>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zakład rozpiskowy

U 0

usek.usek

Użytkownik
Witam.
Na wstępie chciałbym się przywitać, bo jestem tu nowy, więc: Witajcie!! ;d
Korzystam z bukmachera stacjonarnego o nazwie Milenium. Zawsze stawiałem normalne zakłady WIELOKROTNE. Chciałbym spróbować, jak się puszcza zakłady systemowe i trafiłem, zakład ROZPISOWY. Wchodzę na neta, na stronę Milenium, obstawiam moje typy, po prawej stronie generuje się kuponik i zaznaczam rozpisowy. Załóżmy, że wszystkie spotkania dzielę na 3 grupy: A, B, C, po 4 drużyny w każdej. W regulaminie wyczytałem, że zakład systemowy to min 3zl, więc dla tesetu za tylę chcę postawić.
Więc:
1. Jak należy powpisywac kwoty, aby móc popełnić jeden błąd? (bo wiem, że tak można)
2. Czy ten błąd będzie dotyczył tylko jednej grupy (czyli, że w każdej grupie moge popełnić jeden błąd) czy wszystkich meczy na całym kuponie (w moim przypadku tych 12 meczy)?
Na razie to tyle. Pozdrawiam i czekam na szybką odpowiedź

P.S. Moje 1 pytanie dotyczy, gdzie co wpisać, abby zapłacić 3 złote i móc popełnic ten błąd:

Stawka, 3 zakłady:
Rozpis 1 z 3, wkład: 0.00 zł
Stawka, 3 zakłady:
Rozpis 2 z 3, wkład: 0.00 zł
Stawka, 1 zakłady:
Rozpis 3 z 3, wkład: 0.00 zł
Wkład łączny: 0.00 zł
Przewidywana wygrana: 0.00 zł
Typ zakładu:WielokrotnyRozpis
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To co chcesz zagrać, to system blokowy - a planujesz zagrać na 3 bloki po 4 mecze w każdym.
Jeden błąd w obrębie bloku już eliminuje ten blok z gry.
Aby zagrać z możliwością popełnienia 1 błędu w tej grze na 3 bloki, zagraj systemem 2z3 , bo gdy wyleci jeden to wygrasz to co będzie stanowiło iloczyn kursów trafionych bloków * 1zł , gdyż system 2z3 ma 3 zakłady:
1-2-3
1-2
1-3
2-3
A-B-C
A-B
A-C
B-C
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Gdybyś chciał zagrać tylko 3 zdarzenia i wybrał do tego system 2z3 , to byłby to wtedy zwykły system rozpisowy , ponieważ są w nim zawarte te 3 elementy składowe:
1-2-3
1-2
1-3
2-3

A-B-C
A-B
A-C
B-C

ale wobec tego, że chcesz w miejsce poszczególnych 3 elementów tego systemu 1-2-3 czy A-B-C podstawić po 4 zdarzenia - to robisz bloki wielozdarzeniowe a system zmienia się ze zwykłego systemu rozpisowego na rozpisowy system blokowy.
Najprostsza definicja systemu rozpisowego to taka, że jest to sposób zagrania kilku/kilkunastu zdarzeń - z zabezpieczeniem sobie wygranej pomimo popełnienia w tej grupie błędów.
Inaczej mówiąc są to systemy pełne ( łączące każdy składowy element z każdym ) i dające wygraną
wg wybranego przez grającego marginesu zakładanych przez niego błędów , pod warunkiem że nie popełni tych błędów więcej niż zakładał.
I tak np. chcąc grać 7 zdarzeń ( singlowych lub wielozdarzeniowych, więc bloków ) a oczekując wśród nich 3 błędów - musimy wybrać system 4z7.
Wygrana* nastąpi , gdy tych błędów nie będzie więcej niż 3 , ale jeśli będzie ich mniej i trafimy 5z7 , to dostaniemy pięć &quot;czwórek&quot; , ponieważ z 5 można utworzyć 5 kombinacji po 4.
* jest to pojęcie umowne, bo może się zdarzyć i tak, że taka wygrana przy grze na niskie kursy nie odda kosztu nadania systemu...
https://www.milenium.pl/node/53/zaklady-bukmacherskie.html#p_zb_10.1
P.s: do momentu , gdy tego wszystkiego nie zrozumiesz i nie będziesz wiedział o co tu chodzi - wstrzymaj się z grą.
.
 
U 0

usek.usek

Użytkownik
Już rozumiem. Stawiam np 9 zdarzen, po 3 w każdej grupie. Jeżeli gram 2z3, to musi mi siąść 6 meczy, ale wszystkie z 2 grup ( czyli np. musi mi siąść cała grupa A i B) tak?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Oczywiście że tak! ????
Pamiętaj też przy robieniu bloków, aby nie było w nich tzw. zdarzeń wspierających się - czyli z tego samego meczu jak np. wyniki HT i FT lub under 2.5 i BTS itd. bo tego nie zaakceptują .

.
 
U 0

usek.usek

Użytkownik
Mam jeszcze pytanie:
Czy jak gram 2z3, po 3 mecze w jednej grupie, i np. przewidywalna wygrana to 80zl, a jedna grupa mi nie siądzie, to wygrana spada o kurs tych meczy, czy wygrywam te 80zl?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Mam jeszcze pytanie:
Czy jak gram 2z3, po 3 mecze w jednej grupie, i np. przewidywalna wygrana to 80zl, a jedna grupa mi nie siądzie, to wygrana spada o kurs tych meczy, czy wygrywam te 80zl?
To co na kuponie symulacyjnie przedstawia się jako ew. wygraną , to pokazanie graczowi ile może wygrać w najlepszym układzie, czyli przy trafieniu wszystkich zdarzeń na kuponie.

Realną wygraną przy grze systemami , zawsze stanowi suma wygranych z kombinacji utworzonych w ramach wybranego przez gracza systemu.

Przy grze systemem 4z7 ale przy trafieniu 5 zdarzeń, wygraną będzie stanowiła suma 5 trafionych &quot;czwórek&quot; AKO, gdyż z 5 można utworzyć 5 kombinacji po 4.

Przy grze systemem 2z3 i trafieniu 2 zdarzeń ( ew. także pełnych, bezbłędnych bloków ) to ich kursy*stawka*0.88 stanowią faktyczną wysokość wygranej.
 
F 0

fugaci

Użytkownik
Ja mam pytanie odnośnie rozpisów w internetowym Milenium.
Przykładowo gram 5 remisów. Chcę zagrać 2z5. Zaznaczam stawkę 1zł czy 2 zł czy 10 zł to pisze &quot;nieprawidłowa kombinacja&quot; ? Dopiero można 3z5 zagrać do tego postawić mogę to za najmniej 1 zł co daje, że łącznie gram za 10 zł ! Nie rozumiem czy w Milenium nie można normalnie zagrać sobie 2z5 np. za 0.3 zł czyli do zapłaty mam 3 zł.
Także Milenium ma aż takie ograniczenia czy coś źle robię? Wystarczy wejść na stronę STS czy FORTUNY tam jest opcja MAXIKOMBI i można dawać takie stawki jak opisałem wyżej...
 
F 0

fugaci

Użytkownik
To masakra jakaś jest :/ jakbym wcześniej wiedział, że takie ograniczenia są to bym się do nich nie logował...
To systemem za małe stawki sobie nie pogra u nich, a szkoda...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Informacja dla grających w MILENIUM:
w dziale SYSTEMY BUKMACHERSKIE przedstawiłem kilka rozpisów ukierunkowanych na grę zakładami systemowymi możliwymi do zawarcia spośród polskich buków właśnie tylko w tej firmie*, gdyż można tam zawierać systemy mające nawet rozpisy liczące po 15 zdarzeń w 1 zakładzie:
https://forum.bukmacherskie.com/f18/uniwersalny-system-do-gier-losowych-i-bukmacherki-ii-121189-6.html#post6125216
* w Totolotku jest po 12 a w E-TOTO, FORTUNIE I STS po 13 zdarzeń w 1 zakładzie, zaś w forBET po 14
 
Do góry Bottom