>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata

osa 0

osa

Użytkownik
Na wstępie przeproszę, jeżeli temat w złym dziale, ale potrzebuję pomocy.
Mój problem dotyczy wypłaty środków, mianowicie nie posiadam konta bankowego, doładowuję swoje konto na bah&#39;u poprzez paysafecard, konto założyłem na siebie i tutaj moje pytanie, czy mógłbym wypłacić pieniądze podając konto bankowe mamy, taty, brata czy kogokolwiek innego, jeżeli sam własnego nie posiadam?
 
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Kasę można wypłacać tylko na swoje konto bankowe. Żebyś mógł wypłacić na konto bankowe musisz dokonać najpierw depozytu za pomocą tego konta bankowego, tak przynajmniej jest u większości buków.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Kasę można wypłacać tylko na swoje konto bankowe. Żebyś mógł wypłacić na konto bankowe musisz dokonać najpierw depozytu za pomocą tego konta bankowego, tak przynajmniej jest u większości buków.
???? U którego buka tak jest ? Napewno w bardzo nie wielu bukach przed wypłatą na konto bankowe potrzebny jest depozyt. Większość wpłat dokonywanych poprzez konto bankowe odbywa się przez p24. A wpłata dokonana przez p24 to nie jest to samo co przelew z twojego konta bezpośrednio do bukmachera.
Na wstępie przeproszę, jeżeli temat w złym dziale, ale potrzebuję pomocy.
Mój problem dotyczy wypłaty środków, mianowicie nie posiadam konta bankowego, doładowuję swoje konto na bah&#39;u poprzez paysafecard, konto założyłem na siebie i tutaj moje pytanie, czy mógłbym wypłacić pieniądze podając konto bankowe mamy, taty, brata czy kogokolwiek innego, jeżeli sam własnego nie posiadam?
Ogólnie wygląda to tak że niby nie można, jednak w praktyce robiąc przelew potrzebny jest Ci tylko numer konta. Jeżeli to jest jakaś nie wielka suma możesz spróbować i powinno być ok. Przy jakiś bardzo dużych sumach istnieje nie wielkie ryzyko że przelew może nie przejść.
 
Do góry Bottom