>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 kolejka Ekstraklasy 25.05.2011r. godzina 19:00

Status
Zamknięty.
legia 122

legia

Użytkownik
To ja już czegoś nie rozumiem ????
Najpierw dajesz 10/10 na 1x a teraz, że Legia nie odpuści.
A po meczu niezależnie od wyniku będzie niby zgodnie z planem ? ;)
Czy coś źle zrozumiałem?
Jedyne co mnie kusi zagrać w tym spotkaniu to - jeden gol do przerwy.
Ale to jeszcze do rozważenia.
W sensie że nawet przez głowę mi nie przeszło że obecni piłkarze Legii mogliby się dogadać, tak jak mówię czynniki skłaniające do zagrania na 1x to :
1) Legia na 14 spotkań poza domem tylko 4 razy wygrała
2) Arka na 14 spotkań u siebie tylko 3 razy przegrała
3) Kurs na Arkę jest zawyżony
4) Arka musi, Legia może
5) dziwne zamieszanie ze zmianą sędziów. Będę dziś się uważnie przyglądał pracy arbitra.
Nie będę szacował jakie jest prawdopodobieństwo tego że sędzia może mieć &quot;słabszy dzień&quot; ale nawet jeżeli jest to tylko 1 czy 5% to przy i tak obecnym value jakie mamy na Arkę jest to dodatkowy bodziec który skłania do inwestycji na typ którego kurs jest już i tak wyższy niż wynikałoby to z rachunku prawdopodobieństwa.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
4) Arka musi, Legia może
Bardzo dobre spostrzeżenie dodam tylko że tak grający Lech poznań wyszedł z grupy śmierci w Lidze Europejskiej ???? a więc nie zawsze &quot;musi&quot; przynosi oczekiwane rozstrzygnięcia ????
Gra Legii na luzie po wygraniu Pucharu Polski zmieniła się na lepsze i dzisiaj moim zdaniem dopiszą sobie kolejne 3 pkt lub przynajmniej 1
 
legia 122

legia

Użytkownik
Ponadto w ataku zagra osamotniony Kucharczyk , który wiosną delikatnie mówiąc nie błyszczy, dość powiedzieć że w tej rundzie w lidze strzelił tylko 1 bramkę i to w lutym. Skorża niedawno przyznał że zupełnie jest bez formy w obecnej chwili.
ja nikogo nie przekonuję, w mojej ocenie kurs na Arkę zawyżony i 1x wygląda nader przyzwoicie.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Ponadto w ataku zagra osamotniony Kucharczyk , który wiosną delikatnie mówiąc nie błyszczy, dość powiedzieć że w tej rundzie w lidze strzelił tylko 1 bramkę i to w lutym. Skorża niedawno przyznał że zupełnie jest bez formy w obecnej chwili.
ja nikogo nie przekonuję, w mojej ocenie kurs na Arkę zawyżony i 1x wygląda nader przyzwoicie.
Skoro już wymieniasz minusy to mógłbyś je wymienić w Arce również bo jest ich tam sporo sporo więcej.Po drugie Kucharczyk wcale nie musi strzelać radovic jest w formie zapewne coś mu wpadnie dzisiaj ???? Cabral ostatnio również na plus a w Arce kto ma grac jak tam jest banda nieudaczników???
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
W jakich stosunkach żyją ze sobą kluby Ruchu Chorzów i Śląska Wrocław. Rozumiem, że kluby są ze Śląska Dolnego i Górnego i mogą nie darzyc się zbytnią sympatią, ale chciałbym zasięgnąc opinii &quot;Miejscowego Ślązaka&quot; ;););) Z góry dzięki za odpowiedź.
 
kstraczewski 3

kstraczewski

Użytkownik
W jakich stosunkach żyją ze sobą kluby Ruchu Chorzów i Śląska Wrocław. Rozumiem, że kluby są ze Śląska Dolnego i Górnego i mogą nie darzyc się zbytnią sympatią, ale chciałbym zasięgnąc opinii &quot;Miejscowego Ślązaka&quot; ;););) Z góry dzięki za odpowiedź.
miejscowym ślązakiem nie jestem, ale mam rodzinę w tamtych stronach.
w smsie przeczytałem &quot;typowa kosa&quot;.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Arka gra takie .... że szok nic w ogóle od początku byłem w tamtym tygodniu na meczu ligi okręgowej i widziałem tam większe zaangażowanie to są jaja jakieś oni walczą o utrzymanie jak im się biegać nie chce zero zorganizowania tak jadę po nich bo to jest kalectwo piłki ...
Legia ich zje z 6-0
edit
super bramka Kucharczyka na 4-0

Cracovia 2-0 i z niezłego bagna wyszli jeśli wygrają to spotkania to utrzymają się na moje widać że im zależy chociaż...
edit
Arka jakieś przebudzenie hehe i 2 bramki ale to wina słabszej teraz gry Legii ,Choto konkretny błąd przy 2 bramce...
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Skoro już wymieniasz minusy to mógłbyś je wymienić w Arce również bo jest ich tam sporo sporo więcej.Po drugie Kucharczyk wcale nie musi strzelać radovic jest w formie zapewne coś mu wpadnie dzisiaj ???? Cabral ostatnio również na plus a w Arce kto ma grac jak tam jest banda nieudaczników???
popatrz lepiej na bande nieudaczników u siebie ... Bramkarze ręczniki obrona złożona z 3 lewych obrońców brak snajpera no i brak rozgrywającego jedynie tam trzyma gre radovic i vrdoljak .
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Możecie się uspokoić i przestać wyzywać od nieudaczników?
gwiazda2010 Ty to masz chyba jakiś problem z ręcznikami, bo w prawie każdym poście coś o nich wspominasz.
Ogólnie proszę o zachowanie porządku.
A co do dzisiejszej kolejki, to Jaga mnie strasznie rozczarowała, zresztą nie pierwszy raz już na wyjeździe.
Dla mnie bramkarze Legii wpuszczali takie babole że lada chwila będą rywalizować z cabajem i pawełkiem o najgorszego bramkarza sezonu .
Skoro Antolovic czy Skaba łatwe piłki puszczają to wole postawic ręcznik i miec zawodnika w polu ???? Grają coraz lepiej tylko że to koniec sezonu i nie zamazuje plamy fatalnego sezonu może Weiss to naprawi .
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
popatrz lepiej na bande nieudaczników u siebie ... Bramkarze ręczniki obrona złożona z 3 lewych obrońców brak snajpera no i brak rozgrywającego jedynie tam trzyma gre radovic i vrdoljak .
Ty to masz chyba jakies ADHD.A kto Arce broni złożyć obronę z 4 prawych obrońców i trzech defensywnych pomocników i żeby ta drużyna wygrywała??
Jak Radovicovi wyjdzie słabszy mecz to Ty i tak i tak będziesz go wyzywał od ręczników.Uszanuj trochę zawodników moich racji nie musisz.....
A Twojej plamy w fatalnym przewidywaniu naszej ligi kolejne zwycięstwo Legii nie pozwoli zmazać ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Ty to masz chyba jakies ADHD.A kto Arce broni złożyć obronę z 4 prawych obrońców i trzech defensywnych pomocników i żeby ta drużyna wygrywała??
Jak Radovicovi wyjdzie słabszy mecz to Ty i tak i tak będziesz go wyzywał od ręczników.Uszanuj trochę zawodników moich racji nie musisz.....
A Twojej plamy w fatalnym przewidywaniu naszej ligi kolejne zwycięstwo Legii nie pozwoli zmazać ????
Ty chyba nie masz pojęcia co to jest ADHD ... Jak mam Radovica wyzywać od ręczników ? Skoro te słowo może być tylko dla bramkarza ? Czytasz ze zrozumieniem ? Jakich zawodników nie szanuje ? Ręczników Skaby i Antolovica którzy przy normalnym trenerze i zarządzie podawali by piłki w Legii ?
Przewidywaniu ligi ? Bardziej przewidywanie wyników ... Nie wiem co w Legie wstąpiło ale zaraz się znajdą na drugim miejscu i jeszcze nieudacznik zostanie na stanowisku ... wtedy kibice Legii kolejny rok mają stracony oby nie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom