>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Zasil konto bonusem przed Ligą Mistrzów!

favago 69

favago

Użytkownik
Tylko przy wpłacie.
EDIT:
Hmm... chociaż może nie. Czytam teraz to:
Aby wziąć udział w promocji, wpisz kod promocyjny CHRISTMAS50 w polu, które pojawi się na ekranie po potwierdzeniu wpłaty, lub zarejestruj go w zakładce Wpłaty &gt; Kod promocyjny.
I w sumie nie wiem już. Najlepiej sprawdź ;)
Tutaj dyskusja o tej promocji.
 
pp. 0

pp.

Użytkownik
Jeśli chcecie rzeczywiscie pograc na ta kolejke ligi mistrzów, to radze wplacac tylko tym osobom ktore juz zweryfikowaly swoje konto. Inaczej wam je zablokuja, i zanim je zweryfikujecie minie kupa czasu. Ja uzeram sie juz z nimi prawie tydzien. Ciagle im cos nie pasuje i za kazdym razem jak cos dosylam, musze czekac 3 dni. Sa genialni pod tym wzgledem. No ale jesli chodzi o promocje to super.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli chcecie rzeczywiscie pograc na ta kolejke ligi mistrzów, to radze wplacac tylko tym osobom ktore juz zweryfikowaly swoje konto. Inaczej wam je zablokuja, i zanim je zweryfikujecie minie kupa czasu. Ja uzeram sie juz z nimi prawie tydzien. Ciagle im cos nie pasuje i za kazdym razem jak cos dosylam, musze czekac 3 dni. Sa genialni pod tym wzgledem. No ale jesli chodzi o promocje to super.
Musiałeś założyć multikonto żeby o tym napisać? Na poprzednim koncie też Ci się nie podobała weryfikacja. Może założysz jeszcze kilka kont i będziesz o tym samym pisał?
 
Do góry Bottom