>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wypłata

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
nie wiem czy to nowe konto i czy wziąłeś bonus powitalny, bo nie napisałeś o tym, ale jest taki punkt w regulaminie STS:
 
Jeżeli zaznaczyłem, że chcę otrzymać bonus i wpłaciłem na konto depozytowe 1200 zł, to czy mogę od razu wypłacić 1200 zł z konta depozytowego na rachunek bankowy?
Wypłata będzie możliwa dopiero po wykonaniu obrotu depozytem. Należy zagrać za łączną sumę pierwszej wpłaty, a kurs całkowity musi wynieść minimum 1,85. Do obrotu liczą się stawki zarówno przegranych, jak i wygranych kuponów.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
cytat z dnia 28 października 2019 08:45 przez cezary-roszkowskiSiemanko, wrzuciłem wczoraj 200 złote przez blik , zagrałem ako A kurs 1.72 i mam 302 zł. Chcę to wypłacić, a mogę maksymalnie 102 zł. Dlaczego?
A to było twoje pierwsze depo? Zobacz czy buk ci nie dał bonusu też na kwotę 200 i może musisz jakieś warunki spelnic
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Czyli rozumując 200masz swoje 200 od buka zagrałeś za200 bonusowe to jeszcze tak zrób że dwa razy i cały bonus przejdzie ci na depozyt
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Zagrałeś za 200 bonusowe wygrałeś wygrana przeszła na twoje konto depozytowe ale każdy buk ma jakieś warunki do obrotu bonusem np 3razy obrót bonusem po kursie min 1.7 do puki tego nie spełnisz to on traktuje wygrana jako swoja poczytaj regulamin buka w którym grasz odnośnie bonusu
 
Do góry Bottom