>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

You Can Dance

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
http://youcandance.tvn.pl/ Oficjalna strona programu.
Robie wyjatek i gram jeden typ z tego programu dla nastolatek.
W programie zostaly 4 pary a wiec 8 uczestnikow. Taniec staje sie coraz mniej wazny bo tylko 1 para uchroni sie przed solówkami a wiec decyduja widzowie. Wsrod dziewczyn tydzien temu odpadla swietna tancerka jednak nielubiana a wiec widac o co chodzi w tym programie. Nie podejmuje sie ktora odpadnie dzisiaj jednak wsrod mezczyzn ( to mezczyzni... ?? ) jest ciekawa sytuacja. Murowany faworyt do wygrania calej edycji Sobecki doznal kontuzji i w jego miejsce wskakuje Leonik ktory odpadl tydzien temu. Nie kumam dlatego kursu 3,55 na niego. Brianem podniecaja sie nastki wiec tutaj nie ma opcji zeby odpadl, ten Staszek to placek taki i jakis taki brzydki ale ambitny i swoja prostota i niemoctwem jednak zaskarbia sobie jurorow i widzow. Zostaje nam Bartek ktory budzi najwiecej kontrowersji bo tanczy najgorzej ale ciagle zostaje przepychany przez nastolatki ktore wysyalaja chyba po 10 esow wiedzac ze bez tego nie ma opcji zeby przechodzil. Tydzien temu odowdonily ze sa mu wierne i odpadl Leonik ktory jest jakis taki bez wyrazu.
Dorzucajac do tego ze nie trenowal przeciez przez tydzien i o uczestnictwie dowiedzial sie wczoraj wiec ma niemaly klopot z nauczeniem sie choreografii i zrobienia solowki...
Kto odpadnie w tym odcinku ?
Igor Leonik 3,55 tobet ⛔
ehh odpadl Staszek placek za 3,00...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
You Can Dance 7
Poniatowski - wygra YCD ✅ lokata hehe
1.60

Tobet

Nie wiem od czego zaczac zeby pokazac jak typ wydaje sie pewny. Zacznijmy od tego ze Brian to ulubieniec nastolatek ktore biora telefony od rodzicow i wysylaja w amoku po 10 esemesow. Matlewska nie moze liczyc na taka rzesze fanek ale tez jest lubiana bo jakos doszla do finalu, jest przede wszystkim ulubienica Eguroli i Piróga ale to w finale ma male znaczenie. Tanczyc potrafi ale tylko swoj styl, w innych wypada juz blado. Co jest najbardziej szokujace ?! Ze Matlewska dostala sie do programu w ostatniej chwili i dostala ostatni bilet po dogrywce z innymi uczestniczkami. Najpierw odrzucono ja na castingu w Szczecinie ale ta meczyla tak jurorow ze pojechala do Warszawy i tak juz przeszla w dogrywce i doszla az do miejsca w ktorym teraz jest czyli finale i jesli nie bedzie jakiegos cudu i wałka to nie wygra. Najbardziej przewidywalnym rozstrzygnieciem bedzie wygrana Briana a Ania dostanie jakas nagrode pocieszenia od Eguroli i Piroga. Na stronie oficjalnej programu mozna zobaczyc kto ma wieksze poparcie. Brian ma prawie 600 fanow a Ania ledwo 80. Boje sie jedynie zeby fanatyczna matka nie pobrala kredytow i nie zakupila masy kart i nie wysylala esow na coreczke ale bez przesady bo na bogatych nie wygladaja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arcadiusk 4

arcadiusk

Użytkownik
Ostatnio oglądałem po raz pierwszy w tym sezonie YCD i tam nie rzuciło mi się w oczy jakieś uwielbienie Matlewskiej ale może masz rację.
Natomiast co do typu jak najbardziej się zgadzam. Ten Poniatowski jest tam kreowany na genialnego tancerza. Same pochwały, ochy i achy nad jego techniką itd. itp. Z wyglądu prezentuje się ok także w połączeniu z umiejętnościami wg mnie ma dużo większe szanse na zwycięstwo niż konkurentka.
Sam mimo iż oglądałem pierwszy raz tą edycję a osób było 4, jeśli miałbym na kogoś głosować to wysłałbym smsa właśnie na niego.
 
Do góry Bottom