>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ZEN - Dyskusja ogólna

B 648

brof123

Użytkownik
Su
wystarczy poczytac w internecie :)
O Revolucie wszedzie o tym trabili, ze stal sie bankiem
Super , to jak mnie zweryfikują , bo trwa już to z 1h , też poprosze o IBAN polski ,powiem że do wypłat z jettona mi służy konto , wyślę im potwierdzenie miejsca zamieszkania w formie wyciągu z banku (tak robilem na REVO) a przy wypłacie pierwszej , pewnie dostane takie zapytanie jak ty , to zrobie też zdjęcia kuponów i że wygrane z firmy bukmacherskiej. Dziękuje
 
B 648

brof123

Użytkownik
Hej Hagi mam takie pytanie , mam racunek lokalny (używaj do przelewy między rachunkami w polsce
i mam swift (przelewy miedzynarodowe swift) to na ten SWIFT lać nie ? ( nie mam w PLN mam w GB) i ten wpisuje w Jettonie do wypłat?
 
Ostatnia edycja:
B 648

brof123

Użytkownik
Piszą że nie mają już IBANU Polskiego , ale konto jest Polskie w złotówkach mam . kiedyś revolut też miał LT Litwę i było tak samo . tylko mam 2 konta , tak jak pisałem wyżej , czyli w revolut wpisuje to konto SWIFT , TAK!?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
nie mam pojecia, podpytaj innych, ibanu polskiego tez nie mieli jak zakladalem, ale ich poprosilem i nie bylo problemu
A jak maja inni to zapewne dalej maja ibany polskie
 
B 648

brof123

Użytkownik
juz wiem SWIFT , bo to do przelewów zagranicznych . Ja ich poprosiłem to powiedzieli że nie mają , ale konto jest w PLN
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Panowie jest jakiś kontakt do nich w aplikacji? Nic nie mogę znaleźć, a chciałem ich dopytać o ten IBAN w PL
 
B 648

brof123

Użytkownik
Nie pytaj o IBAN , wpisuj Konto LOKALNE , już to tłumaczyłem na innej stronie . Jetton przelewa z Polskich Banków . ja dostaje od jettona przelewy z ibanem PL.
mam to sprawdzone i już "sto przelewów" porobione z Jetton - na konto ZEN lokalne
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie pytaj o IBAN , wpisuj Konto LOKALNE , już to tłumaczyłem na innej stronie . Jetton przelewa z Polskich Banków . ja dostaje od jettona przelewy z ibanem PL.
mam to sprawdzone i już "sto przelewów" porobione z Jetton - na konto ZEN lokalne
Tak zrobię. Co wpisać w pole : KOD ODZIALU oraz jaka nazwa banku?
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Teraz z automatu jest tutaj konto z polskim ibanem (aion) 👍
Co więcej - jest to rachunek techniczny do usług zen - wolny od zajęć komornicZych 😍
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Jak rejestrujesz się z polskiego ip (np. polskiej karty sim) dostajesz teraz z automatu rachunek techniczny do konta/usług zen zaczynajacy sie od cyfr 31 2910 0006 i potem dodatkowo 16 cyfr (czyli numer konta). Jest to iban banku aion, na który możesz np. zlecić wynagrodzenie (np. z etatu) oraz przelewac z niego na inne konta w pln'ach, np. na swój rachunek w innym banku (tylko trzeba pamiętać przy zajęciach komorniczych, żeby przy przelewach na swoje inne rachunki nie przekroczyć minimalnej krajowej, w skali miesiąca). Do walut dostajesz drugi rachunek.

iban02.jpg

iban01.jpg

Aion Bank jak Netflix czy Spotify. Polacy chcą zrewolucjonizować branżę (spidersweb.pl)
 
Do góry Bottom