>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zgranie

lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Witam,
Czy ktoś może się przyczepić jeśli z gram pieniądze od kumpla w pokera, na moje konto. Chodzi tu o około 3 tyś złotych. Pytam bo nigdy nie grałem w pokera przez internet na pieniądze.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Jeżeli przez sformułowanie &quot;zgranie&quot;, rozumiesz, przegranie przez Twojego kolegę, z Tobą takiej sumy, to oboje dostaniecie bana na wasze konta, bo chips dumpping jest zabroniony.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Jak będzie widział, że nagle z kogoś konta spadło sporo pieniędzy, na wysokich stawkach, w szybkim tempie, na dziwne rozdania - to napewno się zorientują ????
Jeszcze jak zobaczą, że IP Polskie i podobne lokalizacje, to na bank.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
nie boj sie nic Ci nie zrobia , ja juz tak robilem i konto mam nadal , pograjcie z 10 minut i po sprawie ???? lub zagrajcie turniej sit
w jakiej sieci masz ta kasE?
tylo zeby ten kolga byl uczciwy , bo moze Cie w bambuko nie zrobil , jak bedzicie grac na stole ze wyciagnie od ciebie kase jak bedziecie grac
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Kasę mam na netellerze, tak jak i kumpel. Ja na netelerze mam status premium, za to kumpel nie ma konta w banku, a co za tym idzie nie morze podnieść statusu na netku. I jedyna opcja to zgranie to w pokera bądź przelanie przez monebookers, do tego drugiego nie mam przekonania co do dużych kwot, a poker roomy raczej sobie w kulki nie będą leciały
 
K 76

karlos83

Użytkownik
A po co tak kombinowac? Niech kumpel zalozy konto na ktorymkolwiek z roomow z wewnetrznymi transferami (Pokerstars albo Fulltilt). Ty takze zaloz konto obaj dokonajcie depozytow i niech Ci kumpel wysle pieniadze transferem. W obu roomach przy wplatach z netka konta automatycznie otrzymuja weryfikacje i mozliwosci przelewow p2p w roomie i nikt sie nie doczepi.
 
U 0

user007

Użytkownik
Dokladnie, naprawde radze nie kombinowac, pokerroomy są w stanie bardzo szybko przekonac sie, czy to co gracze robią to normalna gra, czy to juz chip dumping. A wiem, co mowie, bo niestetyl, ale sam kiedys cudowalem z kumplem i konta poblokowane. Nawet nie sadzilem, ze są oni w stanie tak szybko to sprawdzic - ba, wtedy nawet jeszcze nie wiedzialem, ze to co robilem ma nawet swoją nazwe. Pokerroomy są na to bardzo wyczulone, naprawde odradzam. Zrobie normalny transfer kasy, bo w niektorych pokeroomach jest to mozliwe, i po problemie. Bo inaczej &quot;chcieliscie wydymac freda, a teraz fred wydymał was...&quot; ze tak powiem.
 
Do góry Bottom