>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"Zapisz" - Podczas obstawiania ?

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Może pytanie banalne, ale jak układam kupon to klikam potwierdź zakład, a później wyskakuje mi opcja &quot;zapisz&quot; więc pytam czy to gdzieś się zapisuje czy coś ?
Do czego służy to &quot;zapisz&quot; skoro i tak potwierdziliśmy zakład.
 
zambi 0

zambi

Użytkownik
Mi się wydaje, że chodzi o to czy zapisać doręczenie mailem kuponu po rozstrzygnięciu czy też zrezygnować z tego, ale nie jestem pewny.
 
S 0

skyline-

Użytkownik
wydaje mi się, że przy kliknięciu &#39;zapisz&#39;, aktualny status kuponu jest na bierząco przesyłany na naszego maila.
 
zambi 0

zambi

Użytkownik
wydaje mi się, że przy kliknięciu &#39;zapisz&#39;, aktualny status kuponu jest na bierząco przesyłany na naszego maila.
Ja daje zawsze zapisz i aktualny status nie jest mi posyłany. Tylko po rozstrzygnięciu...
 
zambi 0

zambi

Użytkownik
Teraz gram na bet365 nie mam gotówki na Tobet, żeby potwierdzić, ale możliwe, że będzie to coś takiego jak na bet365 (tylko, że tam nazywa się to utrzymaj selekcję lub kontynuuj bez).
Czyli, że poślemy kupon. Damy zapisz, to kupon w kalkulatorze się nie wykasuje, lecz wszystkie wydarzenia pozostaną.
A jak nie damy zapisz, to nastąpi automatyczne wykasowanie kalkulatora. Myślę, że to o to chodzi, ale jak mówię nie sprawdzę teraz ????
 
Do góry Bottom