>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

zlot;-)

Status
Zamknięty.
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
Witam
czyli jak widzicie już od pierwszych slow ta wiadomość jest do d...
Czytajac regulamin zlotu mam nieodparte wrazenie ze jest to czas i miejsce na wspólne chlanie razem z osobami o podobnych zainteresowaniach&#39;)
Jeżeli taka temu przyświeca idea proponuje powolac kordynatorow w największych miastach w Polsce aby takie spotkania odbywaly się systematycznie w ramach ciekawych wydarzen sportowych
Co wy na to?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Analizując twoja odpowiedz chyba nikogo nie przekonałeś
Moze jakis argument dlaczego Nie?
jak mozna wywnioskowac po analizie jego wypowiedzi czy kogos przekonal..?

najwyzej moglbys to zrobic po reakcjach, wypowiedziach, zachowaniach innych uczestnikow forum.

Druga sprawa - przeciez ci co chca to sie spotykaja czesto przy okazji jakichs wydarzen. Powiedzmy sobie otwarcie - spotykaja sie ci co sie znaja, lubia i nikt nie bedzie jechal spotkac sie z toba na alko, tylko dlatego, bo jestescie z tego samego forum, podobnie jak 130k innych userow, bez obrazy :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
korposzczurek 23

korposzczurek

Użytkownik
jak mozna wywnioskowac po analizie jego wypowiedzi czy kogos przekonal..?

najwyzej moglbys to zrobic po reakcjach, wypowiedziach, zachowaniach innych uczestnikow forum.

Druga sprawa - przeciez ci co chca to sie spotykaja czesto przy okazji jakichs wydarzen. Powiedzmy sobie otwarcie - spotykaja sie ci co sie znaja, lubia i nikt nie bedzie jechal spotkac sie z toba na alko, tylko dlatego, bo jestescie z tego samego forum, podobnie jak 130k innych userow, bez obrazy :cool:
Wiesz ja nie mam problemu... natomiast zastanowily mnie zloty ?? idąc twoim tokiem rozumowania zloty nie powinny się odbywać...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom