>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Zarabianie Na Zakładach Sportowych

Z 1

znzs

Użytkownik
Witam,

Od przeszło 4 lat obserwuję rynek zakładów sportowych.. i przyznam, że 4 lata to okres, który pozwala zarówno zrozumieć swoje błędy, poskromić naiwność i przestać marzyć o wielkiej wygranej w ciągu weekendu.

Mniej więcej 2 lata z kawałkiem zajęło mi, aby uwierzyć i zrozumieć, że nie ma czegos takiego jak ustawki, tzw fixy ( czyli mecze ze stawką maksymalną 10/10... no albo po prostu ja nie mam do tego dostępu ;) :p , ale o tym w dalszej częsci bloga ).
Aby to zrozumieć przeszłam mini szkołę życia, bo wszystkiego uczyłam się na własnej skórze.
W sensie?
Niepozorna dziewczyna dosłownie któregoś dnia wpadła na link bukmachera internetowego .. hm i kilka minut później zrobiłam pierwszą wpłatę.
Powoli wkraczałam w świat kursów, spadków, analiz..

Jednak analizy czytałam dopiero po jakimś czasie.

Na początku było myślenie: &#39; za obstawienie dokładnego wyniku dają kurs 100 czy 200?! o rany! chociaż kilka pln postawię! &#39; tak... hm.
bądź też : &#39;typ z Chorwacji pisze na swoim blogu, że sprzeda mi informację na dzisiejszy wieczór&#39;

Nie wiem ile mam wstawić tutaj kropek, ale bez komentarza..

Najpierw z niesamowitą wiarą stawiałam świeżą wypłatę. Po chwili dostawałam kolejną informację i z nieustającą nadzieją zczytywałam dane z karty kredytowej.
(...)
Magia karty kredytowej jest boska.
Zlecasz, zlecasz i któregoś pięknego poranka dzwoni do Ciebie telefon; w słuchawce nieprzyjemny głos z pytaniem &#39;kiedy zamierza Pani uregulować ostatni wyciąg?&#39;.
No ale nic, przecież się odbiję.. prawda?
Odegram się, bo mam dostać niebawem emaila z mocną informacją na mecz.
I co?
I to samo.
A dług rośnie.
A ja, jak idiotka gram dalej.
Zastanawia mnie fakt, dlaczego nie rzuciłam tego wchu** już na początku?
Nadzieja? Albo przeczucie, że pewnego dnia porzucę emocje i zacznę myśleć o tym jak o pracy..

(niebawem pierwsze typy, plis nie wrzucajcie tutaj nic , coby bałaganu nie było ???? )
 
Do góry Bottom