>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Zakład na ilość rzutów rożnych a dogrywka

chicoo 2

chicoo

Użytkownik
Witam.
Mam taki oto problem. Na kuponie mam zakład na ilość rożnych w meczu West Ham-Shrewsbury poniżej 8,5
W tym meczu była dogrywka. Po 90 minutach sprawdzałem live na aplikacji mobilnej było dokładnie 8 rożnych (po 120 minutach 11). Czy zakład dotyczy również ewentualnej dogrywki? Zakład został rozliczony jako przegrany.
Próbowałem dojść do jakichś oficjalnych statystyk po 90 minutach w tym meczu lecz nic nie znalazłem. Jeśli ktoś byłby w stanie rozwiać moje wątpliwości to byłbym wdzięczny ????
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W 99% przypadków overy/undery są liczone bez dogrywki, chyba, że w zakładzie jest zaznaczone, że typ razem z dogrywką, więc teoretycznie powinien być wygrany, chyba, że było wspomniane info.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Na szybko przejrzałem regulamin Totolotek i akurat rzutów rożnych nie znalazłem, ale jest tam punkt, mówiący, że jeżeli nie było podane inaczej wynik liczy się do 90 min, czyli zakład powinien być wygrany, musisz napisać do nich, powinni anulować swoją błędną decyzję
VI. OFICJALNY WYNIK
§ 18.
2. Dla wszystkich obstawianych zdarzeń za oficjalny wynik uważa się rezultat zdarzenia uzyskany zgodnie z przepisami obowiązującymi w danej dziedzinie współzawodnictwa np. dla zakładów dotyczących zdarzeń rozgrywanych w regulaminowym czasie gry tj. mecz piłki nożnej, za oficjalny uznaje się wynik uzyskany po upływie regulaminowo określonego czasu gry. Dopuszcza się odstępstwa od powyższej zasady, ale muszą one być podane przez Spółkę w programie zakładów lub w oznaczeniach do zakładów opublikowanych na Stronie Spółki (np. zakład polegający na wytypowaniu ile bramek zostanie strzelonych podczas pierwszej połowy meczu piłkarskiego lub np. wytypowaniu kto wygra pierwszego seta w meczu tenisowym).
 
Do góry Bottom