>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

wyplata kasy z paddy power poker

Status
Zamknięty.
H 0

hugodewolf

Użytkownik
Paddy Power Poker
panowie mam problem , wygralem 60 $ w turze na paddy power poker ,troszke to pomnozyłem i chciałem wypłacic wiec wplacilem 15$ z mb zeby konto odblokowac. Próbuje to wypłacic ale wyskakuje mi ze mam fundusze przyblokowane w kwocie jaka wygralem na cash game, moge tylko wyplacic kase która wpłacilem i to co mam z tego tura, ktos wypłacal z tego roomu, pomóżcie jak cos czekam na wiadomosci co to moze byc.
z góry dzieki wielkie
 
H 0

hugodewolf

Użytkownik
dodam tylko za moge cała kwota dysponowac tzn moge wchodzic i grac na stołach i w turach
grałem na stolach 6-osobowych i nie z polakami
troche z niemi porozmawiałem ale angielski zam słabo wiec przedstawie rozmowe z kolesiem z suporttu jak ktos zapawi sie w przetłumaczenie to wielie dzieki

hugodewolf- i have hald fund
alan- yes held funds is a system we operate to prevent money laudering.

alan-held fund are part of your total poker cash balans and relate to your poker winnings in the previous 72hours . consequently profits arising from poker sessions are not immediately withdrawable , they are held in a customer&#39;s poker wallet for a period of 72 hours. despite these funds not being available for withdrawal they are available for use at the poker table

alan- this only applies for the first 30 days you are a costomer
hugodewolf i must waiting 72houers or 30 days?
alan- 72 hours.. after 30 days any winning are available instantly
 
D 0

dzc

Użytkownik
musisz zaczekac 72 godziny od momentu wygranej we FR , i tak za kazdym nowym razem jak cos wygrasz, masz nowe konto ktore dopiero po 30 dniach bedziesz w stanie wyplacac odrazu kazda wygrana
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom