>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Wielki Szlem - Wimbledon (kwalifikacje)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ostatnia edycja:
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Kiedy startują kwalifikacje kobiet? Bo chyba nie 21, w ofercie buków widzę tylko atp? Patrzylem tez we flashscore na jutro i tez nie widać wta...
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
C.Liu (3,5 gema)-Loeb 1 @1.55


Sadze, ze Amerykanka azjatyckiego pochodzenia jast tu w trroii faworytka. Liu jest byla mistrozynia juniorskiego Wimbledonu sprzed kilku lat, miala kilka wartosciowych wynikow juz na Wimbledonie jak rowneiz wartosciowych zwyciestw. Ona jest clay czas w rytmie meczowym, brakuje troche szczescia, ale mam przeczucie, ze ona zagra dobre kwalifikacje. SProbowalbym ten kurs troche podbc handicapem. Z reguly 2-3 grmy to wystarcza na pokrycie jesli trafnie oceni sie zwyciezce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
snadek 809

snadek

Użytkownik
Chwalińska - Burel
1 @3.15 fortuna

Widzę tu w tym kursie spore volue. Maja to nasz wielki talent może nie aż taki jak Świątek ale myślę że w ciągu kilku lat zagości w najlepszej 50tce rankingu WTA i będziemy mieli z niej dużo pociechy. Chwalińska w 2017 na trawie w juniorskim Wimbledonie doszła do 1/8 pokonując po drodze miedzy innymi Kostjuk. Ten sezon ma całkiem dobry, zagrala kilka dobrych spotkan, ostatnie jej spotkanie skreczowała ale było to 03.06 więc 20 dni temu. Jestem pewien że zdrowiem już wszystko dobrze a główny cel dla niej to dostać się do głównej drabinki w Wimbledonie. Z drugiej strony mamy również młoda zawodniczke z Francji, w dwóch ostatnich jej spotkaniach przegrała nie pokazując nic ciekawego, liczę tu na zwycięstwo naszej rodaczki po bardzo dobrym kursie :) pozdrawiam
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
C.Liu-Sharma 1 @1.62

Sprobuje raz jeszcze na Claire Liu, o ktorej pisalem. Style obydwu zaowdniczke zupelnie inne. Liu niewysoka, biagajaca. Sharma z kolei jedne z najlepszych serwisow w kobiecym tenisie, ale w wymianach duzy klopot i pilki psute czesto an potege. Mysle jednak ,ze Liu mzoe wygrac, bo turnei jma dla niej pewnie wieksze znaczenie emocjonalne i na pewno bardzo liczy, ze wroci tu na turniej glowny Wimboedonu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Radwańska 2.50 Fortuna
Po tym co widziałem wczoraj uważam że Ula dzisiaj porobi Schmiedlovą.

Swan 4.90 Fortuna
Trochę taki typ życzeniowy ale uważam że reprezentantka gospodarzy nie jest bez szans.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +188
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom