>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

zakłady na rzuty rożne

T 0

top

Użytkownik
Witam, ostatnio zacząłem grywać typy ilość rzutów rożnych w danym meczu i sądzę, że jest to dobry sposób na ewentualny zarobek. Osobiście gram na Unibet, który oferuje w/w typ zakładu tylko na wybrane mecze. Kursy są zachęcające w okolicy 1.8-2 a granica overa kręci się koło 4,5 w zależności od meczu. Biorąc dzisiaj na celownik mecz Arsenal - Stoke :
Łącznie rzutów rożnych 10,5 over 1.75 under 2
Rzuty rożne dla Arsenalu 7,5 over 2 under 1.75
Rzuty rożne dla Stoke 3,5 over 2.05 under 1.70
Jak widać wszystkie trzy opcje wydają się mocno prawdopodobne. Proszę o wasze opinie i podawanie typów na kolejne mecze, a najbliższe to wieczorne zmagania w LM ???? Zapraszam do dyskusji.
 
M 3

morus

Użytkownik
Po co wróżyć z fusów? Nie lepiej poczekać na rozwój wypadków, wynik, sposób grania drużyn i dopiero obstawiać na live?
Akurat Uni ma bogatą ofertę w tym zakresie w najważniejszych meczach.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jakie zakłady bukmacherskie oprócz Bet365 oferują zakłady na to która drużyna zdobędzie pierwsza 3,5,7 rzutów rożnych w piłce nożnej?
Pierwsze 3 rożne i pierwszy rożny w meczu znajdziesz w Tobet. Zakład na pierwszy np. w Unibet, Expekt i wielu innych.
Jakość i bogactwo oferty zależy jednak od rangi spotkania
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 6

hrabiacezary

Użytkownik
Witam
Z racji tego, że jest już założony taki temat przez użytkownika -top- „ZAKŁADY NA RZUTY ROŻNE”, tak by nie zaśmiecać FORUM opiszę tu mój „problem”, a raczej pytania dotyczące zawierania zakładów na rzuty rożne podczas trwania zdarzenia czyli tzw. LIVE.
Nie interesują mnie Zakłady na to ile będzie rzutów rożnych w meczu, chodzi mi konkretnie o tzw. RACE TO 3,5,7 CORNERS czyli wyścig do pewnej liczby rzutów rożnych. Oferta ta jest trójdrogowa:

Oto przykład wymyślony na poczekaniu:
Kto zdobędzie pierwszy 3 rożne:
Drużyna AAAA kurs: 1,40
Drużyna BBBB kurs: 2,30
Żaden z zespołów nie zdobędzie 3 rożnych kurs: 5,20

Nie chcę wróżyć ze statystyk, dlatego interesuje mnie tylko zawieranie zakładów na LIVE.
Taka oferta jest dostępna w Bet365 i kilku innych bukmacherach.
- Czy ktoś grał na live na rożnych? Jak na tym wychodził?
- Ile meczów jest dziennie w ofercie jednego bukmachera? Ile jest w sobotę, niedzielę, a ile w pozostałe dni?
- Czy jest taka możliwość bym wiedział jednego dnia jakie mecze będą następnego dnia w ofercie live z możliwością stawiania na RACE TO 3 CORNERS?
- Jakie są przydatne strony o Rzutach Rożnych?
- Gdzie mogę znaleźć statystyki dla rzutów różnych w różnych ligach?
Za wszelkie porady i odpowiedzi wnoszące coś do tematu serdeczne DZIĘKUJĘ. ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
- Czy ktoś grał na live na rożnych? Jak na tym wychodził?
Tym się nie sugeruj , bo każdy na tym inaczej wychodził. Jeden się podpalał , i grał jak leciało , a drugi grał z głową i dobrze na tym wychodził. Od Ciebie tylko to zależy.
- Ile meczów jest dziennie w ofercie jednego bukmachera? Ile jest w sobotę, niedzielę, a ile w pozostałe dni?
Wiadomo , na weekendach najwięcej. Ale i na tygodniu dość często Live jest.
Ogólnie popularne o bukamcherów są teraz Kalendarze wydarzeń na zywo. Np Bet365
http://www.bet365.com/home/FlashGen4/WebConsoleApp.asp?deeplink=1&amp;amp;cid=1&amp;amp;pid=100000&amp;amp;c1i=1&amp;amp;c1t=8&amp;amp;c2i=38102891&amp;amp;c2t=3&amp;amp;c3i=0&amp;amp;c3t=0
Wchodzi , kliknij sobie przykładowy mecz dziś z wieczora Man City Swansea i masz jakie opcje Live będą dziś w ofercie. U góry zaznaczasz Rożne i z tego co widziałem wyścig do 3,5,7 jest. Masz cały kalendarz więc lecisz sobie po meczach z piłki i szukasz co będzie w ofercie Live.
Ogólnie tak jak Kukla wyżej pisał , ze jakość i bogactwo ofert zależy od rangi spotkania.
- Jakie są przydatne strony o Rzutach Rożnych?
- Gdzie mogę znaleźć statystyki dla rzutów różnych w różnych ligach?
Szukaj tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f46/
Napewno gdzieś były podawane takie strony , z rożnymi itp itd.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
H 6

hrabiacezary

Użytkownik
Dziękuję bardzo za pomoc, z racji tego, że moją ulubioną dyscypliną sportu jest piłka nożna, chciałem spróbować dzięki Cornerom, w ten trochę niekonwencjonalny sposób wygrać parę złotych.
Na bieżąco będę prowadził notatki z zawartych zakładów, jeśli okaże się to warte zachodu słońca, to postaram się napisać coś o tym więcej, tymczasem jeszcze raz dziękuję za pomoc i POZDRAWIAM. ????
 
H 6

hrabiacezary

Użytkownik
Minęło bardzo dużo czasu od tego postu, ale miałem napisać coś więcej jeśli okaże się to warte zachodu słońca, więc piszę.... TAK, było to warte zachodu słońca, nie jestem już trochę w temacie, od roku nie biorę udziału czynnie w zakładach bukmacherskich, ale to z pewnością nie koniec, od kilku lat jestem &quot;związany&quot; z zakładami bukmacherskimi i jak dotąd ten sposób gry (zaryzykuje nazwę &quot;system&quot;) był dla mnie najlepszy, powtarzam DLA MNIE.
W najbliższym czasie napiszę wszystko co osiągnąłem dzięki zawieraniu zakładów tylko i wyłącznie LIVE na RZUTY ROŻNE w meczach piłki nożnej. Opiszę wszystko krok po kroku, w ciągu 3 miesięcy zawarłem zakładów za ŁĄCZNĄ kwotę ponad 91 930 zł otrzymałem zwrot 105 507 zł. Nie jest to wysoki YELD, ale najważniejsze, że wyszedłem na PLUS, więc jest pozytywnie, % zysku byłby znacznie wyższy gdyby nie to, że się uczyłem na własnych błędach i do wszystkiego musiałem dojść sam. Wszystkie zakłady były związane z RZUTAMI ROŻNYMI: race to 3.5.7.9 corners, a także kto zdobędzie więcej rożnych, i handicap na rzuty rożne.
Na dziś to chyba tyle, opiszę wszystko bardzo dokładnie, ale potrzebuję na to trochę czasu, będę regularnie w tym temacie uzupełniał/dodawał informację o tym &quot;SYSTEMIE&quot;

Nazwijmy to... CBL - CornerBetLive

Pozdrawiam
HrabiaCezary

EDIT
 
H 6

hrabiacezary

Użytkownik
Hazardem, o przepraszam, zakładami bukmacherskimi zainteresowałem się w 2005 roku, od tamtej pory zgłębiałem moją wiedzę dotycząca tej branży, oczywiście przechodziłem przez różne &quot;systemy&quot;. Zaczynałem tak jak chyba każdy od zawierania &quot;tasiemców&quot; na jednym kuponie: 5,8 zakładów, wchodziło bardzo rzadko, cóż, takie prawdopodobieństwo. Były potem inne systemy gry, m.in. Progresja na remisy w piłce nożnej, ale także zabawa w MLB w systemie Martignale, ale to nie jest aż takie istotne, postanowiłem spróbować swych sił w zakładach live, z racji tego, że moim ulubionym sportem jest piłka nożna, to zacząłem obserwować zdarzenia live u różnych bukamcherów, m.in. Sportingbet, Bwin, Unibet, aż doszedłem do Bet365, tam przy meczach piłkarskich live jest często dostępna opcja zawierania zakładów na rzuty rożne:
- RACE TO 3 CORNERS
- RACE TO 5 CORNERS
- RACE TO 7 CORNERS
- RACE TO 9 CORNERS
- kto więcej zdobędzie rożnych
- kolejny rzut rożny po następnym
- HANDICAP na rzuty rożne
a zaczęło się to od meczu Manchesteru United, pierwszy zakład live na race to 9 corners (chyba tak) i od razu wygrany, przez długi czas ( a może krótki?) doskonaliłem się w tym systemie, by dojść do wniosków...
Co jest najważniejsze w systemie CBL, tak jak w każdym innym systemie-przestrzeganie zasad:
Przy zawieraniu zakładów bierzemy pod uwagę:
- miejsce rozgrywania meczu - gospodarz/gość
- jaki jest wynik w danym momencie - drużyna, która przegrywa, raczej przechodzi do ataków
- dominacja - przy wyniku 0-0 drużyna dominująca ma zazwyczaj więcej różnych
- potencjał - drużyny &quot;lepsze na papierze&quot; mają teoretycznie większe szanse na np. wygranie RACE TO 3 CORNERS
- Kartki - zespół grający w 10 może mieć problemy z przejęciem dominacji w meczu
- Czas - po 85 minucie zazwyczaj nie powinno się zawierać zakładów, ale są wyjątki.
- Kurs - lepiej omijać niskie kursy, to może być tylko niepotrzebny stres, choć są mecze w których kurs na dano zdarzenie wynosi 3,00 a prawdopodobieństwo jest całkiem wysokie, oczywiście oszacowane przez gracza.
- Stawka meczu - lepiej omijać mecze towarzyskie oraz takie, w których drużyna nie ma presji wyniku.

Chciałem dodać screen ze strony bet365 z mojego konta potwierdzający moje osiągnięcia, ale niestety nie mogę, może ktoś mi napiszę jak mogę to zrobić? Jeśli ktoś jest zainteresowany, to mogę pisać o tym dalej, najlepiej będzie jak ktoś będzie mi zadawał pytania, a ja postaram się na nie odpowiadać.

Chciałem dodać screen z historią konta, ale nie wiem jak.

Pozdrawiam
HrabiaCezary
 
S 10

scavatore

Użytkownik
witaj HrabiaCezary
Wiem ze zamknąłeś juz temat ale jesli możesz rozwiń trochę twoja metodę obstawiania zakładów na rzuty rożne .
Gram juz kilka dobrych lat i oczywiscie jestem w plecy ????
niemniej jednak ostatnio gram na rzuty rozne i chętnie dowiem sie coś więcej od gracza z doświadczeniem .
Z tego co piszesz masz z gory ustalone kryteria , ale czy takie kryteria nie ograniczaja w duzym stopniu oferte buka , chodzi mi o to ze wykazujac skren masz dos duzy obrot kasa ale nie sadze zebys trzymał sie az tak ram doboru meczów w taki sposób jak przedstawiłeś .
No ale moze czegos nie zakumalem dlategp prosze o rozwiniecie tematu
 
messi777 0

messi777

Użytkownik
witam chcialbym sie czegos dowiedziec na temat Twojego systemu jesli jeszcze jestes aktywny na tym forum dzieki za szybki kontakt.
 
Do góry Bottom