, pomimo całkiem rozsądnego trenera jakim jest jacek zieliński. a ojrzyński? to kolejny rozsądny człowiek, który nie bryluje, nie szpanuje tylko haruje z przeciętniakami i robi z nich team z prawdziwego zdarzenia. podobnie jak fornalik i kasperczyk. analiza kiepska i raczej emocjonalne, chociaż nie kibicuję żadnej z drużyn. ale życzę kornie zwycięstwa i kilku bramek w tym meczu, na zakończenie tej generalnie overowej kolejki (za wyjątkiem niedzielnych męczarni z udziałem &quot;potęg&quot; polskiej ligi - wisły, lecha i śląska).

Korona Kielce - Polonia Warszawa
1x2
Korona Kielce @ 2,30 ✅
WilliamHill

suma bramek w meczu ⛔
over 3,5 @ 5,00
WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Spotkanie z kategorii meczów o sześć punktów: w Kielcach zagrają piąty i czwarty zespół w tabeli. Obie ekipy mają po 38 punktów. Zwycięzca wykona ważny krok w kierunku gry w europejskich pucharach. Koledzy wyżej przedstawili ten mecz w jasny i klarowny sposób. Typ na sumę bramek powyżej 2,5 gola jest ciekawą alternatywą na to spotkanie, które nie ma zdecydowanego faworyta. Jak kolega sokker wyżej wspomniał, miniona kolejka była overowa więc na zakończenie także fajnie byłoby zobaczyć kilka bramek w wykonaniu jednych, jak i drugich.
- Szanse są 50 na 50, ale tanio skóry na pewno nie sprzedamy - zapowiedział trener Korony Leszek Ojrzyński,
Korona ma jednak jeden problem. Nazywa się Jacek Zieliński. Za tego szkoleniowca Polonia jeszcze nie przegrała z Koroną.
dzisiejsze spotkanie zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, a cytaty zasięgnięte z oficjalnej strony http://www.eurosport.pl/ . Za moim typem przemawiają statystyki. Ostatnie mecze Polonii to - 3 overy i 1 under. W przypadku Korony trochę słabiej to wygląda, lecz powinien tu zadziałać inny motywator - w postaci własnego stadionu i chęci pokonania na nim sąsiada w tabeli.
Korona Kielce - Polonia Warszawa 3:0
Typ: over 2,5
Kurs: 2,45

 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
No i jak z tymi Twoimi prezentami ?
Gdybyś choć troche sledził naszą ligę to byś takiego typu nie wystawił...
Podjarałeś się tym że Śląsk zmiótł słaba Cracovie i pomyślałeś że to wystarczy na Lecha w Poznaniu.
I po co się sprzeczać???
..bo Śląsk musiał ;)
6 na Górnika z Lechem (3.75 dnb) - spora przesada wg mnie. Lech wygrał, morale z pewnością podskoczyło, ale jakości w grze nie ma. Kolejorz jest naprawdę przeciętny. Ciężko przewidzieć jakie decyzje personalne podejmie Rumak, ale obok takiego kursi na Zabrzan nie przejdę obojętnie.
 
S 0

strefa_bet

Użytkownik
@sokker, nieco nie zrozumiałeś ;) Nie chodziło mi o to, że Korona się podłoży, bo cel jest zdobyty. Chciałem jedynie określić drużynę z Kielc i to, dlaczego zdobywają ostatnio tyle punktów. Pisząc, że grają bez presji chodziło mi o to, że to dla nich plus, psychika działa, sam wiem z doświadczenia, że bez presji lepiej się gra. Ale, aktualny wynik 3-0 dla Koronki. Polonia dała sobie sporo bramek strzelić jak na taką ekipę. Polskiej ligi nie analizuję, to nie moja specjalizacja, ale warto było coś od siebie dodać (chociaż w zasadzie sporo nie dodałem)
 
S 35

sokker

Użytkownik
korona w drugiej połowie pokazała więcej znakomitej zespołowej gry niż pozostałe zespoły z czołówki razem wzięte w całej rundzie wiosennej. zrobili mega pozytywne wrażenie. polonia nie pokazała nic. ciekaw jestem reakcji JW. bo to co zrobi po sezonie jest pewne. sterując klubem telefonicznie z wakacji wyrzuci połowę zespołu, zrobi kilka nie przemyślanych i bez sensownych transferów, wyrzuci trochę pieniędzy w błoto, których najprawdopodobniej ma za dużo i wyrzuci trenera zielińskiego, jeżeli ten w ogóle dotrwa do końca sezonu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom