>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Wyjść na prostą...

markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
A więc zaczęło się, na wstępie chciałbym wytłumaczyć, że nie jest to jakieś zadłużenie bukmacherskie tylko typowo życiowe, spytacie zapewne czego szukam na bukmacherce, już tłumaczę... Jakiś rok temu ze swojej pasji jaką jest NBA chciałem dorobić, jako że byłem studentem to stawki jakie stawiałem były raczej rekreacyjne, z czasem jak zaczęło to jakoś wyglądać nim się zorientowałem grałem już za stawki które normalnie miały mi starczyć na miesiąc (nie rozwalałem pieniędzy na przeżycie, po prostu stać mnie już było na stawianie takich zakładów z wygranych) i wtedy wpadłem na plan zrobienia czegoś w stylu mam &quot;500&quot; i chce to pomnożyć x razy, udało mi się zrobić z tego 40-50 razy więcej, kase wypłaciłem i wiadomo pogrywałem ale to już rekreacyjnie, po skończonym sezonie NBA można powiedzieć, że poważna bukmacherka też się skończyła, poprostu nie znałem się na niczym innym jak na NBA...

H eh chciałem na wstępie napisać, że nie umiem opisywać niczego bo jestem w tym słaby, zawsze nie lubiłem pisać analiz, ale widzę, że jak opisuje realia życiowe to nawet jakoś to idzie ????

D obra teraz druga strona medalu... Po wypłacie sporej sumy (oczywiście jak dla mnie) postanowiłem założyć własną działalność, zlało się to akurat ze skończeniem studiów, działalność była związana z moimi zainteresowaniami oraz wyuczonym zawodem, czyli grafiką komputerową,nie jest to jakaś wygórowana działalność, więc te środki które miałem w zupełności mi wystarczyły, po kilku miesiącach prosperowania musiałem zamknąć działalność, z przyczyn osobistych potrzebowałem sporej gotówki a jak zorientowani wiedzą nowa firma z początku tylko chłonie kapitał bo zawsze coś trzeba w niej rozwinąć (oczywiście nie przynosiła strat bo ciężko mi jest sobie wyobrazić aby przynosiła) po prostu do mojej kieszeni na początku dosyć mało wpadało, to nie była jakaś klęska zapewne wrócę kiedyś do własnej działalności ale jak na tą chwilę potrzebuję stałych finansów więc od jakichś 2 miesięcy zatrudniłem się jako grafik żeby mieć stała pensję... Pieniądze z firmy + zadłużenie które musiałem wziąć teraz daje o sobie znać, cześć wypłaty już oddałem i teraz mi zostało jakieś 4tys. do spłaty więc już nie jest źle tylko gonią mnie terminy...

I tutaj zgromadziłem bagatela 300pln, wiem to nie są jakieś tysiące ale tak w sumie nie miało być, nie jest to suma którą jak stracę (zawsze jak grałem to miałem świadomość przegranej) to &quot;skończę&quot; ze sobą, nie nawet nie będę klną to ma być coś w rodzaju jak się uda to będzie to mój zloty środek na wyjście z tej sytuacji w jakiej się znalazłem...

N a początku chciałbym nadmienić, że nie będę grał LIVE, Piłki Nożnej i Tenisa są to dyscypliny na których kompletnie się nie znam, będzie to najprawdopodobniej basket i hokej, chcę w 4-5 krokach zdobyć kwotę która mnie interesuje, mam już plan i zapowiadam, że nie cofnę się przed realizacją ????

T emat tez nie ma wyglądać tak, że ja pisze tylko typy i basta, nie każda sugestia każdy szczegół, kontuzja zawodnika itp. wszystko co będzie miało wpływ na typ będzie mile widziane w temacie, nawet jak ktoś by miał jakąś perełkę nie pogardzę i nie będę karcił nawet jak nie wejdzie...

D obra już się zrobił niezły esej więc napisze jak ja to widzę i jak ma mniej więcej to wyglądać. Do realizacji kwota startowa ma wynosić 100pln ale wiadomo zawsze może być &quot;falstart&quot; (do ktorego mam nadzieje nie dojdzie) wiec zabezpieczam się dodatkowymi 200 czyli dwoma starterami. ????

Cały program będzie zawierał 4 kupony, każdy kupon będzie zawierał max 3 spotkania, tak aby łączny kurs wynosił 3...

Rozpiska:

1 kupon = 100pln x 3 = 300 (+100)

2 kupon = 200pln x 3 = 600 (+100)

3 kupon = 500pln x 3 = 1500 (+500)

4 kupon = 1000pln x 3 = 3000

Kwota na zielono w nawiasach obok wygranej jest kwotą jaka trafia na konto, za resztę idzie następny kupon wiec już po pierwszym kuponie mam zwrot postawionych 100pln, po wygraniu 4 kuponów kwota która pojawi się na rachunku będzie oscylowała w granicach właśnie 4tys.

J eszcze kilka słów na koniec, temat nie ma być super nowym pomysłem sam miałem nawet podobny tylko z braku czasu porzuciłem go, zapewne już setki takich tematów powstało lub podobnych typu muszę na samochód to muszę na coś jeszcze, ale nie taki jest mój cel, ma on spełniać rolę &quot;konsekwencji&quot; muszę być konsekwentny w tym co chce tutaj osiągnąć i wiem, że mi się to uda, tak więc zapraszam do śledzenia tematu i jak najbardziej do udzielania się, bo to mają być tylko 4 kupony więc śmietnika nikt nie narobi jak będzie podawał uwagi lub typy...


Dziękuję jeśli ktoś doczytał do końca! Powodzenia! ... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
P ierwszy kupon możliwe, że już dzisiaj wieczorem ale z meczami ciężko i nie wiem czy będę czegoś szukał na siłę: 1 mecz NHL i 6 spotkań NBA - Pre-season nie napawa optymizmem, no ale czas pokaże, na pewno typy jak będą to koło godziny 20+ ... Pozdrawiam

E: Pytanie do Administratora/Moderatora, czy temat może być w dziale KzS bo trafił tu przez pomyłkę miał być w dziale Kupony, tutaj nie wiem czy nie narusza regulaminu...
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Ostateczny KUPON 1 ✅✅✅

Pierwszy kuponik który planuje postawić będzie składał się z 2 meczy NBA - Pre-season... Oczywiście to tylko wstępna wariacja która jeszcze może ulec zmianom, tak aby było o czym dyskutować, ostateczny kupon będzie dostepny około godziny 00:00 oraz napis &quot;Propozycje&quot; zastąpi &quot;Ostateczny&quot;.


Spotkanie (1): Indiana Pacers - Orlando Magic (godz. 01:00)
Typ: Orlando Magic +7 pkt✅ (93:96)
Kurs: 1,64
Buk: Bet365


Spotkanie (2): Minnesota Timberwolves - Philadelphia 76ers (godz. 02:00)
Typ: Minnesota Timberwolves -4 pkt✅ (116:110)
Kurs: 1,83
Buk: Bet365

Kurs AKO oczywiście : 3
Stawka: 100
Ewentualna wygrana: 300✅✅✅

Edit: Jak to mówią pierwsza myśl jest zawsze najlepsza, i kupon zostaje bez zmian dodam tylko, że w zespole Indiany nie zagra Shayne Whittington który w meczu z Minnesota miał 100% skuteczność zdobywając 11 pkt, wiec zawsze lepiej jak takiego grajka nie ma w szeregach Pacers ????
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
N o wiec pierwsze koty za płoty, kuponik mimo tego, że do wyboru z meczy mało co było wszedł.
B yło trochę obawiałem się o Minnesotę i w sumie wygrali tylko 6 pkt a spodziewałem się 2-cyfrowego pogromu, z drugiej zaś strony pokryto over który też miałem na myśli tylko w pre-season nigdy nie wiadomo jak to wyjdzie...
A co do meczu Orlando to na prawdę ładnie się chłopaki spisali, było trochę niedociągnięć ale bardzo zdecydowanie grali co mi się podobało, i jeszcze raz pokazali, że tak jak w meczu z Miami nie tracą głowy w końcówkach meczu. Indianę moim zdaniem od pogromu obroniło to, że trafiali zza łuku dla porównania Orlando 2-9 (22,2%) Indiana 9-24 (37,5%) czyli prawie 5 razy więcej trafień za 3 pkt, co było widać w meczu...
!!! Dobra dzisiaj mamy mega liczbę meczy w NHL (15!) i (4-5) spotkań z NBA, są też dwa spotkania MLB ale tego raczej nie będę ruszał. A więc spotkań jak na lekarstwo tylko aby nie okazało się, że za dużo ???? Kupon 2 będzie koło godziny 21:00, Pozdrawiam i do zobaczenia wieczorem!!! A no i zachęcam do udziału w dyskusji tutaj w dziale lub w DnTB... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Wczoraj niestety nie miałem czasu na jakąkolwiek analizę wiec odpuściłem typowanie w ślepo, ale już na dzisiaj mam dwa typy do drugiego kuponu, będzie to jeden mecz z NBA oraz jeden z NHL.

Ostateczny KUPON 2 ⛔⛔⛔

Spotkanie (1) Dallas Mavericks - Indiana Pacers (godz. 01:30)
Typ: Dallas Mavericks -3✅ (106:98)
Kurs: 1,90
Buk: Bet365

Spotkanie (2) New York Rangers - Toronto Maple Leafs (godz. 01:00)
Typ: New York Rangers +dogrywka + karne ⛔ (3:6)
Kurs: 1,55
Buk: Bet365

Kurs Ako : 3
Stawka: 200⛔
Ewentualna Wygrana : 600
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Witam
Masz zamiar grac tylko cztery kupony?Pozniej juz nie ? Sory za zasmiecanie tematu ;)
Poniżej na pewno nie bo muszę dojść do końca ???? ale jak widać już KUPON 2 został nietrafiony, no ale nic jeszcze coś w zanadrzu jest więc znowu od początku zaczynam ????
E: kurcze zaspany przeczytałem to jakoś od tyłu, naturalnie więcej kuponów będzie, 4 to ta minimalna opcja ???? ale jak widać minimum juz sie nie udalo wiec kuponow będzie więcej ????
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Ostateczny KUPON 1B ✅✅✅

Dzisiaj druga szansa, na ruszt idą dwa mecze z NBA, stawka wraca do poczatku czyli 100pln a kurs 3...

Spotkanie (1) Golden State Warriors - Denver Nuggets (godz. 02:00)
Typ: Golden State Warriors ✅ (104-101)
Kurs: 1,58
Buk: Bet365

Spotkanie (2) Los Angeles Lakers - Utah Jazz (godz. 4:00)
Typ: Utah Jazz +2pkt ✅ (86-119)
Kurs: 1,90
Buk: bet365

Kurs ako spotkań: 3
Stawka: 100pln
Ewentualna wygrana: 300pln✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Dlaczego cofasz sie do stanu początkowego a nie grasz ponownie za 200zl ?

Już odpowiadam, przy 2 kuponie rzeczywiście mógłbym powtórzyć zakład za 200pln bo w &quot;banku&quot; zostaje mi jeszcze kapitał 300pln, ale już jak bym miał coś podobnego zrobić z kuponem 3 - 4 to zauważ, że musiałbym dopłacić do tego jeszcze 100pln, a jedna taka próba i już po kapitale...
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
A wiec KUPON 1B trafiony, mam tylko do zakomunikowania jedną rzecz, mianowicie od kiedy zacząłem stawiać z tym systemem robię także notatki do innych spotkań w NHL czy MLB, i muszę niestety stwierdzić, że najgorzej idzie mi NHL, od początku zabawy zawsze większość &quot;typów&quot; oczywiście na brudnopisie + jeden w KUPONIE 2 jest nietrafiona... A dzisiejsza noc mnie w tym utwierdziła, NBA 6 na 6 trafione ✅ MLB 2 na 2 trafione ✅ (dałem SFG + over 6) i NHL 0 na 2 ⛔ .... Więc oficjalnie odpuszczam mecze NHL na kuponach które będę tutaj podawał, wiem to może być tylko zła passa, ale ogólnie jakoś nie leży mi ten amerykański hokej...
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Ostateczny KUPON 2B

Kupon składać się będzie z 2 spotkań NBA:

Spotkanie (1) Minnesota Timberwolves - Milwaukee Bucks (godz. 02:00)
Typ: Minnesota Timberwolves
Kurs: 1,62
Buk: Bet365

Spotkanie (2) Oklahoma City Thunder - Toronto Raptors (godz. 02:30)
Typ: Toronto Raptors
Kurs: 1,86
Buk: Bet365

Kurs ako spotkań: 3
Stawka: 200pln
Ewentualna wygrana: 600pln
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
A tak dla sprawdzenia wytypuje zdarzenia z NBA tak for fun: (nie stawiam ich) ????

1) Detroit
2) Washington
3) Dallas +3 / over 206
4) Minnesota
5) Toronto
6) Miami - Golden over 203
7) Utah Jazz +5

To tak dla zabawy zobaczymy na ile sie sprawdzi ????
 
Do góry Bottom