>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

750 zł bonus przy wpłacie 1500 zł Bet-at-home

M 55

meggie1

Użytkownik
Ten buk rzadko robi jakiekolwiek promocje a jak już robi to coraz wyższe bonusy dają (ostatnim razem dawali &quot;tylko 350zl&quot;). Wysyłali mi ostatnio maile a nawet listy z ofertą skoków narciarskich, Super bowl itp. Jednak ich kursy nie przekonują mnie do gry i mam gdzieś te ich śmieszne wiadomości. Pod względem kursów jeden z gorszych bukmacherów - dlatego pewnie robią tę promocję, chcą ściągnąć klientów, którzy normalnie by u nich nie grali. Ktoś wygra, ktoś straci, ale taką kasę ciężko jest jednak obrócić i w końcu wyjdą na swoje.

Bardzo zaniżają kursy więc już lepiej pograć gdzie indziej po normalnych kursach i nie denerwować się na tę ich śmieszną ofertę.

Swego czasu sama korzystałam z ich bonusów, ale ostatecznie nie wychodziłam na tym najlepiej ????
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ten buk rzadko robi jakiekolwiek promocje a jak już robi to coraz wyższe bonusy dają (ostatnim razem dawali &quot;tylko 350zl&quot;). Wysyłali mi ostatnio maile a nawet listy z ofertą skoków narciarskich, Super bowl itp. Jednak ich kursy nie przekonują mnie do gry i mam gdzieś te ich śmieszne wiadomości. Pod względem kursów jeden z gorszych bukmacherów - dlatego pewnie robią tę promocję, chcą ściągnąć klientów, którzy normalnie by u nich nie grali. Ktoś wygra, ktoś straci, ale taką kasę ciężko jest jednak obrócić i w końcu wyjdą na swoje.
Bardzo zaniżają kursy więc już lepiej pograć gdzie indziej po normalnych kursach i nie denerwować się na tę ich śmieszną ofertę.
Swego czasu sama korzystałam z ich bonusów, ale ostatecznie nie wychodziłam na tym najlepiej ????
Polecam granie na live duzo lepsze kursy niz normalnie i wliczaja sie do obrotu!!!
 
N 149

nati1234

Użytkownik
Mam limit na 1000zł dziennie wypłat z konta. Moje pytanie czy mogę wpłacić dziś 1000zł, za 24h kolejne 500zł i dostane 750zł? Czy dostanie tylko 500zł liczone od pierwszej wpłaty?
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Mam limit na 1000zł dziennie wypłat z konta. Moje pytanie czy mogę wpłacić dziś 1000zł, za 24h kolejne 500zł i dostane 750zł? Czy dostanie tylko 500zł liczone od pierwszej wpłaty?
Z tego co wiem chyba mozesz tak zrobic bo liczy sie suma wplat w danym terminie tutaj cytat regulaminu &quot; Podstawą do ustalenia kwoty bonusu jest wartość wszystkich wpłat dokonanych od początku trwania promocji do momentu realizacji bonusu&quot;
ale na wszelki wypadek odsylam na czat lub e-mail
 
henry87 32

henry87

Użytkownik
Ale sie zrobilem w chu*a :/ Pogralem troche na bahu ale generalnie wplacalem kase z MB za jakies tam bonusy itd., cos ponad 1000zl - przeczytalem regulamin i patrze, ze podstawa do naliczenia 50% sa wszystkie wplaty dokonane od 9 do 29 lutego. To myslalem, ze pomimo, ze mam 0zl na koncie to moge sobie skorzystac z bonusu. Wyskakuje mi, ze nie moge.. a dlaczego? Bo zlecilem 1x wyplate na 110zl, ktora po chwili i tak wplacilem na bah, a jak sie wyplacilo w tym czasie to nie mozna skorzystac.
Zal :/
 
Do góry Bottom