>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Zaklady bumaccherkie jako fundusz inwestycyjny?

Status
Zamknięty.
jordan 0

jordan

Użytkownik
Witam co powiecie na traktowanie zakladow bukmacherskich jako &quot;funduszu inwestycyjnego&quot;, mam tu na mysli spokojna gre na okreslony % w skali roku/miesiaca. Jak wiadomo dobry fundusz inwestycyjny jest nam w stanie przyniesc zysk miedzy 20-40% w skali roku.
Gdyby grac z zalozeniem ze miesieczny zysk od kwoty poczatkowej przyniesie nam w granicach 20-40% w skali miesiaca.
Np przy poczatkowym wkladzie 200zl:
zysk % w skali miesiaca: I ilosc zgromadzonych pieniedzy po 9msc:
20% I 560zl
30% I 740zl
40% I 920zl
A gdybysmy przy tym uwzglednili kapitalizacje odsetek powiedzmy co 3msc, zysk by wygladal nastepujaca:
20% 813,2zl
30% 1371zl
Wedlug mnie zysk jest calkiem spory. Grajac od poczatkowego kapitalu 2000zl przy 20% zysku miesiecznym z kapitalizacja co 3msc bedziemy po 9msc miec ponad 13 710zl. Rewelacyjny wynik ????
Teraz pytanie do Was bukmacherzy na co proponujecie grac, moze jakis system, aby miesiecznie osiagnac zysk rzedu 20-40%.
Mam pewien pomysl. Podam go jesli bedzie zainteresowanie i po zapoznaniu sie z waszymi pomyslami
pozdrawiam
 
P 0

pablos150

Użytkownik
Kolego to nie forum bukmacherów, a forum bukmacherskie ????
CO do samego pomysłu to brzmi optymistycznie, a nawet zbyt optymistycznie - pewnei skończy się jak większośc propozycji systemów na tutejszym forum(zresztą nie tylko na tutejszym) - dla Ciebie system będzie ZŁOTO, wrzucisz go i zaraz kilku mądrzejszych wytknei Ci czynnik losowy, czarną serie itp...

Mimo wszystko zapraszam do zaprezentowania pomysłu ;)
 
bmt 0

bmt

Użytkownik
Aby nie zagrozić swojemu kapitałowi proponuje raz na weekend dubel z ako powyżej 2. Stawka 50zł. Cztery weekendy w tygodniu, 4*50=200zl. Przez cały tydzień można spokojnie sobie analizować mecze, przeglądać oferte i wybrać coś na weekend. Jeśli kupon nie wejdzie można puścić kontre za 100zl na mecze które odrzuciliśmy przy ostatecznym wyborze spotkań do kuponu (oczywiście jeśli zaczynają się później). Tyle ode mnie.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Może was zatrudnię do opowiadania tych bajek o bukmacherce mojej córce na dobranoc, bo to jedyny możliwy dla was sposób zarabiania w tym biznesie.
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
taki mądrala z ciebie ghs to zaprezentuj swój system. A jak nie chcesz to się nie odzywaj. Nie wniosłeś do tematu niczego sensownego! nic o co prosił założyciel tematu! post nadaje się tylko do usunięcia przez moda.
Jordan, nie ma systemów które na 100% pozwoliłyby osiągać zyski rzędu 20-40 %. W życiu pewna jest tylko śmierć i podatki. Ja nie jestem doświadczonym typerem (jak np. ghs ???? ), więc wybacz ale nie podam żadnego systemu, ale chętnie poznam jakieś ???? .
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
Może was zatrudnię do opowiadania tych bajek o bukmacherce mojej córce na dobranoc, bo to jedyny możliwy dla was sposób zarabiania w tym biznesie.
to nie temat o bajkach i corkach. Jesli widzisz jakis mankament prosze podziel sie nim, jak masz jakis pomysl rowniez. Ale jesli masz pisac komentarze ktore nie wnosza nic do tematu to oszczedz sobie
 
G 46

ghs

Użytkownik
Mankament? To ma tylko jeden mankament. Zysk w skali miesiąca rzędu 20% jest z dupy wzięty. Jakikolwiek zysk z bukmacherki na dłuższą metę jest dużym osiągnięciem. A osiąganie stałego comiesięcznego zysku... marz dalej.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
djkg6 mowisz, że ghs nic nie wniósł do rozmowy a co Ty wniosłeś?
To, że nie masz systemu?
Podobny temat już czytałem w innym miejscu.
Zadajcie sobie pytanie. Czy istnieją &quot;systemy&quot; przynoszące zyski?
Pewnie, że istnieją. Ale istnieją dopóki mało osób korzysta z tego systemu. Bukmacherzy to nie działalność charytatywna. Oni mają zarabiać. Jeśli widzą, że ktoś ich w jakiś sposób ogrywa to przeciwdziałają temu.
Jeśli ktoś ma &quot;system&quot; gry i poda go na forum to jest po prostu &quot;frajerem&quot;.
Bo trzeba być niedorozwiniętym, żeby pokazać kurę znoszącą złote jajka.
A zakłady można traktować jako fundusz. Ale zapewne mało ludzi to tak traktuje. Choć znam osoby które dysponują sporą gotówką. Nie interesuje ich gra na zakładach bukmacherskich codziennie, co tydzień itd.
Grają zakłady długoterminowe.
Stawiając np. x tyś euro na BF zakład na cały sezon. Powiedzmy po kursie @1,80. Daje to mu za 80% zysku za jeden sezon. Czyli nawet nie 12 miesięcy.
Nie chcę dawać przykładów. Ale takie zakład jest mocno przemyślany. Konslutowany z ludźmi, którzy znają się na danym sporcie/lidze itp.
Dla mnie osobiście to zamrożenie gotówki, którą mógłbym obracać. Ale jeśli ktoś nie ma zamiaru grać na bukach to jest świetny pomysł.
Po kilku miesiącach mieć 80% zysku to mało który fundusz inwestycyjny potrafi.
Jasne, że ryzyko zawsze jest. Ale powtarzam, że takie zakłady długoterminowe są głęboko przemyślane.
Z tego co kojarzę, tylko jeden kolega na zakładzie długoterminowym miał &quot;gorąco&quot;. Grając na BF ciągle dokładał do pewnego zakładu długoterminowego kto zdobędzie MŚ. Niestety ale musiał skontrować zakład bo jego ekipa odpadła w 1/2 finale. Ale nad tym zakładem, siedział sporo czasu. Dyscyplina sportu o której mało kto ma pojęcie w Polsce. Skontrował i wyszedł na lekki plus. Ale gdyby nie kontrował i jego ekipa wygrała MŚ miałby bardzo duży zysk. Średni kurs po jakim kupował na BF to ok. @1,70. Kupował tak około roku. Codziennie dokładając z bieżącej gry.
Ale to jedyny przypadek o którym wiem wśród znajomych gdzie nie powiodło się tak jakby się chciało grając zakład długoterminowy.
Jeszcze na mniejszą skalę finał Superbowl... Gdzie Manning wyrwał się w ostatnich sekundach meczu i zdobył TD pozbawiając mojego kolegę sporej kasy. Mnie także... tylko, że ja grałem na live. On grał to jako zakład długoterminowy oraz na live.
Bywa...
 
jordan 0

jordan

Użytkownik
dobra zamknijcie temat. Bede gral swoim systemem, jak sie uda to fajnie a jak nie, to mowi sie trudno. Kto nie ryzykuje nigdy nie wygra ????
a tak w ogole to proponuje zamknac caly dzial &quot;systemy bukmacherskie&quot; bo po jaka cholere on jest? Skoro ktos kto zna dobry system to go nie poda na forum bo bylby &quot;frajerem&quot;.
pozdrawiam i zycze powodzenia
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Bede gral swoim systemem, jak sie uda to fajnie a jak nie, to mowi sie trudno.
Swoim systemem czyli jakim? Pochwal się,
a tak w ogole to proponuje zamknac caly dzial &quot;systemy bukmacherskie&quot; bo po jaka cholere on jest? Skoro ktos kto zna dobry system to go nie poda na forum bo bylby &quot;frajerem&quot;.
&quot;System gry&quot; to także:

Troche teori
Valuebet
Sure Bets
PROGRESJA

Więc choćby dla takich tematów ten dział może istnieć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom