>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BetClick - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
T 0

tomkolol

Użytkownik
Czyli jak wyśle skan dowodu to jeszcze raz przelewac kase na moje konto bankowe czy sami wezma to sume ktora wczesniej chcialem przelac?
 
forin 450

forin

Użytkownik
moje konto/moje dokumenty i tam wrzucasz skan i jak sprawdza bedzie pisało status: Ważny i zielona kropka mi po wrzuceniu skanu tam status wazny sie pojawil po ok. 15 minutach , wtedy wyplaca Ci pieniadze
 
T 0

tomkolol

Użytkownik
Dałem skany dowodu i mam dokladnie tak jak napisales czyli &quot;wazny&quot; chce wypłacic pieniądze, i mam cos takiego przed wyborem &quot;Wybierz Moneybookers lub przelew&quot;
&quot;Nie zarejestrowałeś karty płatniczej. Nie możesz użyć tego sposobu, aby wypłacić środki. Dokonaj minimalnej wpłaty, aby ją zarejestrować.&quot;
Czy normalnie moge pobrać kase ? czy jednak bedzie jakis problem?
 
F 0

fabregas8148

Użytkownik
Zaproszenia- Betclick
Od jakiegoś czasu gram u tego bukmachera i zaciekawiła mnie opcja dodatkowego zarobku za polecanie go znajomym. Za każdego poleconego można otrzymać dodatkowe 40 zeta. Jedyne co musi on zrobić to zarejestrować się na stronie. Wpłacić 70 zł i zagrać 10 kuponów po kursie min. 1,20.



Oto regulamin:

Nasi gracze mogą zaprosić swoich znajomych i przyjaciół, aby dołączyli do BetClic. Jeśli zaproszony gracz skorzysta z naszej oferty, wówczas, zarówno on jak i osoba go polecająca, będą uprawnieni do otrzymania specjalnego bonusu, który zależy od aktualnej oferty.

Aby spełnić warunki zostania poleconym klientem, Twój znajomy musi zarejestrować się jako nowy gracz i nie może być wcześniej zarejestrowanym graczem BetClic. Polecony musi zarejestrować się w BetClic, wpłacić co najmniej 70 zł (20 €) oraz zawrzeć min. 10 zakładów sportowych o kursach powyżej 1,20 na różne zdarzenia posiadające co najmniej 3 możliwości. Wpłaty dokonane przez serwis Moneybookers NIE wliczają się do promocji. Zakłady LIVE nie są objęte promocją. Dopisanie osoby spełniającej warunki nastąpi po 24 godzinach o zawarcia ostatniego zakładu.

Biorąc udział w &#39;Programie poleconych&#39;, polecony gracz wyraża zgodę na to, że polecający będzie powiadomiony o jego/jej rejestracji, o wpłacie i fakcie złożenia wymaganych zakładów tak, aby być powiadomionym o sukcesie swojego polecenia.

Za każdego poleconego, polecający otrzymuje automatycznie bonus w wysokości 40zł (10 €). Jest on wypłacany jak tylko polecony gracz postawi wymagane 10 zakładów o kursach wyższych niż 1.20. Konto polecającego zostanie zasilone jak tylko polecony gracz spełni warunki regulaminu.

Całość przyznanego bonusu przed wypłatą musi zostać obrócona 3 krotnie w zakładach sportowych BetClic, o kursach wyższych niż 1,20 i posiadających co najmniej trzy możliwości.

BetClic.com nagradza wszystkich poleconych użytkowników ofertą &quot;cashback&quot; w wysokości 100 % pierwszego przegranego zakładu, do kwoty 55 zł. W przypadku, gdy pierwszy zakład osoby poleconej okaże się nietrafiony, na jego konto powróci całość postawionej stawki, aż do 55 zł. Nowy użytkownik jest uprawniony jedynie do bonusu podczas rejestracji i może nie kwalifikować się do pozostałych akcji promocyjnych.



Jeżeli ktoś chciałby założyć konto u tego bukmachera i byłby w stanie wpłacić 70 zł to proszę o kontakt na PW i podanie maila. Dla zachęcenia powiem ze jest to buk naprawdę solidny, nigdy nie miałem problemów z wpłacaniem i wypłacaniem pieniędzy, a sama weryfikacja to tylko przesłanie skanów dowodu osobistego. Na uwagę zasługuje również specjalny bonus: cashback 55 zł, czyli zwrot pieniędzy po przegranym kuponie. Również mogę potwierdzić że nie było żadnych problemów z odzyskaniem kasy po przegranym kuponie, pieniądze wróciły na konto po kilku minutach od zamknięcia zakłady. Więc jeżeli ktoś byłby chętny to zapraszam!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom