>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Zamknięcie Rachunku Neteller ze środkami

M 0

maxi1337

Użytkownik
Witam! Postanowiłem dzisiaj zamknąć swój rachunek Neteller, gdy chciałem go zamknąć była napisana informacja: &#39;&#39;WARNING: Obecnie saldo na Twoim rachunku wynosi 1,97 PLN. Przed zamknięciem rachunku wypłać pozostałe środki. Jeśli środki nie zostaną wypłacone, może to spowodować w przyszłości naliczenie opłat za brak aktywności.&#39;&#39; Niestety olałem tą informację i mimo to zamknąłem konto... Teraz jednak jestem nieco przestraszony.. Co to oznacza? Że cały czas będzie mi rosnął dług, aż za kilka lat mi nagle coś przyślą, że im wiszę kupe kasy? Sprawa druga, czy jak do nich zadzwonie jest szansa, że dzien po zamknięciu otworzą mi mój rachunek? Wtedy dla swietego spokoju wyplacilbym te grosze i dopiero zamknął... Pozdrawiam :-|
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Witam! Postanowiłem dzisiaj zamknąć swój rachunek Neteller, gdy chciałem go zamknąć była napisana informacja: &#39;&#39;WARNING: Obecnie saldo na Twoim rachunku wynosi 1,97 PLN. Przed zamknięciem rachunku wypłać pozostałe środki. Jeśli środki nie zostaną wypłacone, może to spowodować w przyszłości naliczenie opłat za brak aktywności.&#39;&#39; Niestety olałem tą informację i mimo to zamknąłem konto... Teraz jednak jestem nieco przestraszony.. Co to oznacza? Że cały czas będzie mi rosnął dług, aż za kilka lat mi nagle coś przyślą, że im wiszę kupe kasy? Sprawa druga, czy jak do nich zadzwonie jest szansa, że dzien po zamknięciu otworzą mi mój rachunek? Wtedy dla swietego spokoju wyplacilbym te grosze i dopiero zamknął... Pozdrawiam :-|
Przepadnie Ci 1,97 i tyle.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Tak jak napisał Michał. Przepadną Ci te pozostałe pieniądze, które po pewnym czasie naliczą sobie za brak aktywności na koncie. Możesz spać spokojnie.
 
M 0

maxi1337

Użytkownik
Tylko z tego co czytałem w ich regulaminie, opłata za brak aktywności na koncie (14 miesięcy) wynosi 40 dolarów.. Czy czasem tyle nie będę musiał płacić? I dlaczego oni zawsze pisza tą informację na czerwono: &#39;&#39; przed zamknięciem rachunku wypłać pozostałe środki...&#39;&#39; ? Ale dziękuje za odpowiedź, trochę mnie uspokoiliście.
 
Do góry Bottom