>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakup kryptowaluty bez weryfikacji za pomocą karty kredytowej

czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Panowie, może ktoś przerabiał temat.
Chciałbym kupić krypto w jakimś serwisie za pomocą karty kredytowej i wysłać je dalej na swój portfel bez żadnej weryfikacji.
Ktoś może coś polecić z własnego, pozytywnego doświadczenia?
Giełda kucoin niestety odpada, ze stronek w google sprawdziłem kilka ale albo na necie są złe opinię albo opisane, że bez weryfikacji, a i tak trzeba ją zrobić po zarejestrowaniu (jak np. w paxful).
Wiadomo im mniejsza prowizja/korzystniejszy kurs krypto tym lepiej.

edit. portfel bitpay --> przez pośrednika simplex po dwóch transakcjach na około 500$ poprosiło o weryfikację dokumentem, prowizja masakra

Szukam dalej
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Jeżeli Ci to pomoże to z Jetona i MuchBetter można robić wypłaty w krypto. Oczywiście jest jakaś prowizja (nie pamiętam dokładnie jaka, do sprawdzenia), ale to najszybszy sposób jeżeli masz hajs na tych portfelach.
 
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Właśnie tutaj chodzi dokładnie o ten schemat -- jakieś miejsce gdzie można kupić krypto bez weryfikacji za pomocą mastercarda i od razu wysłać dalej na swój portfel, zdaje sobie sprawę, że prowizja za częściową anonimowość (brak wysyłania zdjęć ID) będzie zawsze wyższa
 
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
No to w takim razie chyba najlepsza opcja to P2P market (localcoinswap lub localbitcoins). Jeszcze słyszałem o changenow.io ale osobiście nie miałem potrzeby sprawdzać.
 
Do góry Bottom