>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Tokio, 26.09-02.10.2010

Status
Zamknięty.
bumbaj 7

bumbaj

Użytkownik
No to może Bumbaj o tym co czuje...
WTA - Tokyo - Alisa Kleybanova vs Ana Ivanovic @ Alisa Kleybanova @ 2.20
WTA - Tokyo - Coco Vandeweghe vs Klara Zakopalova @ Klara Zakopalova - Wygra 2-0 @ 2.20
W tym miejscu Bumbaj pozwoli sobie na małe uzasadnionko czemu akurat te mecze są dla niego szlagierami...
1. Kleybanova - Ivanovic..Piekna i Bestia..To nie jest bajka..W tym pojedynku Ana nie będzie mogła liczyć na żadna pomoc..żadnego byczka Fernanda..Kleybanova jest duża, silna i nie waha się tego używać..Nie dalej jak dziś wygrała turniej w Seulu miażdząc wszystko po drodze..W pieciu meczach (wliczajac finał) przegrała tylko jednego seta ( w tiebreaku) i tu ciekawostka, w żadnym z pozostałych dziesięciu setów nie dała ugrać przeciwniczce więcej niż trzy gemy..Ana może stawać nawet na rzęsach ale Grubej Berty nie pokona.. Kurs zaproponowany przez bet365 jest grubo zawyżony i pobrany przez Bumbaja od ręki...
2. Zakopalova - Vandeweghe..Zakopalova to szczęściara, która ugrała 3 gemy z Kleybanova w finale w Seulu..Tłukąc po drodze Petrovą, Safine, Dushevine, i Georges..Nic nie trzeba dodawać..O przeciwniczce żadnego ciepłego słowa Bumbaj nie może powiedzieć..po głowie pląta mu sie jedynie zwrot &quot;mięso armatnie&quot;..
 
D 8

dyniek89

Użytkownik
Nuria Llagostera Vives/Maria-Jose Martinez Sanchez-
Lisa Raymond/Rennae Stubbs
kurs: 1,72
buk: Tobet

Para hiszpańska od Paryża rozegrała tylko dwa mecze (!) i oba przegrała odpadając w 1 rundach. Kompletny brak ogrania i formy. Teraz trafiają na bardzo solidną parę, która wyniki osiąga o wiele lepsze, nie widzę innej możliwości jak zwycięstwo pary Raymond/Stubbs być może nawet w dwóch setach.
 
R 0

rapatapa

Użytkownik
Bartoli M. (Fra) - Wickmayer Y. (Bel)
Typ 2 1.9

Bartoli ostatnio gra bardzo słabo. Na początku w Stanach co prawda spisywała się przyzwoicie ale od momentu problemów zdrowotnych za nogami podczas US Open jest już bardzo słabo. Wicki niestety trochę mnie zawiodła. Po bardzo dobrym zeszłym sezonie wydawało się, że będzie to zawodniczka, która przebojem wtargnie do pierwszej 10 rankingu tak się jednak nie stało. Umiejętności jednak nadal ta dziewczyna posiada duże musi jedynie zacząć grac równiej, gdyż przytrafia jej się zbyt dużo przestojów w grze. Jak bartoli nie doszła jeszcze do siebie to powinna być do ogrania przez młoda Belgijkę.
 
R 0

rapatapa

Użytkownik
Drugi mecz jaki wpadł mi w oko to

Bondarenko A. (Ukr)- Jankovic J. (Srb)

TYP 1
2,8

Janković jest w tym sezonie cieniem samej siebie. I nie ma żadnych przesłanek ku temu by twierdzić, że nagle zacznie grac jak za dawnych lat. Nie wydaje mi się, żeby to było możliwe. ten sezon może spisać całkowicie na straty. Bondarenko po zamążpójściu trochę też straciła z dawnej skuteczności, ale ślub był już dawno temu teraz wreszcie skupiła się na tenisie. W jej grze widać postępy, i to, że jest na najlepszej drodze to osiągnięcia swojej optymalnej formy. Jak będzie grac dobrze serwisem to przezywająca wielkie problemy Srebka nie powinna być dla niej trudna przeciwniczką. Janković popełnia bardzo duża ilość niewymuszonych błędów. Myślę, że ten mecz rozegra się w głowach obu zawodniczek. Po takim kursie warto zagrać na Ukrainkę.
 
mateo717 0

mateo717

Użytkownik
Radwanska A. - Petkovic A.
Radwanska A. - Petkovic A.



Typ na 1/8 finału turnieju WTA w Tokio .
Krótko , zwięźle i na temat . Agnieszka mimo wygranej w poprzedniej rundzie z Olgą Govortsową (6-2 . 6-3 ) , nie zaprezentowała się zbyt dobrze , ciągle walczy z kontuzją , w wywiadach ciągle podkreśla zbiżający się koniec sezonu . Andrea Petković to renomowana zawodniczka . W poprzedniej rundzie , uporała się ze Svietlaną Kuzniecową , w dwóch setach . Jak dla mnie sprawa jest jasna . 1/8 fianału to koniec turnieju dla Agnieszki Radwańskiej .
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Widziales mecz, ze tak twierdzisz? Ktos wygrywa tracac 5 gemow i nie prezentuje sie dobrze? To dosc ciekawe, napisz chociaz czy widziales mecz bo chyba na podstawie livescora nie mozna takich opinii wydac (czasem jest to mozliwe w skrajnych przypadkach, np. ogromna ilosc bp itd). Co do typu to teretycznie ok ale uzasadnienia nie podajesz zadnego. Problemy Agi to jedno a jakby bylo z nia tak zle jak to placze w gazecie Piotrus to nie ma mozliwosci aby tak zlala solidna rywalke. Petrovic nie lubi rywalek regularnych. Przypomnij sobie mecz ze Zvonareva, jak duzo pilek wraca to Niemka zaczyna walic na oslep. Przy problemach zdrowotnych Agi mozna zaryzykowac przeciw, lub z handi i wszedzie krecz musi oznaczac, ze Polka przegrala nie zwrot.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Woźniacki - Radwańska
Aj szkoda, że Radwańska poddała mecz. Rozpłakała się beksa, w 1 secie przegrywała już 5:0. No nie wiem czy Agnieszka nie wytrzymała psychicznie czy co, ale zagrała słabo i szkoda, że poddała mecz bo miałem Karolinę zagraną grubiej. Woźniacki bardzo dobrze się prezentowała, dwa przełamania, 3 asy serwisowe. Ogólnie lepsza o klasę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co sądzicie o finale Woźniacka z Diementiewą ?
H2H 3:3.
Miałem przyjemność oglądać kilka spotkań obu pań na tym turnieju. Dziś Woźniacka co prawda wygrała, ale to też nie tak pewnie, a jej gra nie była przekonywująca. W 3 secie wygrywała już 5:0 i skończyło się na 6:4.
Dementieva pokonała Francese Shavione 2:0 i wczesniej Zvonarevwę która w pierwszym secie nie odstąpiła nawet na krok Demetievy. W II secie już finalistce US Open padła psychika i Dementieva gładko wygrała.
W pierwszej chwili myślałem, żeby postawić na Carolinę, ale hmm dziś zagrała słabo, Rosjanka i kuszący kurs na jej zwycięstwo.
 
alanas1 0

alanas1

Użytkownik
Dementieva - Woźniacki (2-0)
Również nie przekonuje mnie do gry Woźniaki kompletnie, po tym co widzialem daleki jestem na postawienie czegokolwiek na nią. Dementieva wygrala o wiele pewniej a wloszka raczej jej nie pomagala, malo blędów niewymuszonych czego nie bylo brak u belgijki. Nie ma co, kurs zaniżony na Demę i jakościowo wygląda dużo lepiej od swojej rywalki, 2-0 dla rosjanki kurs 4.25 bwin dla odważnych, dla mniej odważnych jedyneczka na luzie powinna to wygrać, kurs 2.59, powodzenia
 
L 0

lucky99

Użytkownik
Ja bym się skłaniał ku overovi gemowemu 19,5 z kursem 1,85.Patrząć na półfinały to oczywiście Dementieva no ale Karolinie mogł przytrafić się jeden słabszy mecz w turnieju ((też mi słabszy jak wygrany)półfinał).Myślę że będzię walka w finale zobaczymy 3 sety i over wejdzie.POzdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom