>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wyrabianie bonusu na fortunie

S 0

SidBet

Użytkownik
Postanowiłem zdeponować swój pierwszy kapitał na fortunie, skorzystałem z promocji 100% od pierwszego depozytu.
Żeby uwolnić bonus muszę obrócić 4x wpłaconą kwotę, warunki są takie:
- minimum 3 zdarzenia na kuponie
-minimalny kurs 1,6
Macie może jakieś porady, jak najlepiej układać kupony żeby wyszło najefektywniej?
Może jakieś patenty z doświadczenia?
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ja bym zagrał va banque (za cały bonus, np. 100 zł) jeden kupon o łącznym AKO ok. 4.20. Potem, gdyby ten kupon wszedł, zagrałbym kolejny podobny za 300 zł. I masz już obróconą 4-krotność bonusu. Ja tak zrobiłem w Betfan (przy czym tam były bardziej lajtowe warunki, bo można było na jednym kuponie bonusowym mieć max. 2 zdarzenia).
 
S 0

SidBet

Użytkownik
Ja bym zagrał va banque (za cały bonus, np. 100 zł) jeden kupon o łącznym AKO ok. 4.20. Potem, gdyby ten kupon wszedł, zagrałbym kolejny podobny za 300 zł. I masz już obróconą 4-krotność bonusu. Ja tak zrobiłem w Betfan (przy czym tam były bardziej lajtowe warunki, bo można było na jednym kuponie bonusowym mieć max. 2 zdarzenia).
Tak, ale na fortunie nie ma salda bonusowego, muszę grać za kwotę którą wpłaciłem, jeśli zrobię wymagany obrót to wtedy dostane 100% depozytu no konto główne, dlatego zależy mi na ograniczeniu wariancji.BTW dzięki za szybką odpowiedz
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ok, racja, chodzi o depozyt. Tak czy inaczej, wolałbym grać ryzykownej ale szybciej, niż stawiać kupony po 2 złote ☺ Ale decyzja oczywiście jest Twoja! Powodzenia!
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Postanowiłem zdeponować swój pierwszy kapitał na fortunie, skorzystałem z promocji 100% od pierwszego depozytu.
Żeby uwolnić bonus muszę obrócić 4x wpłaconą kwotę, warunki są takie:
- minimum 3 zdarzenia na kuponie
-minimalny kurs 1,6
Macie może jakieś porady, jak najlepiej układać kupony żeby wyszło najefektywniej?
Może jakieś patenty z doświadczenia?

Pewnie nie mam z bonusami doświadczenia - wolę się opierać na moim własnym hajsie i robić z nim co chcę, ale:
na Twoim miejscu próbowałbym pograć systemem jakimś z kursami na każde zdarzenie większe/równe niż 2.00. Jeśli chcesz mieć z tego nie tylko ewentualną korzyść materialną ale jeszcze jakieś faktycznie odczucie, że grasz a nie spuściłeś tego bonusa od razu do bukmacherskiego kibla to nie stawiaj całej jego kwoty. W ogóle się nie przyzwyczajaj do takiej gry, że jak masz w ręku środki to je oddajesz za darmo. I zostajesz z pustymi rekami. Wygrasz, ekstra. Przegrasz wszystko - i co dalej?
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom