>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

XBOX 360 czy PS 2

K 0

karoleks85

Forum VIP
Co jest waszym zdaniem lepsze ? Wpisujcie plusy i minusy bo nie wiem na co sie zdecydowac. Narazie najwiekszym plusem PS 2 jest niska cena i to tyle co wiem o konsolach
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
PS2:
+ duzo gier-hitow(Tekkeny, Grand Turisma itd)
+ darmowy tryb multiplayer
+ nizsza cena

x-Box 360:
+ lepsza grafa
+ konsola &quot;nowej generacji&quot;
+ XBox Live (http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_Live)

Jezeli bardzo zalezy Ci na cenie to bierz PS2, lecz jesli chcesz miec konsole bardziej wypasiona to Xbox 360(jest o krok dalej). Ale wybor nalezy do Ciebie ;P.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Nie myslalem o PS 3 bo prawde mowiac jest cala masa gier na PS 2 czy Xboxa a nie usmiecha mi sie pakowanie 2 tysiecy tylko po to zeby od czasu do czasu sobie pograc.
Wie ktos jak jest z grami na xboxa, czy duzo pokrywa sie z PS 2 ?
Czy duzo nowych gier bedzie na PS 2 ? Bo wiem ze fifa 08 bedzie ale czy np GTA 4 tez?
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Nie myslalem o PS 3 bo prawde mowiac jest cala masa gier na PS 2 czy Xboxa a nie usmiecha mi sie pakowanie 2 tysiecy tylko po to zeby od czasu do czasu sobie pograc.
Wie ktos jak jest z grami na xboxa, czy duzo pokrywa sie z PS 2 ?
Czy duzo nowych gier bedzie na PS 2 ? Bo wiem ze fifa 08 bedzie ale czy np GTA 4 tez?
Lepiej kupić XB 360 ale jeżeli masz możliwośc kupienia PS3 to raczej ..przecież gierki z PS2 też można na niej odpalić tylko jeszcze trzeba mieć odpowiedni telewizor wadą XB jest to że nie wszystkie gierki na nią wychodzą
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Mam mozliwosc ale nie chce ladowac tyle kasy w konsole do gier
Mam sprzeczne informacje co do GTA IV, czy bedzie na PS 2 ?
Wie ktos w jakiej cenie Xboxa mozna teraz dostac? i czy da sie kupic pady ktore przypominaja PS 2? bo na tych z xboxa gra to chyba koszmar :p
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Z tego co wiem za X360 trzeba zapłacić ponad 1000 PLN-ów GTA IV nie będzie na PS2 ponieważ jest robiona na sprzęt lepszej generacji na X Box nie ma i nie będzie sporo dobrych gierek tak jak min. God of War więc trzeba się liczyć że GTA może też nie byc
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
Co Wy ludzie gadacie ?! Jak GTA IV mogłoby nie wyjść na Xboxa ! :eek:

Wiemy już na pewno, że Rockstar szykuje nam kolejną część sagi znanej pod wspólną nazwą Grand Theft Auto. Tym razem nie nazywano jej od miasta, w którym toczy się akcja, lecz po prostu Grand Theft Auto IV. Wiemy też, że tytuł ukaże się najpierw na Xboxa 360, a dopiero potem na PlayStation 3 i być może także inne platformy.
Jak widać nie wiadomo czy ukaże sie na PS2 ;&gt;

A co do pytania , karoleks wybrałbym XB ma o wiele lepszą grafę, podobno lepszą nawet od PS3
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
podobno bardzo fajne jest nintendo wii mozesz sobie poszukac opini, gierek jakie na nia wychodza itp. a co do cen (nówki) :
PS3 ok 2200zl
Nwii ok 1000zl
PS2 ok 400zl
Xbox360 1200zl

ale i tak najlepszy jest GameBoy Color :mrgreen: i slynne pokmeony ;-)
 
dawidek 0

dawidek

Użytkownik
Hmm, jestem szczesliwym posiadaczem PS 2 (od momentu wyjscia do dzis mi sluzy) ale z przykroscia musze potwierdzic, ze odczuwam koniec ery tej konsoli ????
XBOX 360 to zabezpieczenie sie na najblizsze lata, bo wiadomo, ze ta konsola dopiero sie rozkreca kiedy PS2 niestety pada (mysle, ze gierki moze jeszcze z rok bede wychodzic i potem lipa ???? ).

Krotko mowiac, wybralbym XBOX&#39;a w obecnej sytuacji.

Odnosnie nowego nintendo, to zabic sie mozna poprzez ta gre padami w powietrzu ;p
No i gry wiadomo, specyficzne.
 
Do góry Bottom