>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10e betonlive dla tych co mają konta na bettingstar24

hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Hahaha profesjonalny buk nie ma co! Mi niby nic nie odpowiedzieli ale skoro zwraca sie do klienta &quot;no&quot; albo &quot;No and stop register&quot; to pieknie o nich swiadczy. Wiadomo przynajmniej zeby tam kasy nie wplacac.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
a czego sie spodziewaliscie juz pierwsze dwa człony swiadczą o tej firmie BETON - to tak jak z pzpn-em . ???? ???? i tyle w temacie.
 
M 0

mamecka

Użytkownik
Sprawa wygląda następująco ????

wczoraj dostałem te 10 euro obróciłem wymagane 5 x po kursie 1.50 potem grałem sobie tak rekreacyjnie na live ???? ugrałem 113.40 euro ???? zleciłem pieniążki do wypłaty na moneybookers dzisaj wypłata została wycofana i dostałem e-mail od supportu że aby wypłacić na moneybookers trzeba zrobić minium depozyt 0.10 euro aby zweryfikowac swoje konto moneybookers oraz podesłac im adres e-mail oraz dowód lub paszport i wypłata wpłynie na nasze konto ???? Tylko w tym problem że jestem wyzerowany na moneybookers może ktoś użyczy te 0.10 euro oddam 20 zł ???? Oto e-mail od supportu

Moneybookers withdrawal requires the account number ( emailaddress ) in order to send the money. This account number is received when depositing money through Moneybookers. Therefore we need to ask you to do a minor deposit , 0.10 € for example. That way Moneybookers can verify your account with them.



We are going to reject your request and kindly do as described and then request a new payout.

To enable us to process your first withdrawal, please send us a copy of

your ID card or passport via e-mail to [email protected] .

The copies are requested only once to verify your details as part of our

fraud prevention measures.

Thank you in advance.

Kind regards,

Your Betonlive.com Team
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Moneybrookers Min. EUR 10 - Max. EUR 5000

Minimalny depozyt przez Moneybookers to 10 euro wiec zapomnij ze wplacisz 0.10E. Jak widac to sa kretacze! Napisali Ci&#39; for example 0.10&#39;E czyli na przykład 0.10E ale tak malo tam wplacic sie nie da.
 
k3b4s 0

k3b4s

Użytkownik
Promo nadal aktualne chyba.. Ja wyslalem im maila 2 dni temu zero odzewu, napisalem jeszcze raz wczoraj i dzis kasa na koncie...
 
Do góry Bottom