>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybory prezydenckie w Polsce (2015)

M 0

matief

Użytkownik
CBOS jest fundacją, nad którą nadzór sprawuje premier, a jej działalność jest współfinansowana z budżetu państwa w ramach środków przeznaczonych na Kancelarię Prezesa Rady Ministrów.
Takze nie radze tych sondaży brać na poważnie
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Postanowiłem zrobić mini zestawienie linii kto ile dostanie głosów, ofertę mają tylko ziemniaki. Zająłem się tymi &quot;mniejszymi&quot;
linia over/under (totolotek, sts, fortuna)
Korwin 4.0%; 3.8%; 3.9%
Palikot 2.5%; 2.0; 2.5%
Kukiz 2.5%; 2.0%; 2.5%
Jarubas 2.5%; 2.8%; 2.5%
Kowalski (-); 1.3%, (-)
Nowicka (-); 0.5%, (-)
 
mpatrykb 131

mpatrykb

Użytkownik
Moje zdanie jest takie na ten temat : wszystkie sondaże w roku wyborczym powinny być zakazane ponieważ manipulują ludźmi !! A co do samych wyborów, uważam, że są fałszowane i nie zdziwię się jak za kilkanaście lat wszystko wyjdzie na jaw, owszem banda urzędników i reszta pójdzie głosować na PO , ale nie wierzę, że reszta normalnych ludzi może głosować na te same mordy tyle lat
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
ja idę na wybory na Wilka bo sam Korwin powiedział, że różnią się od KNP, tym, że KNP jest prokatolicka a KOWRiN nie co do joty katolicka, ale jak najbardziej katolicka.
Co do poprzednika.... też nie wiem jak te ryje ohydne ciągle wygrywają, ja nie znam osoby, która głosuje na PO, a oni mają najwięcej?
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
nie ,chyba nie, a nie wiem skąd on, mówił że z wioski, z rodziny chłopskiej, a jest coś o czym nie wiem?
 
siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Moje zdanie jest takie na ten temat : wszystkie sondaże w roku wyborczym powinny być zakazane ponieważ manipulują ludźmi !! A co do samych wyborów, uważam, że są fałszowane i nie zdziwię się jak za kilkanaście lat wszystko wyjdzie na jaw, owszem banda urzędników i reszta pójdzie głosować na PO , ale nie wierzę, że reszta normalnych ludzi może głosować na te same mordy tyle lat
W 100% zgadzam się z tobą to jest jedna wielka manipulacja i cyrk a media tą ciemnote wciskają ludziom
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
To nie wszystko:

Prezydent Bronisław Komorowski jest na czele rankingu i może liczyć na pozytywną ocenę 75 proc. respondentów. To mniej o 3 punkty procentowe niż na początku roku.

Andrzej Duda ma 28 procent pozytywnych wskazań w rankingu ufności, 5 punktów procentowych więcej niż w styczniu. 23 procent mu nie ufa, a 23 procent go nie zna.
to na logikę pewna wygrana Bronka w 1 turze.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
TNS Polska: 41 proc. dla Komorowskiego; 24 proc. dla Dudy
41 proc. badanych, którzy planują wziąć udział w majowych wyborach prezydenckich, zamierza głosować na Bronisława Komorowskiego; 24 proc. - na Andrzeja Dudę; 6 proc. - na Magdalenę Ogórek - wynika z marcowego sondażu TNS Polska.
W porównaniu z sondażem z lutego, poparcie dla ubiegającego się o reelekcję Bronisława Komorowskiego spadło o 6 punktów procentowych. Z kolei poparcie dla kandydata PiS Andrzeja Dudy wzrosło o 7 punktów procentowych. Kandydatka SLD Magdalena Ogórek niezmiennie może liczyć na 6-procentowe poparcie.
...
Sondaż przeprowadzono w dniach 13–18 marca 2015 roku na ogólnopolskiej reprezentatywnej próbie 971 mieszkańców Polski w wieku 18 i więcej lat metodą wywiadów bezpośrednich wspomaganych komputerowo (CAPI). Wyniki dotyczące preferencji partyjnych dotyczą grupy 693 osób deklarujących &quot;zdecydowanie&quot; lub &quot;raczej&quot; zamiar uczestniczenia w wyborach.
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/tns-polska-41-proc-dla-komorowskiego-24-proc-dla-dudy/e2qb31
26 minut temu
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Kto nie głosował przypominam o bukmacherskim sondażu: http://forumbuk.mojasonda.pl/
Głosowało w nim do tej pory 149 osób:
Duda 52 - 34 %
Korwin 48 - 32%
Bronek 14 - 9%
Kukiz 12 - 8%
Ogórek 9 - 6%,Kowalski 8-5%,
A tymczasem:
http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/wydatki-glow-panstw-ile-kosztuje-utrzymanie,247,0,1741303.html
168 milionów złotych zostało zarezerwowanych w tegorocznym budżecie na wydatki Kancelarii Prezydenta RP. Nie jest to rekordowa kwota, bo Bronisław Komorowski ze swoją świtą wcześniej wydawał więcej. Odkąd w 2010 roku został prezydentem, budżet jego kancelarii wzrósł przez dwa lata o 22 miliony złotych (ze 156 do 178 milionów). Na 2013 rok planowana była podwyżka o kolejne dwa miliony, ale ostatecznie taki projekt budżetu nie przeszedł. Prezydentowi udało się nawet zaoszczędzić - wydał &quot;tylko&quot; 170,5 miliona złotych.
168 mln złotych : 365 dni = 460 273, 97 zł dziennie
460 273, 97 zł : 24 = 19 178 zł za godzinę
19 178 zł : 60 = 319, 63 zł za minutę
:60 = 5zł 30 gr za sekundę
 
Do góry Bottom