>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5 $ BEZ DEPOZYTU ZDRAPKI

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ahh, chodzi mi o dalszą część.
Moja znajomość języka ? O przepraszam ja się swoim angielskim nie chwaliłem więc proszę tu bez ocen. Nie doczytałeś dalszej części a stwierdziłeś że nie wypłacą, podobnie cassa. No dobra zobaczymy do końca tyg.
Widzisz, patrząc na tą wypowiedź można dojść również do wniosku, że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo jakoś dziwny traf chciał, że nie pisałem nic o tym, że Ci nie wypłacą, a nawet powiem więcej, jest szansa, że Ci wypłacą jeśli nie otworzysz już więcej kont. Jeszcze raz się powtórzę: jeśli masz zamiar coś napisać, sprawdź dokładnie wcześniejsze wypowiedzi i to przemyśl na spokojnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 3

maciopro

Użytkownik
stasiu wyślij im skan dowodu osobistego spytaj się na livechat na jaki mail, albo powiedz dla typiarki z chatu zeby zadzwonili do ciebie do mnie nie raz dzwonili i powinieneś otrzymać tą kasę, dostałem podobnego maila o multi koncie, odczekałem miesiąc i kasa była
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Jak jest tam najlepiej grać? Ja już nie wiem co wybrać, niby już na 3 stronce bez problemu dochodzę do mniej więcej 60 GBP grając przeważnie jakieś wariaty na ruletce ale przychodzi moment gdzie wszystko przepada w kilka minut (wiem, taka specyfika kasyna).
Dlatego mam pytanie do tych którym udało się coś ugrać i wypłacić - na jakich grach kręciliście, za jakie stawki, ile wam to zajęło? PS. Przeczytałem cały temat, widziałem że było parę osób które coś o tym napisały, ale może odezwie się jeszcze kilka osób i coś doradzi.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Jak jest tam najlepiej grać? Ja już nie wiem co wybrać, niby już na 3 stronce bez problemu dochodzę do mniej więcej 60 GBP grając przeważnie jakieś wariaty na ruletce ale przychodzi moment gdzie wszystko przepada w kilka minut (wiem, taka specyfika kasyna).
Dlatego mam pytanie do tych którym udało się coś ugrać i wypłacić - na jakich grach kręciliście, za jakie stawki, ile wam to zajęło? PS. Przeczytałem cały temat, widziałem że było parę osób które coś o tym napisały, ale może odezwie się jeszcze kilka osób i coś doradzi.
Ja grałem na najwyższych stawkach. Jak troche ugrasz mozesz spróbować na rulecie cos ugrać. Na te małe stawki szkoda czasu bo trzeba miec duzo szczescia zeby z tych stawek wygrac jakas porządną sumę, na stawkach 5-10j na zdrapke dosc czesto siada w granicach 25-100j
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
americano96 209

americano96

Użytkownik
Ja grałem na najwyższych stawkach. Jak troche ugrasz mozesz spróbować na rulecie cos ugrać. Na te małe stawki szkoda czasu bo trzeba miec duzo szczescia zeby z tych stawek wygrac jakas porządną sumę, na stawkach 5-10j na zdrapke dosc czesto siada w granicach 25-100j
Czyli mówisz że grałeś na zdrapkach? Pamiętasz może nazwy? ???? 5-10j = 5-10GBP w moim przypadku, dobrze rozumuję?
 
S 7

stasiuuu

Użytkownik
Ja ugrałem raz, postawiłem 30 i siadło 600 na Dress up Diva.
A tak to na początku grałem małe stawki aż do 100 potem do 200 jakoś dograłem i wtedy zaczałem grać stawkami 30, znaczy nie ciągle no i tak siadło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 12

m@estro

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie, już co do samego obrotu po depozycie: jaką stawkę na linię najlepiej przybrać: 2F czy 5F ? Oczywiście, jeżeli chodzi o łącznie posiadane 280F
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Ja akurat robiłem obrót na grze 7th heaven 0.5 za linię na 7 linii, czyli łączna stawka na zakład to 3.50. Kumpel też robił tak obrót u siebie i w obu przypadkach wyszliśmy po obrocie na 0:razz:
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Ja akurat robiłem obrót na grze 7th heaven 0.5 za linię na 7 linii, czyli łączna stawka na zakład to 3.50. Kumpel też robił tak obrót u siebie i w obu przypadkach wyszliśmy po obrocie na 0:razz:
Co to znaczy na 0 ? ???? tzn ze grajac za 300 nic nie wygraliscie czy grajac za 300 zostało wam 300 ?
Jeszcze jedno pytanie, już co do samego obrotu po depozycie: jaką stawkę na linię najlepiej przybrać: 2F czy 5F ? Oczywiście, jeżeli chodzi o łącznie posiadane 280F
czemu za 2-5 chcesz grać ? puść 30 zdrapek po 10. Gwarantuje że po obrocie przy prawie 0 szczesciu zostanie Ci mniej więcej około 200 GBP. Ale za to jak już Ci coś siądzie to na pewno będzie to coś konkretnego bo za stawkę 10 GBP na zdrapkę wygrana 50-100 to jest norma na tyle zdrapek. Możesz i puścić za 1 ale nie łudź się że wypłacisz więcej niż masz teraz musiałbyś mieć kurewne szczęśćie żeby coś porzadnego trafić. Przy stawce 10 masz 10X większe szanse na większą wygraną
 
M 12

m@estro

Użytkownik
No szybko poszło. Zrobiłem tak jak Kostek doradził - 86 spinów po 3,50F
Straciłem jedynie 5F - waciki :razz:
Zlecone na kartę Visa, koleś napisał że 5-8 working days. Dzięki za promocje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom