>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wypłata gotówki

G 14

gol

Użytkownik
Witam, ugrałem dziś na Bah ponad 500zł i chcę przelać 400zł do banku. Pytanie, powinni bez problemu zrobić mi przelew w ciągu 5 dni roboczych?
i jeszcze jedno pytanie. Ostatnio czuję że naprawdę idzie i mogę dobrze zarobić na buku. I pytanie, co jak często będę wygrywał? jak będzie z wypłatami na konto bankowe i w ogóle z moim kontem na buku? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Witam, ugrałem dziś na Bah ponad 500zł i chcę przelać 400zł do banku. Pytanie, powinni bez problemu zrobić mi przelew w ciągu 5 dni roboczych?
Powinni.
i jeszcze jedno pytanie. Ostatnio czuję że naprawdę idzie i mogę dobrze zarobić na buku. I pytanie, co jak często będę wygrywał? jak będzie z wypłatami na konto bankowe i w ogóle z moim kontem na buku? Proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Nic nie będzie. Jeśli dostaniesz limit to po prostu zaczynasz grać u innego buka. Chociaż jak grasz w Bah, to tam limit dają bardzo rzadko.
Jeśli natomiast boisz się, że będzie dużo wypłat i bank się będzie &quot;czepiał&quot; - załóż Skrilla, zamów kartę i wypłacaj w ten sposób. Droższy jednak człowiek czuje się bezpieczniej...
 
Do góry Bottom