>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

WTP Tour - Indian Wells, 06-16.03.2014

Status
Zamknięty.
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Pennetta była po prostu lepsza. Zwalanie na kolano, krasnoludki, pogodę czy przemęczenie jest niepoważne. Widziałem cały ten mecz i niewiele Agnieszce wychodziło, słabo serwowała, popełniała mnóstwo niewymuszonych - nawet wtedy gdy była przy piłce, była rozkojarzona a Pennettcie prawie wszystko wchodziło, miała dobry serwis i sporo asów i bardzo dużo winnerów przy bardzo małej liczbie (jak na nią) niewymuszonych.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Agnieszka Radwanska wycofuje sie z przyszlotygodniowego startu w Miami. Powod chyba oczywisty.
Narazie wiadomosc nieoficjalna na podstawie twittera. Nie bedzie chyba zdziwienia jezeli sie potwierdzi.

Nie bede wyglaszac wlasnych opinii, ogranicze sie jedynie do cytowania i relacji dziennikarskiej, zeby nikt nie zarzucil mi subiektywizmu.
A tutaj niezalezna opinia portalu sport.pl.
plus fragment rozmowy A.Radwanska-T.Wiktorowski i krotki opis poczynan w 2 secie:
&quot;Co się naprawdę dzieje, dowiedzieliśmy się dopiero w przerwie między pierwszym i drugim setem. - Wzięłam już tyle pastylek... - mówiła Radwańska. - Jeśli &quot;Isiu&quot; tak bardzo Cię boli to nie ma sensu - odpowiadał jej trener Tomasz Wiktorowski. I dodawał: - Zdrowie jest najważniejsze, ale jeśli czujesz, że dasz radę to spróbuj. Nie udało ci się wejść w ten mecz, tak jak chciałaś, ale spróbuj, jeszcze spróbuj.
Radwańska spróbowała, ale zamiast biegać chodziła. Zagrywała tylko lekkie piłki, czasem próbowała skrótu, czasem loba. Prawdziwej gry nie było.&quot;
A tutaj dosadne podsumowanie (Wypowiedz Agnieszki Radwanskiej po meczu):
Zrezygnowana Radwańska podeszła do siatki i pogratulowała rywalce, a potem się popłakała.
&quot;- Przepraszam, że tak wyglądał ten mecz. [...] &quot;
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Byłem pewien takiej decyzji jeszcze podczas meczu. Nie wyglądało to na uraz który da się zaleczyć w kilkadziesiąt godzin. Aga mówiła w czasie rozmowy z Wiktorowskim że wzięła już tyle tabletek że nawet nie wie ile i nic nie dały a później podczas wizyty fizjoterapeutki wyglądało na to że łyknęła kolejne. Niezbyt rozsądnie.....
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Ktoś pisał wcześniej że to ostatnia szansa dla 32 Penetty..i chyba miał rację. Technicznie i siłowo przeważała nad Isią.. Aga popełniała więcej błędów i nie mówię o 4 błędach podwójnych, ale o sytuacjach przy siatce.. gdzie z typowo łatwej piłki Penetta broniła ją a Aga trafiała w siatkę.. Szkoda że nie miałem informacji o kontuzji kolana, gdy zawodniczki wychodziły to Aga była cała oklejona plastrami.. Sygnałem że Penetta może tygrać z Isią była wygrana nad mocną Li Na.
 
aviciii 516

aviciii

Użytkownik
Też byłem pewny Radwańskiej, dopiero jak odpaliłem mecz i zobaczyłem jednego gema i że Aga całą w tejpach to jeszcze na live odbiłem na drugiego seta na Penettę po kursie 2.35.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom