>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Temat z analizami XII runda Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 526,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
12 runda Ekstraligi zaplanowana tak jak zazwyczaj na piątek i niedzielę z dwoma spotkaniami na dzień. Rozpoczniemy w Zielonej Górze, gdzie Falubaz spróbuje napsuć krwi Motorowi Lublin, który ostatnio pokazuje, że już nie jest tak nietykalny, jak na początku sezonu.
W drugim piątkowym ściganiu grudziądzki GKM podejmie Stal z Gorzowa i gospodarze nie są tu bez szans, a ich ewentualne zwycięstwo bardzo przybliżyłoby upragnione play-off.
W niedzielę pierwsza rywalizacja odbędzie się w Lesznie, gdzie miejscowa Unia po mało przekonującej wygranej na GKM-em spróbuje ukraść jakieś punkty Sparcie Wrocław.
Rundę zakończymy w Toruniu, gdzie Anioły będą robić wszystko aby zdobyć 2, a może nawet 3 oczka w rywalizacji z Włókniarzem.
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy o 12. rundzie Ekstraligi.
 
maniek81 394,5K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Fajfer - Miśkowiak [1] 1.55 forbet

Fajfer spisuje się przyzwoicie, a na torze w Grudziądzu powinien potwierdzić, że daje radę w Ekstralidze, wbrew temu, iż wiele osób nie wróżyło mu sukcesu w gorzowskiej drużynie. Miśkowiak z kolei jedzie poniżej oczekiwań. O ile u siebie coś tam jeszcze pojedzie, o tyle wyjazdy już gorzej, a obecna forma nie wskazuje, by miał dziś zrobić więcej punktów od Fajfera. Do jakiegoś dubelka można próbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1309
A 410,3K

adams235

Znawca - Żużel
M.Fricke under 2.5 wygranych biegow kurs 1.88 Fortuna
Linia generalnie 10.5 taka stykowa więc wybrałem jednak under biegów ,ostatnio z Lebiediewiem się udało ,pomijając fakt z kim jedzie i itd.gram ten tylko dlatego że wczoraj razem z Bewleyem miał upadek w Anglii ,musiał być w miary mocny skoro Bewley się wycofał a Fricke potem zrobił 2,1, liczę po cichu że może w 100 procentach nie będzie gotowy,pewnie swoje punkty zrobi ale liczę że 3 biegów nie wygra...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1699
S 39,7K

scrobek

Użytkownik
Janusz Kołodziej under 11.5 pkt. kurs 1.94 STS

Wysoka linia 11,5 pkt. jak dla mnie, wydaje mi się, że zaraz STS skoryguje do 10,5. Wiemy co dzieje się z Januszem ostatnim czasie, nie tylko na torze. Występy Janusza po kontuzji nie są bezbłędne, a jazda jest bardziej ostrożna niż przed kontuzją. Do tego jak sam mówi w wywiadach cały czas nie jest w pełni dyspozycji. Sparta Wrocław osłabiona, ale cały czas w składzie jest Łaguta i Janowski, którzy spokojnie mogą urywać Januszowi punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
B 80,7K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Lampart over 4,5 pkt @1,70 STS

Uważam że to bardzo niska linia na Wiktora, Poza pierwszym biegiem gdzie może być przysłowiowa śliwka, ale jakieś punkty nie będą zaskoczeniem, pozniej już z górki w 5 biegu jedzie z Pawłem na Worynę i Hansena myślę że jakieś punkty tu będą. W 10 ponownie z Pawłem na Madsena i Nabialkowskiego nieznanego juniora gdzie 1-2 pkt są pewne. W biegu 12 możliwa jest nawet ,,3'' ponieważ jedzie z juniorami jedynym przeciwnikiem powinien być Drabik którego występ jest loterią. Podsumowując w każdym z trzech biegów powinien jakieś punkty wozić na swoim obiekcie, ma bardzo słąbego doparowego co tylko jedzie coś na MA. W 12 biegu powalczy o zwycięstwo myślę że dzisiaj na 6 punktów stać Wiktora

Łaguta over 10,5 @1,57 STS

Tutaj krótko, nie wiadomo czy to spotkanie się odbędzie warunki ciężkie, Bo lało cała noc w Lesznie. Wrocłąwianie pojadą bez Bewleya, więc kto jak nie Łaguta ma ciągnąc wózek i bronić bonusa? 11 pkt na jednego z najlepszych zawodników Ligi to niska linia, będę mocno zdziwiony gdy jej nie osiągnie
 
Ostatnia edycja:
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Para Wrocławia wygra min 3 wyścigi? TAK @1,62 sts
Typ do dubla. Zakładając że mecz się odbędzie Sparta wprawdzie może i przegra ale na pewno się postawi Bykom. Jeśli pójdą RT to dość łatwo zestawić razem Magica i Artioma do tego jadą razem w biegu 13, myślę że powinno wejść na luzie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1844
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom