>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakłady systemowe-pytanie

ChudyEddy 513

ChudyEddy

Użytkownik
sts2.bmp.jpg

Swoje pytanie zadam na powyższym przykładzie. Jeżeli zagram systemem np. 4z8 gdzie TYLKO umieszczę wkład, to kwota "wygrana do", czyli 563,11zł jest wygraną jaką mogę zdobyć w przypadku bezbłędnego kuponu (trafione 8z8)? Czy jest to wygrana maksymalna przy trafieniu 4z8 zdarzeń o najwyższych trafionych kursach na kuponie?
Czy jeżeli zagram 4z8 i tylko tam umieszczę wkład a trafię np. 6z8 to czy wygrana wzrasta?
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Witaj Kolego to jest 4 z 8 wiec 4 zdarzenia musza wejsc zeby myslec o wygranej ,czym wiecej wygranych typow tym kwota wzrasta masz na tym kuponie rozpiske pod kolumnom blednych kombinacji ile kasy mozesz zarobic.563 zl przy 4 wygranych typach a przy 6 byla bo to kwota5071.Jak lubisz gre systemami to zdecydowanie polecam ci system GOLIAT zaplacisz troche wiecej ale ilosc kombinacji jest bardziej kozystna dla gracza
 
Ostatnia edycja:
ChudyEddy 513

ChudyEddy

Użytkownik
A jak w zakładach systemowych postrzegane są typy "remis=zwrot"? Czy w przypadku remisu są one zaliczane jako zakład przegrany? Czy jako zakład wygrany, lecz z przelicznikiem kursu 1,00?
Przykład: gram 4z8. Pięć zdarzeń przegrałem, trzy zdarzenia trafiłem i zostało jedno- "remis=zwrot", w którym padł remis. Przegrałem cały kupon czy załapałem się do 4z8?
 
Do góry Bottom