>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Wypłata z Betfair i dowód

tubylec 0

tubylec

Użytkownik
Witam

Chciałbym sobię trochę pograć w Betfair. Zalezy mi na spróbowaniu swoich sił w popularnym Tradingu. Obstawiałbym mecze piłki noznej. Czy przy wpłacie przez MB i późniejszej wypłacie tym sposobem bedą chcieli ode mnie skan dowodu? Słyszałem kiedyś ze nie, lecz chciłabym wiedzieć jak jest teraz. Proszę o jedną odpowiedź, a później niech Moderator usunie ten temat.

Pozdrawiam. TUBYLEC

Edit. Nie brałbym tez żadnych bonusów.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Po paru dniach jesli nie uzyskaja od ciebie dowodu ze jestes pelnoletni zablokuja ci konto (mozliwosc stawiania zakladow).
 
K 0

killer20

Użytkownik
ponawiam pytanie, bo teraz chyba przepisy nieco sie zmieniły i czytając co trzeba zrobic aby potwierdzić tożsamość chwyciłem sie za głowę. . Samo wysłanie skanu dowodu osobistego nie wystarczy? potwierdzał ktoś z Was teraz swoje dane jak to wyglada?
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
no napisałes ze niebedzie mógl stawiac zakładów.a to ***** prawda.wiem bo brałem bonusy tam na kogos i pózniej wysylalem skan dopiero do wyplaty.
 
hawok 6

hawok

Netflix Bets Original
ponawiam pytanie, bo teraz chyba przepisy nieco sie zmieniły i czytając co trzeba zrobic aby potwierdzić tożsamość chwyciłem sie za głowę. . Samo wysłanie skanu dowodu osobistego nie wystarczy? potwierdzał ktoś z Was teraz swoje dane jak to wyglada?

eee tam nie prawda ;) ja wysłałem tylko dowód osobisty i mi zweryfikowali konto pozytywie.

chyba że chcesz się bawić w rynek australijski ... to musisz powysyłać kilka dokumentów ;)

do zwyklej wyplaty z konta wystarczy dowód
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
no napisałes ze niebedzie mógl stawiac zakładów.a to ***** prawda.wiem bo brałem bonusy tam na kogos i pózniej wysylalem skan dopiero do wyplaty.
Bo dopiero robia to po czasie. Daja ci przez kilka tygodni powiadomienia, a pozniej blokuja mozliwosc stawiania zakladow. Nie jest to zaslyszane tylko z zycia wziete gdyz z lenistwa zostawialem to na pozniej, a tu zonk. Inna sprawa ze inaczej moga byc rozpatrywane sprawy w Polsce i za Granica.
A tak przy okazji:
a to ***** prawda
To Jest Zalosne
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
tu piszesz ze po kilku tygodniach.a wczesniej ze po paru dniach.ogarnij swoje posty.i dopiero mnie pouczaj.i innych wprowadzaj w błąd
 
Do góry Bottom