>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zielony kajecik tradera

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
O tak, tak. To jest odzien. Jak mam na stole większą stawkę to mózg naprawdę inaczej pracuje. Ci za tym idzie - jak mam większą stawkę to też 3X się zastanowię czy wogóle wchodzić w rynek
 
panika 63

panika

Użytkownik
Dlatego mówiłem Ci, że wchodzenie w giełdę stawkami 20e to zabawa a nie sposób na zarobienie kasy. Nie ryzykujesz nic, zawsze przy małej stawce głowa Ci podpowie &quot;a dobra zostawiam przecież to tylko 8 zł i jest klapa ;)
Jasne, że tak, ale jak uczysz się jeździć autem, to też nie wsiadasz od razu do 500 HP tył napęd?

Małe stawki są ok, do wyrobienia sobie techniki, schematów i całej strategii.
Jeżeli na postawionych 1000 tradów, wychodzisz na plus, to warto podbijać stawkę.

Ja nauczony już gamblingowo tradowymi nauczkami zostawiając już x k PLN, a raczej tracąc x k PLN, teraz zaczynam od stawek rzędu 0,20 euro.


Co nie zmienia faktu, że raczej definitywnie ponownie wróciłem do gamblingu. Jakąś tam wiedzę z tradingu mam, was chłopaki cały czas obserwuje, ale tak jak Voiced powiedział. Za małe stawki, za duże ryzyko.

Nie zmieniam toku myślenia, że na betfair można fajnie zarobić technikami, które widać w internecie i są powszechne, ale tu potrzeba... kasy ????


Nawet mając na uwadze, że to trading, również stawiam śmiało diagnozę, że kluczem do zarabiania czy to na gambilngu czy tradingu jest...... odpowiednia duża ilość pieniędzy oraz progresja. Wszystko oczywiście z głową, testami i innymi aspektami, ale czytając tutaj 10000 wpisów, że progresja to zło i prowadzi do bankructwa, zaczynam wątpić w niektóre osoby:-|
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Ale jak tu grać bukmacherskę gdy trafiają się takie mecze jak np ostatnio Legia czy dzisiaj Man City?
Weź człowieku coś wytypuj z tego...
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Ale jak tu grać bukmacherskę gdy trafiają się takie mecze jak np ostatnio Legia czy dzisiaj Man City?
Weź człowieku coś wytypuj z tego...
A ja tam na mecz City nie narzekam, 6/8 overów wykorzystałem, zysk ok 440$ :)
 
Do góry Bottom