>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wybierzcie mi buka!!!

K 53

kinkyy

Użytkownik
Witam.
Więc tak. Co lubię? Pokera i bukmacherkę:cool: Konkretniej? Wyjaśniam.
Jeśli chodzi o zaklady gram wydarzenia niszowe. Interesują mnie na przykład challengery tenisowe, mniej popularne ligi piłkarskie (bałtyckie, niższe ligi polskie, skandynawskie, generalnie lubię bogatą ofertę:razz ???? , ligi koszykarskie mniej znane. Rozbudowana oferta na wydarzenia sportowe (np. opcja wygranej w playoffach nba, awansu w rozgrywkach piłkarskich pucharów) Generalanie szukam value tam gdzie nikt nie szuka.:grin:
Teraz poker. Grywam zwykle na NL4,10,25, lubię też fixed limit (bywają problemy na wielu roomach ze znalezieniem stołu). Preferuję grę full ring, na NL generalnie sss, gdy wokół mnie sporo fiszy (kto tego nie lubi? ???? ). Lubię pograć MTT, freerole lub z niskim wpisowym. Gram zwykle późnym wieczorem lub nocą!
Powiedźcie mi który buk jest najbliżej spełnienia moich oczekiwań? Bwin, bet365, betsson, bah, expekt a może tobet? Bwin ma sporo lig piłkarskich ale nie ma challengerów. Inne odwrotnie, itd. Jeśli chodzi o poker to grywałem na pp i p*, nie mam doświadczenia z tymi roomami. Pomóżcie.
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Ja bym Ci polecił Tobet, są tam odległe ligi polskie, duża sekcja pokera, minimalna wpłata nawet od 1 zł, i ciekawe zakłady np. na PO w NBA ;)
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Dzięki za podpowiedzi. Przyjrzałem się dokładniej betclickowi i tobetowi i dochodzę do wniosku, że ich oferty pokera są dobre. Turnieje dla nowych atrakcyjne, po 10 i wiecej tysięcy graczy zalogowanych, może nie tyle co na bwin i bet365, ale na pewno jest z kim grać. Tobet ma szeroką ofertę na ligi polskie, betclick ma tylko standartową ofertę pilkarską bez rewelacji, ale ich pokerroom również wygląda dobrze. Przedałoby się info na temat poziomu graczy. Gdzie są najsłabsi?;P
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Gdzie są najsłabsi?;P
Heh, nie wiem jak na betclicku, ale wydaje mi się że poziomy są zbliżone. Wiadomo, że jak zagrasz na Tobet 0.01/0.02 a na betclicku 10/20, to poziom niższy będzie w Tobet. I na odwrót. Grałem na Tobet w pokera sam i polecam w każdym razie. Przejrzysty wszystko elegancko itd. Nie wiem jak na Betclicku, ale wiem że na pewno nie otrzymasz odpowiedzi jednoznacznie na pytanie które cytowałem! Jak wybierzesz już to napisz co tam ciekawego wybrałeś:razz:
PZDR! ;)
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Doszedłem do wniosku, że raczej jedna firma nie jest w stanie zaspokoić moich oczekiwań. Mając na myśli szeroka oferta sportowa, oczekiwałbym dzisiaj oferty eliminacji mistrzostw Europy (powtarzam Europy!) w piłce ręcznej. Kto to ma? Znalazłem to tylko w naziemnej fortunie. Na pokerze bedę starał się zarabiać jednak w małych roomach, choć grywam też na przykład na bet365 (poziom jest bardzo średni).
 
Do góry Bottom