>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Tokio, Ningbo (25.09.2023 - 01.10.2023)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
pobrane.png

Miejsce: Tokio, Japonia
Data rozgrywania: 25.09.2023 - 01.10.2023
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $780,637
Oficjalna strona turnieju: http://www.toray-ppo.com/en/tournament/
Lista Startowa: https://live-tennis.eu/en/wta-schedule
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1056/tokyo/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1056/tokyo/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
Zwycięzcy debla 2022:


wta_250.png

Miejsce:
Ningbo, Chiny
Data rozgrywania: 265.09.2023 - 30.09.2023
Nawierzchnia: Outdoor Hard
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $259,303
Oficjalna strona turnieju:
Lista Startowa: https://live-tennis.eu/en/wta-schedule
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2092/ningbo/2023/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2092/ningbo/2023/order-of-play
Zwycięzca singla 2022:
Zwycięzcy debla 2022:



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Nie znalazłem żadnych ciekawych typów na pierwszą rundę, trochę kusi grać na Dart, bo Kudermetova jest w jeszcze gorszej dyspozycji niż myślałem, ale bukmacherzy nie dawali za Brytyjkę szalonych kursów. Kilka znalezionych zagrań na asy i gemy poniżej:

Krueger - Kalinina
Typ: Liczba przełamań serwisu: Poniżej 8.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Superbet

Bazuje na porządnym serwisie Krueger i jej serii, w której nie gra za często 3 setów. 9 przełamań to nawet w przypadku WTA rzadki widok.

Day - Uchijima
Typ: Uchijima - Liczba asów: Powyżej 4.5
Kurs: 1.8
Bukmacher: Superbet

Uchijima najwybitniejszą tenisistką nie jest, ale ma bardzo dobry pierwszy serwis, który jest najlepszym elementem jej gry. 5 asów jest na pewno bardzo realistycznym celem nawet na 2 sety

Kasatkina - Kostyuk
Typ: Kostyuk - Liczba asów: Powyżej 1.5
Kurs: 2.4
Bukmacher: Superbet

Liczę na długi pojedynek, bo obie tenisistki preferują dłuższe wymiany i są w stylu gry dosyć podobne. Kostyuk wygląda na linii serwisowej lepiej niż wcześniej, a kurs 2.4 jest wysoki jak na jedynie 2 asy

Shnaider- Bai
Typ: Bai - Liczba gemów: Poniżej 11.5
Kurs: 2.35
Bukmacher: Superbet

Jak dla mnie kurs jak marzenie. Shnaider idzie różnie ostatnimi czasy, ale to młoda tenisistka, która powinna poradzić sobie z kwalifikantką. Bai musiałaby zagrać coś, czego jeszcze nie grała żeby zdobyć ponad 12 gemów.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Typ: Kostyuk - Liczba asów: Powyżej 1.5
Kurs: 2.4
Bukmacher: Superbet
Tutaj uwaga , też się kiedyś na takie coś skusiłem , ale Kasatkina w obronie serwisów to jedna z najlepszych w tourze i nawet sama Sabalenka ma problem z posłaniem pokaźnej liczby asów , a tym bardziej Ukrainka , która statystyki nie ma najlepszej. Nie zdziwi mnie tutaj nawet liczba 0 po jej stronie.
 
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Tutaj uwaga , też się kiedyś na takie coś skusiłem , ale Kasatkina w obronie serwisów to jedna z najlepszych w tourze i nawet sama Sabalenka ma problem z posłaniem pokaźnej liczby asów , a tym bardziej Ukrainka , która statystyki nie ma najlepszej. Nie zdziwi mnie tutaj nawet liczba 0 po jej stronie.
Kasatkina faktycznie super odbiera, ale zbyt skusił mnie kurs, mam wrażenie, że tutaj mogą być 3 sety, a tutaj jeden as na set jest już realistyczną opcją. Wiadomo, że to WTA, jest tam tak ogromny rozrzut pomiędzy meczami i dyspozycją dnia, że może stać się wszystko, dlatego wolę grać bardziej ryzykowne kursy jak tylko ma to jakąś podstawę. Kostyuk raz serwuje przeciętnie - 0 asów o ile pamiętam z Linette, żeby zupełnie inaczej wypaść w dalszej rundzie z Haddad Maią. Nie mogę znaleźć materiałów o szybkości kortów twardych, nie wiem dlaczego jest to tak trudno dostępne, ale generalnie im bliżej AO tym szybsze korty (turnieje w Australii i Azji), sam chciałbym porobić (a najlepiej znaleźć) statystyki na poszczególnych kortach, bo z tego co pamiętam AO i US są zupełnie inne jeśli chodzi o szybkość
Tutaj jest całkiem fajny artykuł o tym:
 
Otrzymane punkty reputacji: +312
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
Świątek I - Kudermetova V

Typ: un 17.5 gema Kurs: 2.30

STS

Zaryzykuje- Rosjanka ewidentnie ma kompleks Igi. Dotychczas w 4 meczach zdobyła 10 gemow z czego 6 w 1 meczu 3 lata temu. Ostatnie pojedynki to istna demolka. Jeśli tylko u Igi wszystko się będzie zgadzało w głowie to długo panie raczej nie będą grać

e: dziwnie się patrzy na tak grającą Ige
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Świątek I - Kudermetova

Dobrze sytuację naświetlił Jozzy22 ciut wyzej .
w h2h ostatnie 3 mecze Madryt w tym roku 2:0 6:1 6:1 , Doha w tym roku 6:0 6:1 , Indian Wells 2021 6:1 6:0
Owszem ostatni mecz Świątek w Tokyo niby trochę kłopotów z Mai Hontamą ale Japonka była bardzo zmotywowana by dobrze wypaśc przed własną publicznością.W dodatku w przypadku blamażu chyba było niebezpieczeństwo " seppuku " zwanego również harrakiri ;)
Mnie się podobał powrót Świątek w pierwszym secie od stanu 1:4 i wygranie pięciu gemó z rzędu.
Więc tutaj z Kudermetovą chyba można się odważyć na jakąś jeszcze niższą linię po wysokim kursie .
Za drobne pogram też koło od roweru w pierwszym secie .Może zobaczymy dzisiaj w Tokio mistrzowski pokaz na miarę 10-tego dana ???
Hm z tą przeciwniczką już 3 razy było dosyć blisko rowerka.W kolejnej rundzie również Rosjanki , ktoś z Pary Pavluschenkova Alexandrova , ta pierwsz już dostała od Igi jednego rowerka , to chyba nie było by głupie postraszyć lekko resztę stawki.

poniżej 15.5 gema kurs 4,70
Świątek - 9.5 gema kurs 7.60 forbet
pierwszy set dikładny wynik Świątek 6:0 kurs 10.00

No zobaczymy.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Sakkari 1,46
Sakkari pokonała Garcię ostatnio w Guadalajarze. Czy tak wiele się zmieniło, by nie powtórzyć tego wyniku? Moim zdaniem nie. Sakkari w zasadzie wygrała cały turniej i grała na bardzo wysokim poziomie. Nie sądzę, żeby z taką formą sobie odpuściła występ w Tokio, gdzie co prawda już nie mamy 1000, ale 500-tkę. To nadal dość kusząca inwestycja dla tenisistów, więc opłaca się tu wygrywać trochę bardziej niż jak w przypadku 250-tek. Sakkari w gazie. Oby zagrała swoje, to zwycięży.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +350
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Kudermetova - Pavlyuchenkova
Typ: Pavlyuchenkova - liczba asów: Powyżej 3.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: STS

Pavlyuchenkova jest w świetnej formie na linii serwisowej i nie zapowiada się, żeby miała to się zmienić. Spodziewałem się 5 asów zamiast 4 po tym kursie, nie jest to tak atrakcyjne jak jeszcze w meczu z Alexandrovą, ale wciąż jak najbardziej do zagrania. Jeśli mecz miałby potoczyć się szybko to raczej na korzyść bardziej doświadczonej Rosjanki, jeśli Kudermetova złapie wiatr w żagle po wygranej z Igą spotkanie może trwać dłużej, co zwiększa też szansę na wyższą linię serwisów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +312
F 18,8K

Fibonnacci

Użytkownik
Kudermetova - Pegula
Typ: Liczba asów: Powyżej 7.5
Kurs: 2.05
Bukmacher: Superbet

Kursy samego meczu, nie są aż tak zachęcające, ale dużo ciekawsze wydają się na asy i podwójne błędy. Jeśli chodzi o asy, to Kudermetova totalnie odpaliła w ostatnim spotkaniu i nie jest to aż taki przypadek, bo przecież jest to tenisitka z dobrymi warunkami i mocnym uderzeniem, ale ostatnimi czasy jej precyzja była fatalna. Dodatkowo mamy Pegulę, która dorzuca kilka asów w większości setów w Tokio.

Kudermetova - Pegula
Typ: Podwójne błędy: Powyżej 4.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Superbet

Obie tenisistki stosują mocniejszy drugi serwis i nie jest trudno w takim spotkaniu o błędy. Pegula nie jest w tym aspekcie aż tak nieprzewidywalna, ale Kudermetova potrafi nieraz zaciąć się i zrobić kilka DF w secie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom