>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Toronto ( 08.08.2022 - 14.08.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Feel-tennis-1024x502.jpg

Miejsce: Toronto, Kanada
Data rozgrywania: 08.08.2022 - 14.08.2022
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: WTA 1000
Pula nagród: $2,697,250
Oficjalna strona turnieju: https://nationalbankopen.com/
Lista Startowa: https://www.dartsrankings.com/tennis/women/toronto
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/806/toronto/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/806/toronto/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
C. Giorgi
Zwycięzcy debla 2021:
G. Dabrowski / L. Stefani



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Toronto
Godzina: 20:10
Spotkanie: Cornet- Garcia
Typ: Cornet wygra
Kurs: 2.42
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Po czesci rozumiem ze Garcia jest faworytem ale swojej szansy upatruje w tym ze zmiana nawierchni moze miec kluczowy wply na przebieg tego meczu. Garcia na clayu grać potrafi i pokazywała to w ostatnim czasie, między innymi wygrana turnieju w Warszawie i ogranie tam Igi Światek pokazała to dostanie. Na hardzie nigdy wybitna nie była i jeśli miał bym wskazać faworyta na tej nawierzchni to delikatnym dla mnie jest Cornet. Jeśli weźmiemy wszystkie spotkania h2h to obie panie na korcie spotkały się 5 razy, raz mecz zakonczyl sie kreczem, 3 wygrala Garcia oraz 1 Cornet. Alize pomimo 32 lat na karku cały czas jest niebezpieczna, wyeliminowała Ige z Wimbledonu i nic nie wskazuje na to by dziś miała odpuścić. Zjawisko klątwy wygranego turnieju często się powtarza, Garcia po wygranym turnieju dziś może nie grać na swoim optymalnym poziomie a Cornet należy do tych co takie sytuacje potrafia wykorzystywac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1064
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Williams-Diaz

Nie widze tematu o relacji ze spotkan, wiec pisze tu.Williams zagrala bardzo slabo, oprocz kilku, moze kilkunastu zagran w calym spotkaniu wygladalo to tragicznie.Hiszpanka zagrala jakby nie miala mozgu.Serwujac na backhand Williams bardzo czesto nadziewala sie na konczacy return ze strony Amerykanki, a mimo to z upartoscia dalej podawala na backhand Sereny.Diaz zamiast rozrzucac Williams po korcie,slala pilki na srodek kortu, czesto tzw baloniki.Efekt? 2 0 dla Williams.
Co ciekawe 4czy5 z 7 bp obronionych, Williams zachowala serwisem.
Diaz jest naprawde beznadziejna i to kolejny dowod, ze ten ranking to gowno.
Williams niedlugo powinna odlozyc rakiete, bo zaraz porazka bedzie gonic porazke.
Bencic/Martincova ma luzie powinny ograc legende
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Kanepi-N.Osaka (-1,5 gema) 2 @1.47

Zastanawialem sie czy Kanepi sie nie wycofa z turnieju po finale w Waszyngtonie, ale jednak sadze ze grac bedzie. Jest juz w takim wieku, ze start w tak duzym turnieju to tez zarobek niezaleznie od wyniku. Faworytka tego meczu jest jednak Osaka, ktora celuje w zwyciestwo na US Open. Osaka moze miec rozne kaprysy, marudzic na FO czy wycofac sie z Wimbeldonu, ale jak przychdozi do tej amerykanskeij czesci sezonu to w formie jest kandydatka numer 1 do triumfu w szlemie. Z reszta dwa wygrane tytuly szlemowe na kortach Flushing Meadows oraz dwa w Australii mowia za siebie.

Kanepi wystartowala w Waszyngtonie, gdzie dotarla do finalu, oczywiscie zagral dobrze, ale nei oszukujmy sie, ze ten turniej nie byl priorytetem dla zawodniczek i niejdna zaowdniczka tam przytankowala w perspektywie Canadian Open, co nawet zdarzylo sie w teoretycznei atrakcyjniejszym San Jose. W San Jose byla z kolei Osaka, ktora wygrala jedne mecz i pozniej przegrala z Gauff i to bylo takei przetarcie. Teraz do gry wchodza te duze turnieje i Osaka pewnie zrobi jakis lepszy wynik.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Mertens - Giorgi

Giorgi win @1.98 Fortuna
Giorgi 2:0 @3.15 Fortuna


Bardzo jestem zdziwiony kursami wystawionymi na ten pojedynek. Spodziewałem się, że lekką faworytką będzie tutaj Włoszka, a jest na odwrót. Miałem okazję oglądać wczoraj Giorgi. Oczywiście pierwszy set , tak jak można było przypuszczać w jej wykonaniu, czyli raz piłka trafiona w kort, raz piłka w siatkę lub duży aut. Gdyby Włoszka w kluczowych momentach pomyślała i nie waliła ile fabryka przyniesie, to mecz mógłby zamknąć się niemal w godzinę. Chociaż w porównaniu do ostatnich lat, to i tak jest zdecydowana poprawa jeśli chodzi o taktykę na mecz w wykonaniu tej tenisistki. Nie wiem , ile niewymuszonych błędów miała Giorgi, nie mogę tego znaleźć , ale myślę, że kończących uderzeń było więcej, a w drugim secie była w stanie nawet ugrać 16 pkt pod rząd. Może wyniki ostatnio nie napawają optymizmem, ale co można powiedzieć o Mertens - jest chyba jeszcze gorzej. Pofarciło jej się w pierwszej rundzie, bo trafiła na słabszą zawodniczkę, ale teraz po drugiej stronie siatki dziewczyna filigranowa, która ma potężne uderzenie, po którym nie ma co zbierać. Zresztą, co tu dużo mówić, dokładnie rok temu w tym okresie Giorgi niespodziewanie wygrała w Montrealu, więc porażka na początku turnieju może ją słono kosztować spadkiem w rankingu. Dokładnie rok temu 10.08.2021 Giorgi pokonała Mertens w Montrealu bez straty seta, i oby powtórzyła to również dzisiejszego dnia. Belgijka razem z Kudermetovą myślę, że mogą powalczyć w deblu, bo forma singlowa ostatnio pozostawia wiele do życzenia. Wystarczy tylko, że Giorgi zagra tak dobrze jak wczoraj, to myślę, że spotkanie nie potrwa długo. Zaznaczę tylko , że Raducanu nie grała wczoraj źle, próbowała, ale ofensywa Włoszki była zabójcza. Oby tylko psychika nie dała o sobie znać....

Szkoda, że tak niski kurs na Bencic, ale nie ma co się dziwić, bo Serena już chyba myślami na emeryturze - nie wróżę tutaj niespodzianki. Dokładam do tego jeszcze Badose. GL
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2895
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Wczoraj pokazali Goffina, który niby ograł Ramosa 7-6 6-2 (albo 3) i jednak tak nie było ;)
Czyli 64 61 dla Dabrowski Olmos bedzie 😂

Gauff 1,67

Nie widze Rybakiny.Strzela winnerami, ale przy tym robiac spora liczbe ue.Gauff po raz kolejny, nie przegra z dobra zawodniczka.Amerykanka przegrala, z Badosa praktycznie ma wlasne zyczenie.Bouzkova to nie Gauff, i Rybakina bedzie miec znacznie trudniej, i uwazam, ze efektem koncowym bedzie zwyciestwo Coco
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
Iga Świątek - Ajla Tomljanović
Typ: Tomljanović więcej asów @4,48 (1xbet) (3:0)

Dobra Panowie (i Panie?)
Powiedzieć, że to value to jakby nie powiedzieć nic. Dla porównania w fortunie kurs 3,00 w STS kursy po 1,85.

Weźmy pod uwagę ostatnich 10 meczów obu zawodniczek na nawierzchni twardej:

Świątek: (3, 3, 2, 1, 1, 1, 2, 2, 0, 4) = 19
Tomljanović: (5, 3, 7, 4, 2, 5, 0, 3, 1, 2) = 32


Oczywiście zdaję sobie sprawę, że Świątek zagrała mniej trzysetówek, że jej mecze były krótsze chociażby przez to, że gromiła swoje przeciwniczki, ale wynik jest taki jak widzimy powyżej, dlatego kurs 4,48 poprostu trzeba wziąć.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Sakkari - Pliskova 2 @2.22 Betclic

Będzie krótko. Dla Pliskovej to ulubiona część sezonu. Rok temu w Canadian tour dotarła do finału i uległa Giorgi - więc sporo pkt do obrony. Dobre spotkania z Krejcikovą i Anisimovą - zadziwiająco gładka wygrana z faworytką tego spotkania. Widać, że Czeszka pomału wraca do optymalnej formy i była finalistka US Open może być groźna w Nowym Jorku. Sakkari jakby obniżyła loty po dobrym początku sezonu, w pierwszym meczu męczyła się z chimeryczną Stephens. Po ostatnich wpadkach Greczynki i rosnącej formy u Czeszki , dziwię się trochę wzrastającymi kursami. Pliskova wygląda lepiej w Kanadzie, dlatego gram w jej kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +759
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
GIORGI - PEGULA
GIORGI I PONIZEJ 21.5 GEMA
KURS 4.33 William
Giorgi w formie świetny mecz z Mertens a Pegula ostatnio pegła 2:0 z Gawrilowà W h2h 5 meczów 4:1Pegula a szybkiego 2;0 dla Włoszki jeszcze nie było .
WIEC MOZE TERAZ JEST TEN MOMENT.
Jeśli Kamila zaatakuje dziury Peguli w obronie i celownik będzie siedział to kto wie.
 
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Andreescu - Zheng @ 2

Próbuję w kierunku Chinki. Widziałem ją urywkami w jej obu poprzednich meczach i zwłaszcza w meczu z Ons jej dyspozycja była naprawdę imponująca. Być może kontuzja Tunezyjki nie pozwoliła jej rozwinąć skrzydeł aczkolwiek na początku meczu nie miała zbyt wiele do powiedzenia wobec tego co grała młoda Chinka. Mam nadzieję, że dziś zacznie równie mocno i sprawi niespodziankę przeciwko faworyzowanej gospodyni turnieju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Gauff - Halep : Over 11.5 podwójnych błędów serwisowych @1.89 Fortuna

Na dziś taki zakład. Może i w Toronto jest słonecznie, ale wiatr przysparza sporo problemów zawodniczkom podczas serwisu, stąd większa średnia podwójnych błędów serwisowych. Wczoraj sama Gauff do spółki z Sabalenką nazbierały aż 33 błędy, co jest chyba jednym z największych wyników w ostatnim czasie. Liczę tutaj na wyrównane spotkanie, mimo tego, iż Amerykanka straciła sporo sił w starciu z Białorusinką. Samej Rumunce przytrafiają się takie błędy, a tym bardziej będzie musiała zaryzykować drugim podaniem przy usposobionej ofensywnie rywalce na returnie. Nawet przy wyrównanych dwóch setach obie są w stanie pokryć taką linie. GL
 
Ostatnia edycja:
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Gauff - Halep
TYP: Halep 1,65 (y)


Trzeba sobie jasno powiedzieć młoda Amerykanka nie wygląda tutaj za dobrze w tym turnieju. Bardzo duże przestoje w jej grze co Simona powinna wykorzystać. Wczorajszy mecz z Sabalenką to był prawdziwy rollercoaster pełno zwrotów akcji i dramaturgii. Gdy wydawało się,że w trzecim decydującym secie Aryna przy prowadzeniu 3:0 ma praktycznie mecz wygrany nagle świetny zryw Coco i odrobienie strat i końcowe zwycięstwo w sumie też trochę na własne życzenie Sabalenki która jak zwykle w tym sezonie decydujące piłki uderzała w siatkę lub w aut. Uważam,że w dzisiejszym meczu Rumunka tyle prezentów już nie da co Białorusinka wczoraj. Simona wygląda tutaj naprawdę bardzo dobrze pokolei pokonane Vekic, Zhang, Teichmann. Spośród tych trzech spotkań tylko wczorajszy drugi set Rumunka toczyła wyrównany ze Szwajcarką ostatecznie zwycięski 7:5. Simona bardzo dobrze wygląda tutaj przy swoim serwisie co w jej przypadku jest na bardzo duży plus ponieważ ona nie zawsze dobrze potrafi serwować ale swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem potrafi zawsze swój stracony serwis odrobić. Zresztą dla mnie jeśli Halep jest w swojej wysokiej formie to jest w stanie pokonać każdą zawodniczek w tourze nawet te dużo wyżej klasyfikowane w rankingu. A tutaj po tych trzech spotkaniach można u niej zaobserwować wzrost formy przed US Open. Myślę,że też tutaj może mieć znaczenie również czas który do tej pory obie zawodniczki spędziły na korcie. Gauff wczoraj grała ponad 3 godziny z Sabalenką a dzień wcześniej z Rybakiną niecałe 3 godziny. Rumunka tutaj te trzy spotkania rozegrała szybko i pewnie wygrane po 2:0. Warto też wspomnieć o tym,że bilans bezpośrednich spotkań wynosi 3:0 dla Rumunki gdzie dwa spotkania zostały rozegrane w tym sezonie najpierw na Indian Wells(hard) oraz w Madrycie(clay). Idę zdecydowanie w stronę Halep w tym spotkaniu(y)
 
Ostatnia edycja:
mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
WTA Toronto: Maia Beatriz ML vs Bencic
Odd: 2.83 (Pinnacle)
Stake: 2/5

I see a value here.
Maia just beat Iga Swiatek and her serve has been superb, her shots have been accurate and powerful, her mental fortitude has been automatic.
Bencic is a great player, but she has had an extremely easy path to the quarters in my opinion. Martincova, a retiring shell of a Serena Williams, and Muguruza who has been having the worst year of her life. It is not nearly as impressive to me as what Maia has accomplished.
You might see that Bencic beat Maia in January, but Leylah Fernandez beat her even worse in March, and yet that didn’t mean anything this time around. Shortly after those losses she became a new person, winning title after title on clay, then grass. It seems she is now feeling comfortable and dangerous on hard. Maia is playing different right now and when she’s on, she’s an Australian Open finalist, a 2-time WTA tour champion, and a force to be reckoned with...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1343
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Toronto
godzina 01.00
B.Bencic -B.Haddad Maia
Typ Haddad Maia i powyzej 21.5 gema 2-6 6-3 6-3
kurs 3,9
betcris

Analiza :
Tutaj moj typ trochę w nagrodę za wczorajszy występ Beatriz w meczu ze Świątek.Po raz kolejny pokazała charakter , waleczność nieustępliwość.Nie jestem jakimś fanem jej tenisa ale trzeba jej przyznać ze ma podejście , lubi to co robi , biega do kazdej piłki z pełnym zaangarzowaniem , nie ważne czy jest 40:0 w gemie serwisowym przeciwniczki czy broni breacka cisnie na maksa , coś jak kiedyś Cornet.Podoba mi się to jej podejście i tym wczoraj wygrała z Igą!Na pewno ten mecz kosztował ją sporo ale pokonanie nr 1 powinno też dać jej kopa w aspekcie wiara we własne możlowości.
Belinda też niejednokrotnie pokazywała charakter ale też nie jednokrotnie pokazywała charakterek.Ostatni mecz bardzo udany , pokonanie Sereny nawet leciwej to moim zdaniem podobny kaliber wyczynu co pokonanie Świątek.Nie chcę w to wchodzić wyniki idą w świat !Chociaż odniosłem wrazenie że Serena nie pokazała wszystkiego na co ją stać aktualnie , coś więcej zobaczymy pewnie na US open.
Belinda jest dzisiaj faworytką i bardzo słusznie , umiejętnosci czysto tenisowe ma na pewno większe , Beatriz ma siłę i 10 cm wzrostu więcej.Spotkały się raz w tym roku w styczniu w Sydney , Szwajacarka bardzo gładko 6:3 6:2 3 przełamania a Brazylijka nie powąchała nawet breick pointa.Ale trzeba przyznać że to u Brazylijki ten sezon to największy progres w karierze a wyglada na to że bedzie jeszcze lepiej.Na pewno będzie się chciała zrewanżować.Moze dojrzała puźno jak Jabłoń albo jak Grzegorz Lato.
Belinda w ścisłym topie WTA jest od lat , miała w wielu aspektach duzo łatwiej choć jest rok młodsza od Beatriz , zapowiadała się nawet na kolejną Martinę Hingis , a Beatriz przeszła długą drogę do punktu w którym jest teraz .Co ciekawe mają podobny bilans W/L kariery
ale to Brazyliijka długo obijała się po Chelengerach.Ciekawa sprawa Belinda podniosła z kortu ponad 10 milionow $ , a Beatriz niespełna 2 .Najlepszy artysta to głodny artysta .Charakter kontra charakterek.A swoją drogą Inflacja jak Karlovic , amerykanie nie wojują , dolar umocnił się do euro a zlotowka oslabila do obu walut.
W Toronto bedzie godzina 19 pierwszy mecz w seji wieczornej powinno być ciekawie.
Pogoda do grania 25 stopni , sucho lekki wiaterek .Dolar kanadyjski 3.56 hmm też nieźle.
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1804
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Pegula - Halep
TYP: Halep 1,45 (y)


Konsekwentnie gram dalej tutaj na Halep w tym turnieju która widać,że jest w coraz lepszej formie. Dzisiejszy mecz z Gauff miała praktycznie pod pełną kontrolą poza oczywiście końcówką drugiego seta gdzie Rumunka prowadziła najpierw 3:0 a potem 4:1 i nagle pojawił się jakiś mały przestój w jej grze i zrobiło się po 5:5 a set zakończył się tiebreakiem w którym przebudziła się Simona i pokonała Amerykankę 7:2 w efekcie wygrywając mecz 2:0. Teraz w półfinale spotka się z kolejną Amerykanką Pegulą. Szczerze mówiąc nie widziałem tutaj w żadnym spotkaniu Jessici także ciężko mi coś więcej na jej temat tutaj powiedzieć. Uważam jednak, że forma Rumunki z meczu na mecz rośnie i to dla mnie ona powinna zwyciężyć w tym spotkaniu i awansować do finału. Myślę, że ostatnia rosnąca forma Halep spowodowana jest tym, że już od jakiegoś czasu trenuje pod okiem nowego świetnego trenera Patricka Mouratoglou który jak wiemy był swego czasu twórcą świetnych występów Sereny Williams
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Haddad Maia B. - Pliskova Ka. : Powyżej 9.5 asów w meczu @2.04 ForBet

Dziś próbujemy zagrać na asy w meczu, bo obydwie zawodniczki potrafią posłać petardę serwisową, zwłaszcza Czeszka. Szczerze, ona może sama pokryć taką linię, bo udowodniła to w ostatnich spotkaniach. Ja nie widzę tutaj zdecydowanej faworytki, obydwie w znakomitej formie w Toronto , więc 3 sety w meczu lub przynajmniej dwa wyrównane bardzo możliwe, przez co wzrastają szanse powodzenia zakładu. Obydwie z ogromnym zasięgiem ramion, ale też liczę na szybkie gemy serwisowe, gdzie Panie będą odpuszczały niektóre piłki po serwisie. Dla porównania w Fortunie linia 10.5 po @1.84, więc kurs moim zdaniem zdecydowanie zawyżony, dlatego próbuję.
 
Ostatnia edycja:
K 4,3K

kobe251606

Użytkownik
Haddad Maia - Halep
TYP: Halep 1,6 (y) świetny mecz w wykonaniu Halep ale brawa należą się również dla Brazylijki która zrobiła niesamowity postęp w swojej grze


No to mamy wielki finał w Toronto a w nim wydaję się, że dwie zawodniczki które jak najbardziej swoją grą na to zasłużyły. Może zacznę najpierw od Brazylijki która w tym sezonie ogólny bilans rozegranych spotkań ma naprawdę bardzo dobry 43-15 praktycznie na każdej z trzech nawierzchni(clay, trawa, hard) spisuje się bardzo dobrze. To jest najlepszy sezon w karierze w jej wykonaniu co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Brazylijka jest w mega formie. Bardzo mocny kąśliwy serwis z którym miały problemy pokolei Leyla, Iga, Bencic oraz wczoraj Pliskova czy poradzi sobie z nim Halep zobaczymy dzisiaj. Uważam,że tutaj w finale może też dać znać o sobie zmęczenie po ciężkich meczach z Igą, Bencic i Pliskovą. Rumunka oprócz swojego wczorajszego meczu z Pegulą gdzie musiała odrabiać straty po przegraniu pierwszego seta raczej wygrywała pewnie po 2:0 może oprócz końcówki meczu z Coco Gauff ale to Rumunka sama sobie doprowadziła tam do nerwowej końcówki. Dla mnie Rumunka powinna mieć mniej w nogach niż jej dzisiejsza rywalka a to może mieć spore znaczenie co do końcowego rozstrzygnięcia. Idę w tym spotkaniu w stronę Halep która wygląda tutaj bardzo dobrze zwłaszcza wczoraj po porażce w pierwszym secie z Pegulą pokazała, że może wejść na jeszcze wyższe obroty i grać jeszcze lepiej o czym przekonała się wczoraj Amerykanka. Duże znaczenie w finale powinno też odegrać doświadczenie Simony w tak dużych turniejach jednak Brazylijce tego może brakować ponieważ ona dopiero w tym sezonie zaczęła zbliżać się w rankingu do tych najlepszych w tourze. Dla Halep zwycięstwo w dzisiejszym finale może być bardzo dobrym prognostykiem przed US Open i nie tylko w końcu nie po to zatrudniła do swojego sztabu trenerskiego kogoś takiego jak Patrick Mouratoglou. Dla mnie Rumunka bierze ten finał
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Beatriz Haddad Maia - Simona Halep
Typ Halep 2;1 , kurs 4.1 za drobne
pierwszy set Haddad/mecz Halep kurs
7.6 za bilon.
Szczerze mówię że typuje trochę na wpół ciemno bo nie widziałem Halep .
A widziałem Hadad grałem jej zwycięstwo z Bencic i z Pliskova wczoraj i niby nie zmienia się zwyciezkiej ekipy ale jednak.
Wczoraj po Beatrize było już widać trudy poprzednich meczów. MIAŁA okazję zamknąć pierwszy set z Pliskowà 6;2 ale najnormalniej paliwo jej się skończyło ostatecznie wygrała pierwszy set 6;4 z wielkim trudem domykając.Pliskowa zaatakowała od razu w drugim secie prowadziła już 4:1
Ostatecznie przegrała 2;0 po tiebreacku.
ALE TYLKO DLATEGO ZE TO PISKOWEJ
PALIWO SIE SKONCZYŁO.
Ale dopisze udało mi się w drugim secie trafić Haddad 2:0 po kursie 9.5 i 13 za drobne.Mysle że dzisiaj takiego prezentu od Simony nie dostanie.Myslę
że stać Brazylijkę na seta ale o zwyciestwo będzie raczej bardzo trudno a na pewno trudniej niż w dwóch ostatnich meczach.Moze zwyczajnie już tego nie unisc.
DLA LEPSZEGO OGLADANIA ZA DROBNE POWINIEN BYC DOBRY FINAŁ.
Post automatycznie złączony:

Acha jeszcze mała dygresja dysiaj postawiłem na Halep a kibcował bende Haddad bo dała zarobić.
Hm To już jakiś wyższy stopień zrytego beretu bukmaherką 😀
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom