>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Wysokie wygrane

M 0

mo0dy

Użytkownik
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z wysokimi wygranymi na stsie. Mianowicie chodzi mi o sumy rzędu okolo 10tysiecy na kupon solo lub dubel. Czy jesli zaczne wygrywac wieksza kase to sts przyblokuje moje konto nakladajac na mnie limit stawki np. 200zl max moge postawic? Bardzo prosze o odpowiedz bo dreczy mnie to juz dosc dlugo a nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z wysokimi wygranymi na stsie. Mianowicie chodzi mi o sumy rzędu okolo 10tysiecy na kupon solo lub dubel. Czy jesli zaczne wygrywac wieksza kase to sts przyblokuje moje konto nakladajac na mnie limit stawki np. 200zl max moge postawic? Bardzo prosze o odpowiedz bo dreczy mnie to juz dosc dlugo a nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi
Graj u naziemnych i to najlepiej w różnych punktach, a wtedy nie powinno być problemów. Jeśli pytasz o sts netowy to pewnie dają limit, ale nie gram tam i nie wiem tego na pewno.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam, chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z wysokimi wygranymi na stsie. Mianowicie chodzi mi o sumy rzędu okolo 10tysiecy na kupon solo lub dubel.
A jakim cudem chcesz mieć tę wygraną rzędu 10k na kuponie, na którym będziesz miał 1 czy 2 zdarzenia???
Istnieje przecież coś takiego jak górny limit stawki ( który może być podniesiony po każdorazowym , indywidualnym rozpatrzeniu wniosku gracza przez bukmachera firmy ) .

W Totolotku ten limit stawki wynosi np. 1k ( choć znam przypadek wyrażenia zgody i przedsezonowe przyjęcie zakładu ze stawką 42k na wygraną Golloba w całym cyklu Grand Prix ) .

P.s: ponadto w Twoim interesie jest , aby wygrana w takim prostym zakładzie AKO nie przekroczyła 2280zł , czyli kwoty wolnej od 10% podatku od wygranych....

Tak więc zejdź na ziemię a nie bujaj w obłokach!

.


..............
 
M 0

mo0dy

Użytkownik
A jakim cudem chcesz mieć tę wygraną rzędu 10k na kuponie, na którym będziesz miał 1 czy 2 zdarzenia???
Istnieje przecież coś takiego jak górny limit stawki ( który może być podniesiony po każdorazowym , indywidualnym rozpatrzeniu wniosku gracza przez bukmachera firmy ) .

W Totolotku ten limit stawki wynosi np. 1k ( choć znam przypadek wyrażenia zgody i przedsezonowe przyjęcie zakładu ze stawką 42k na wygraną Golloba w całym cyklu Grand Prix ) .

P.s: ponadto w Twoim interesie jest , aby wygrana w takim prostym zakładzie AKO nie przekroczyła 2280zł , czyli kwoty wolnej od 10% podatku od wygranych....

Tak więc zejdź na ziemię a nie bujaj w obłokach!

.


..............
Słyszałeś kiedykolwiek o kursach rzędu 600 na dwóch meczach? Widocznie nie... A jeśli wygram te 2280zł na 5 kuponach rozbijajac ten mecz na nizsze stawki to moze być jakis problem z tym? w sensie ze ograniczenie otrzymam jakies lub blokade?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Słyszałeś kiedykolwiek o kursach rzędu 600 na dwóch meczach?
???? ???? ???? Rozumiem o co tu chodzi: dziś 1.04 i stąd te wolne żarty! ???? ???? ????

Ale jutro już jest 2.04 i dlatego powtórzę: zejdź na ziemię !!!

Bo pisanie o spodziewanych wygranych rzędu 10.000 zł przy grze zakładami prostymi w STS singlami i dublami , z 12% podatkiem obrotowym, jest po prostu niepoważne...

.

.............
 
M 0

mo0dy

Użytkownik
ehh ja nie zartuje ... Kurcze myslalem ze moge liczyc na wasza pomoc a wszyscy tylko sie smieja ... To pytanie ujme tak, co bedzie jesli zalozmy co drugi dzien wygram kupon o wartosci np. 2200zl czy sts moze sie do tego przyczepic w jakis sposob ze ciagle wygrywam itd. ?
 
T 15

temp

Użytkownik
Mo0dy a czytales ustawe hazardowa? STS podlega pod ministerstwo fifansow i obowiazuje ich prawo. Nie znam sie na prawie, ale wydaje mi sie, ze jezeli jest jakis punkt w ustawie ktory to reguluje, to w razie czego mozesz ich podac do sadu. Natomiast jezeli nie ma to mozna chyba jedynie napisac jakies zazalenie do ministra.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
co bedzie jesli zalozmy co drugi dzien wygram kupon o wartosci np. 2200zl czy sts moze sie do tego przyczepic w jakis sposob ze ciagle wygrywam itd. ?
Może nie pamiętasz ale była kiedyś afera z zakładami bukmacherskimi. Kilku Gości wymyśliło jakiś system dzięki któremu non stop wygrywali. Oskubali Sts na ładną kasę a jak się STS zorietnował to dostali dożywotni zakaz wstępu, mimo że ich działania nie były nie legalne. Jak to gdzieś znajde w internecie to podeśle, kiedyś to w wiadomośćiach słyszałem.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Sylwek2012 &gt;&gt;&gt; ta przypomniana przez Ciebie sprawa dotyczyła tzw. &quot;gangu warszawskich matematyków&quot; i firmy TotoMix , a przeczytasz o nim ( i to nawet bezpośrednią relację jednego z tych &quot;gangsterów&quot; ???? ) gdy wpiszesz do wyszukiwarki:
gang matematyków atakuje!

P.s: a tak na marginesie , to jesienią 2010 i ja puknąłem Totomixa na parę groszy , bo na 103k ( czego efektem była zmiana zasad gry systemowej w tej firmie ) i o tym można w necie przeczytać wpisując :
edi8 kontra Totomix

.
 
M 0

mo0dy

Użytkownik
to mozna wkoncu otrzymac limit za wygrywanie wiekszej kasy w stsie czy tez nie? bo czytam i czytam w necie to podobno sa limity nakladane na tzw. &quot;zawodowych graczy&quot; ktorzy wygrywaja bardzo duze sumy pieniedzy i firmy bukmacherskie sie przed tym bronia nakladajac limity na konta takich delikwentów
 
P 0

prezesvi

Użytkownik
Jak to możliwe, że naziemny STS mógłby wam przyblokować wygraną?
Przecież tam nikt się nie pyta o Twoje dane, a nawet jak bardzo czesto będziesz wygrywał, to kto Ci każde zawsze odbierać wygrana samemu? Możesz wysłać z kuponem, żonę, brata,ojca i odbiora wygrana.
A teraz sam mam pytanie, czemu tak nie chcecie przekraczać tych 2280zł. Rozumiem, by nie placić jeszcze 10% podatku. Ale jeśli ma się kupon na 7 tysięcy z dobrymi typami ( TEORETYCZNIE), to po co to rozbijać na mniejsze? To co, jeśli jest wygrana powyżej 2280zł, to wtedy Cię jakoś zapisują i jak przychodzisz, to Cie sprawdzają? Bo juz sam się pogubiłem, bo co osoba to inne informacje ????
 
T 15

temp

Użytkownik
Jak przekroczysz 2280 to musisz zapłacić dodatkowy podatek od wygranej. Poza tym, że dostajesz mniej kasy do ręki z niczym się to nie wiąże.
 
Do góry Bottom