>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

X kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy, rozmawiamy i wymieniamy spostrzeżeniami na temat dziesiątego ekstraligowego weekendu.
Zapraszam do merytorycznej dyskusji.

25.06.2021
Moje Bermudy Stal Gorzów - ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz , godz. 18.00
eWinner Apator Toruń - Fogo Unia Leszno - , godz. 20.30

27.06.2021
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra - Eltrox Włókniarz Częstochowa, godz. 16.30
Betard Sparta Wrocław - Motor Lublin, godz. 19.15
 
M 9,7K

mumin89

Użytkownik
Dzisiaj gram Zielinski więcej 1.5 juz w biegu juniorskim powinien przywieź 2 pkt tylko z Jasinskim może przegrać bo pytlewski i Bartkowiak słabi sa kurs 1.70 w sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Prawdopodobnie Bartowiaka zastapi dzis Orgacki, Mateusz po dzwonach nie czuje sie na siłach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +137
K 410

kita07041981

Użytkownik
Ja dzisiaj pograł Lambert +8.5 jest wystawiony z juniorem i powinien te 9 pkt uzbierać (fortuna). Jak kolega wyżej napisał Zieliński +1.5 a jeżeli nie będzie Bartkowiaka to typ rewelacyjny i myślę że po biegu juniorów już wejdzie. Myślę jeszcze J. Holder - 9.5 jakoś ostatnio w lidze obniżył loty i jest w parze z Przedpelskim na którym raczej pkt nie zdobędzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +137
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Kusi, bardzo kusi Zmarzlik under 12.5 po @2.22

Chciałbym żeby mądrzejsze głowy ode mnie zabrały głos i ewentualnie mnie naprostowaly ale z tego co pamiętam to Bartek bardzo chętnie oddawał biegi nominowane kiedy wszystko było jasne. A tutaj mamy taką sytuację xe w Grudziądzu 52-38 wygrała Stał i tu też powinna po 13 biegach mieć pewne zwycięstwo. Jak dla mnie jest mocno prawdopodobne że Zmarzlik pojedzie dzisiaj 4 razy wiec overa nie zrobi
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Kusi, bardzo kusi Zmarzlik under 12.5 po @2.22

Chciałbym żeby mądrzejsze głowy ode mnie zabrały głos i ewentualnie mnie naprostowaly ale z tego co pamiętam to Bartek bardzo chętnie oddawał biegi nominowane kiedy wszystko było jasne. A tutaj mamy taką sytuację xe w Grudziądzu 52-38 wygrała Stał i tu też powinna po 13 biegach mieć pewne zwycięstwo. Jak dla mnie jest mocno prawdopodobne że Zmarzlik pojedzie dzisiaj 4 razy wiec overa nie zrobi
Chyba pomyliles zawodnikow jesli chodzi o to oddawanie biegu nominowanego.
Nie przypominam sobie takiej sytuacji ze Zmarzlikiem ale jeszcze spojrzalem na szybko w 3 ostatnie sezony i ani razu mu sie nie przydarzylo zeby komus oddal bieg nominowany.
Jak dla mnie mecz pod komplet Zmarzlika
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Osobiscie pogralem z tego meczu Ch.Holder over 5.5 kurs 1.84 sts na 8poczatku dosc dlugo taki kurs sie trzymal jak na sts,teraz chyba okolo 1.55,w teorii latwy 12 bieg gdzie musza byc 2 oczka,na poczatku pole wewnetrzne tez ma,cudow sie nie spodziewam ale jesli pojedzie swoje programowe biegi czyli ogolnie 5 startow to sa spore szanse na wejscie...
 
Ostatnia edycja:
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
czy nie wydaje Wam sie ze mocno mozna wejsc na leszno 1.4 UNIBET no bez jaj jada w kratkę ale drużynowo powinno być 40- 50 min czy ja juz w tym sezonie nie czuje blusa ze az tak sie mogę mylić by grubiej w to wejsc?
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Torun - Leszno 2 @1.50 bet365

Ciezko powiedziec co sie po Apatorze spodziewac. Na ten moment chyba najrowniejszy niespodziewanie jest Przedpelski , ktory 10-12 punktow moze trzasnac.
Ogolnie Torun lepsze wrazenie zostawia po meczach wyjazdowych , niz domowych. Jechali 4 razy dotychczas u siebie gdzie pokonali najslabsze druzyny tabeli , ale juz z lepszymi tj. Wlokniarz i Sparta nie mieli co szukac. Do grona tych lepszych druzyn nalezy Unia.
Leszno ma taki sklad seniorow , ze kazdego stac na walniecie dwucyfrowki. Oczywiscie nie wszyscy sa w optymalnej formie ale licze , ze w tym meczu zwlaszcza Pawlicki cos pokaze lepszego , bo gorzej niz ostatnio juz sie chyba nie da.
O Doylea i Kolodzieja nie ma sie co martwic , bo tydzien temu zajeli wlasnie w Toruniu pierwsze dwa miejsca na podium w IMME.
Do tego trio Emil , Lidsey i Pawlicki dorzuca solidne punkty i nie widze tutaj wygranej ze strony Apatora
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +82
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Dudek - Madsen 1 @1.83 bet365 10:13

Dudek na swoich smieciach i w mega waznym meczu dla Falubazu po prostu musi ciagnac ta druzyne, a w ciezszej sytuacji jest pierwszybw kolejce do RT.
Madsen po swojemu narzeka jak to go boli i ze nie widzi swojego wystepu w zawodach, a nagle zajmuje 2 miejsce w zawodach SEC wczoraj. Jesli go naprawde noga boli ,to po wczorajszym wysilku moze dzisiaj slabo jechac. Poza tym to nie jest juz ten sam Madsen co byl pewniakiem Wlokniarza do trojek i przytrafiaja mu sie slabsze wyniki.

Ragus (+1) - Swidnicki (-1) typ: Swidnicki -1 @ 1.90 bet365. 1:5

Swidnicki imponuje stylem jazdy i przytrafiaja mu sie piekne biegi z najlepszymi. Ma juz w tym sezonie przewiezionych za soba m.in Zmarzlika czy Lagute. Zdecydowanie jest lepszym zawodnikiem od Ragusa . Dwa razy spotykaja sie w biegach bezposrednio i mysle ,ze te dwa biegi powinny zrobic zaliczke
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Sparta Wroclaw -8 @1.66 bet365 51:39

Motor w wyjazdowych meczach traci 50% swojej wartosci. Mysle , ze moga miec ciezko z obronieniem bonusa i 40 punktow w dniu dzisiejszym byloby naprawde dobrym osiagnieciem przez nich. Michelsen powinien robic punkty ale kto oprocz niego? Laguta jest niczym Piotr Pawlicki i moze zrobic 3 punkty w meczu zbierajac przy okazji jakies litery , a moze tez odpalic i zrobic 13. Poza ta dwojka jest Hampel , ktory miewa przeblyski , slaby Buczkowski , sredni Kubera i solidni juniorzy , ale oni nie powinni dzisiaj punktowac na seniorach Wroclawia.
W zespole Sparty na pewno sa pewne obawy jak pojedzie Maciek i Gleb ale skoro sa gotowi do jazdy , to nie powinno zle. Poza nimi sa gwiazdy w postaci Taia i Artioma , bardzo solidny ostatnio Bewley i mocno przecietni juniorzy.
Sparta jest w ostatnim czasie bardzo dobrze dysponowana , jada wszedzie i z kazdym wiec dzisiaj druzyna z Lublina nie powinna duzo namieszac w ich pewnosci siebie i widze tutaj spokojna wygrana Sparty z walka o bonus
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
S 1,9K

Swietlik666

Użytkownik
Tak odnośnie meczu aktualnie trwającego. Czy czasem w tym sezonie mikro ruchy miały być dopuszczalne ? Bo tak pieprzyli o tym a tu w pierwszej odsłonie biegu taki zonk. W powtórce oczywiście już ruch był większy ale tu mam pytanie. Jeżeli już Lindgren dojechal bieg , sędzia go nie przerwał , a miał już ostrzeżenie , to i tak za czołganie sędzia nie mógł go wykluczyć? Mam nadzieję że mnie zrozumieliscie.
Aha i faulu żadnego nie było , Tonder sam spanikowal
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Tak odnośnie meczu aktualnie trwającego. Czy czasem w tym sezonie mikro ruchy miały być dopuszczalne ? Bo tak pieprzyli o tym a tu w pierwszej odsłonie biegu taki zonk. W powtórce oczywiście już ruch był większy ale tu mam pytanie. Jeżeli już Lindgren dojechal bieg , sędzia go nie przerwał , a miał już ostrzeżenie , to i tak za czołganie sędzia nie mógł go wykluczyć? Mam nadzieję że mnie zrozumieliscie.
Aha i faulu żadnego nie było , Tonder sam spanikowal
A nie widziałeś, że trochę Dudek poszerzył i Fredka nie miał wyjścia? Ogólnie każdy sędzia sobie jak chce interpretuje sytuację i żadnej logiki tu nie ma...
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Panowie gram na zwycięstwo zawodnika w danym biegu w tym zjeb...... bukmacherze EWINNER .Obsada biegu się zgadza.Jeden z zawodników dotyka taśmy i wskakuje za niego junior.Bukmacher nie uznaje trafionego typu i daje mi ZWROT twierdząc ,że był zmiana .Czy to zgodne z regulaminem ??? dziękuję z góry za pomoc
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Musiałbyś wgłębić się w ich regulamin , ja takiej sytuacji nigdy nie doświadczyłem w forbecie na live. Zawsze po wykluczeniu też jest nowa inna oferta,ale poprzedniego nigdy mi nie wycofali.
 
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Panowie gram na zwycięstwo zawodnika w danym biegu w tym zjeb...... bukmacherze EWINNER .Obsada biegu się zgadza.Jeden z zawodników dotyka taśmy i wskakuje za niego junior.Bukmacher nie uznaje trafionego typu i daje mi ZWROT twierdząc ,że był zmiana .Czy to zgodne z regulaminem ??? dziękuję z góry za pomoc
Ja też miałem identyczną sytuację w sts, pewnie i u nich tak jest
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom