>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

WTA Tour - Wimbledon (1.07.2024 - 14.07.2024)

adik1992 445,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
wim.png

Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 01.07.2024- 14.07.2024
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: Wielki Szlem
Pula nagród: £48,550,000
Oficjalna strona: https://www.wimbledon.com/index.html
Lista startowa: https://www.wimbledon.com/pdf/update/referees/2024/LS_Entries.pdf
Drabinka: https://www.wimbledon.com/en_GB/draws/ladies-singles
Plan gier: https://www.wimbledon.com/en_GB/scores/schedule/index.html
Zwycięzca singla 2023:
M. Vondrousova
Zwycięzca debla 2023: S. Hsieh/B. Strycova

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
tarki_16 237,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
P. Badosa - K. Muchova powyżej 6.5 asów @1.85 Betclic

Rozpoczynamy rywalizację na Wimbledonie. W poszukiwaniu ciekawych kursów natrafiłem na mecz Hiszpanki z Czeszką. Mowa oczywiście o linii na asy, którą moim zdaniem betclic nieco przestrzelił i zaniżył. Kilka słów o Czeszce, w Eastbourne pojawiła się po niemal 9 miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją, operacją i rehabilitacją nadgarstka. Niestety w Eastbourne rozegrała tylko dwa spotkania i skreczowała znowu z powodu nadgarstka, jednak przed startem Wimbledonu zapewniła, że wszystko jest ok i po prostu lekarze doradzili jej, aby nie forsowała nadgarstka przed Wielkim Szlemem, który jest za pasem. Obie zawodniczki potrafią serwować , mają dobre statystyki jeśli chodzi o posyłanie asów rywalkom , zwłaszcza na szybkiej nawierzchni jak trawa. Obie również nie grają jakoś wybitnie w obronie, więc tym bardziej liczba 7 asów w meczu wydaję mi się niemal pewna, nawet może zostać pokryta w dwóch setach , choć liczę tutaj na długie i wyrównane spotkanie. Mam nadzieję, że ze zdrowiem Czeszki jest wszystko ok i będzie w pełni przygotowana na to spotkanie. Niestety na buku spore limity, ile się udało wydusić , tyle postawiłem i myślę, że do poniedziałku linia poleci w górę.


E. Bektas - A. Sabalenka więcej asów: Bektas @3.50 Betclic

Na starcie było @4.00, teraz już leci w dół. Myślę, że nie będzie to długi mecz i po raz kolejny powtórzę, że Sabalenka w tym roku popracowała nad celnością uderzeń i tych asów w jej wykonaniu jest co raz mniej. Amerykanka słynie z dobrego podania , łapie sporo asów w meczu, niestety nie broni też najlepiej, ale w tym przypadku zaryzykuje, jak dla mnie 50/50 z lekką przewagą Bektas, a kurs bardzo dobry.

1000017133.png

Tym bardziej warto spróbować...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +492
Pablito91 714,2K

Pablito91

Użytkownik
Sabalenka poniżej 7.5 asa @1.85 betclic jednak Aryna się wycofała...

Aryna Sabalenka zagra z Amerykanką Bektas. Próbuję iść w tym meczu w asy Aryny. Białorusinka już nie jest taką maszyną serwisową jak kiedyś, gdzie posyłała mnóstwo asów, ale również przy tym masę podwójnych. Popracowała nad tym elementem i zniwelowała wielkość podwójnych, ale też i pierwsze podanie jest inne. Dodatkowym argumentem dlaczego Idę w under jest zdrowie Sabalenki. Nie do końca jest zdrowa. Ma problemy z barkiem. Odczuwa ból podczas serwowania. Można nawet przeczytać, że Aryna waha się czy nie zrezygnować ze startu. Myślę, że jak dojdzie do spotkania to nie powinna uzbierać aż tyle asów.

Kessler +5.5 gema @1.73 fortuna już gówno by zagrało lepiej od tej Kessler...

Amerykanka Kessler zagra w 1 rundzie z dobrze znaną Greczynką Sakkari. Faworyzownie aż tak bardzo Greczynki, która jest bez formy? Mam wątpliwości. Maria ostatnio same porażki. Kessler bardzo ładnie sobie poradziła, przechodząc 3 rundy kwalifikacji. Próbuję iść w jej kierunku gemowym. Nie wydaje mi się by miał to być aż tak jednostronny mecz w stronę Sakkari.

Aleksandrova powyżej 5.5 asów @1.85 STS Alexandova się wycofała z turnieju

Rosjanka Alexandrova zagra z brytyjką Raducanu. Moją propozycją są asy Rosjanki, która bazuje na podaniu. Ma bardzo dobry serwis. Posyła sporo asów. W Ostatnim spotkaniu z Vekic aż 14. Emma nie jest jakaś rewelacyjna na returnie. Dużo też będzie zależało od długości spotkania. Ale 6 asów Alexandrovej spokojnie do zrobienia.
 
Ostatnia edycja:
M 80,4K

mazinho87

Użytkownik
Galfi - Sheriff 15:15

Galfi over 3.5 asa 2.20 (sts) 10/10!!!!

Ten kurs to jakaś totalna pomyłka bukmachera
. Galfi w kwalifikacjach Wimbledonu strzelała asy jak na zawołanie kolejno: 6,7 i 13!!!!! Na konkurencyjnym buku - betfanie jest linia odpowiedio: +5.5 po 1.30, +6.5 po 1.60 i +7.5 po 2.00. Różnica między jednym bukiem, a drugim to aż....4 asy! Spore roznice są tez w ogólnych asach w tym meczu: sts daje linie 5.5 po 1.85 a betfan - linie ...10.5 po 1.40 !!!!!!!!

Nic tylko korzystać z takiego prezentu.

Powodzenia i z fartem
 
Otrzymane punkty reputacji: +2768
adik1992 445,6K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Parks o7,5 df @2,1 7 df w tak krótkim meczu to i tak wyczyn
superbet


Amerykanka to moja jedna z najbardziej ulubionych zawodniczek pod kątem stawiania zakładów specjalnych w jej meczach. Jak wielokrotnie pisałem Parks dysponuje jednym z najszybszych serwisów w całym kobiecym tourze. Jednak nie zawsze potrafi z niego skorzystać. Lepiej wykorzystuje podanie w turniejach halowych. Na otwartej przestrzeni ma problem. Potrafi posłać dużą liczbę asów w meczu, ale tak samo zrobić bardzo dużo podwójnych błędów. Amerykanka od meczu AO z Gauff była w dużym kryzysie, mając niechlubną serię 13 porażek z rzędu. Przełamanie na dobre przyszło w turnieju na trawie w Gaibie, który to turniej Alycia wygrała startując z kwalifikacji. I tam w statystyce serwisowej było dość ciekawie. W meczu z Siskovą 13 asów, 12 df; z Kalievą 21 asów, 10 df; Montgomery 17 asów, 16 df; z Perą 5 asów, 13 df. Ten mecz miałem okazję oglądać i mimo, że potrwał niezbyt długo to Parks miała problemy z serwisem gdzie potrafiła robić po 3 df w jednym gemie. Wszystko zależy od dyspozycji Amerykanki, ale sądzę, że z dobrze grającą w defensywie Wozniacki będzie musiała ryzykować na podaniu jeżeli chce coś ugrać w tym meczu co może skutkować dużą liczbą podwójnych błędów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
kibic-zwierze 44,2K

kibic-zwierze

Użytkownik
Galfi - Sheriff 15:15

Galfi over 3.5 asa 2.20 (sts) 10/10!!!!

Ten kurs to jakaś totalna pomyłka bukmachera
. Galfi w kwalifikacjach Wimbledonu strzelała asy jak na zawołanie kolejno: 6,7 i 13!!!!! Na konkurencyjnym buku - betfanie jest linia odpowiedio: +5.5 po 1.30, +6.5 po 1.60 i +7.5 po 2.00. Różnica między jednym bukiem, a drugim to aż....4 asy! Spore roznice są tez w ogólnych asach w tym meczu: sts daje linie 5.5 po 1.85 a betfan - linie ...10.5 po 1.40 !!!!!!!!

Nic tylko korzystać z takiego prezentu.

Powodzenia i z fartem
Już zmienili na 4.5
 
tarki_16 237,7K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
S. Stephens - D. Shnaider

Betfan: powyżej 9.5 asów @2.00
Betclic: powyżej 3.5 asów @1.85


To jest przykład linii jakie wystawiły buki na dany mecz. Kolosalna różnica. Moim zdaniem dobrze wstrzelił się Superbet, który zaproponował linię 5.5 asów na mecz. No Betfan ostatnio kompletnie zawyża te linie , szkoda tylko, że nie można u nich postawić underów na dany mecz, jeśli chodzi o asy. Obie Panie nie mają wybitnego podania, ale myślę, że to nie będzie krótkie spotkanie, możliwe są 3 sety, a Ruska ostatnio na trawie zdecydowanie poprawiła swoje statystyki na podaniu, więc te 4 asy , które zaproponował Betclic powinny zostać pokryte.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1151
Pablito91 714,2K

Pablito91

Użytkownik
Navarro wygra conajmniej seta @1.50 superbet

W jednym z najciekawszych spotkań dzisiejszego dnia wśród Pań zmierzą się Naomi Osaka z Emmą Navarro. Osaka po fantastycznym meczu z Igą nie wygląda najlepiej. Coś tam wygrała, ale ilnie były to jakieś spektakularne zwyciestwa. W pierwszej rundzie grała z Parry i po pierwszym secie gdzie wygrała 6:1 o mało nie wyleciała z turnieju. Osaka popełnia mnóstwo błędów, gra siłowo i często piłki wyrzuca. Popełniła w tamtym spotkaniu 38 niewymuszonych błędów. Navarro z kolei gra ostatnio bardzo dobry tenis. Widać, że w tym roku jej forma poszła w górę. Myślę, że jest w stanie dzisiaj sprawić niespodziankę z niestabilną Osaką.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2386
Tenis by Dawid 993,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Świątek vs. Martic
Spotkanie o III rundę turnieju kobiet, które rzecz jasna mocno nas interesuje. Zdecydowaną faworytką jest liderką rankingu, z czym się ogólnie zgadzam, lecz kursy wydają się przesadzone. Polka cały czas uczy się gry na trawie i ta nawierzchnia cały czas jest dla niej dość obca. Przystąpiła do Wimbledonu bez żadnego turnieju i trenując w Michałówku, a w pierwszym nie bez problemu ograła Kenin, która na dziś jest zawodniczką bardzo przeciętną. Iga popełniała dość sporo błędów, często nie radząc sobie z returnem. Do tego raz straciła podanie. Na pewno jest spore pole do poprawy, ale występ jednak trzeba zaliczyć na plus. Martic ma dużo większe doświadczenie na trawie i odnosiła na Wimbledonie solidne wyniki dochodząc do IV rundy. Przed rokiem zatrzymała się na trzeciej, przegrywając właśnie z Igą, ale mecz był dość wyrównany i Chorwatka mogła być z siebie zadowolona, a do tego dwa razy przełamała serwis faworytki. W tej edycji ograła już gospodynię Jones, która sprawiła jej spore problemy. Zanotowała 10 asów, a Iga dla porównania 6, więc jeśli ten mecz nie będzie przesadnie krótki to tę linie mogą spokojnie pokryć. Oczywiście ewentualny pogrom może nas znacznie oddalić od sukcesu i trzeba mieć to z tyłu głowy. Sen sezon dla Chorwatki jest dość słaby i raczej nie spodziewam się rewelacyjnej gry, a raczej cwaniactwa wynikającego z doświadczenia. Linia na przełamania i asy wyglądają zachęcająco, więc wypada spróbować.

👉 Martic powyżej 0,5 przełamań @2,0 (betclic)
👉 powyżej 4,5 asów @1,85 (betclic)
 
marts 29,9K

marts

Użytkownik
Snigur - Ostapenko
Snigur over 9.5 gema
@ 1,9 superbet


Ostapenko w 2023 roku:
Birmingham trawa -finał, zwycięstwo
Eastburne- 3 runda
Wimbledon - 2 runda

2024 rok:
Birmingham - 1 runda
Eastburne- 2 runda
Ostapenko forma w dół, dzisiaj porażka lub ciężki bój.
 
Do góry Bottom