>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Stuttgart , Stambuł ( 18.04.2022 - 24.04.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
PTGP-2022_Veranstaltungsbild_Turnier_499x375px.jpg


Miejsce: Stuttgart, Niemcy
Data rozgrywania: 18.04.2022 - 24.04.2022
Nawierzchnia: Indoor Clay
Kategoria: WTA 500
Pula nagród: $757,900
Oficjalna strona turnieju: https://www.porsche-tennis.com/prod/pag/tennis.nsf/web/english-home
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23763-wta-entry-list-18-24-aprile-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/1051/stuttgart/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/1051/stuttgart/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
A. Barty
Zwycięzcy debla 2021: A. Barty / J. Brady



teb-bnp-wta-660.jpg


Miejsce: Stambuł, Turcja
Data rozgrywania: 18.04.2021 - 24.04.2021
Nawierzchnia: Clay
Kategoria: WTA 250
Pula nagród: $239,477
Oficjalna strona turnieju: https://tennischampionship.istanbul/en/teb-bnp-paribas-tennis-championship/
Lista Startowa: https://www.tennisteen.it/entry-list/wta/23763-wta-entry-list-18-24-aprile-2022.html
Drabinka: https://www.wtatennis.com/tournament/2020/istanbul/2022/draws
Plan gier: https://www.wtatennis.com/tournament/2020/istanbul/2022/order-of-play
Zwycięzca singla 2021:
S. Cirstea
Zwycięzcy debla 2021: E. Mertens / V. Kudermetova



Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Putincewa 1,8

Peterson wg mnie slabiutka w tym sezonie, jedna jaskolka wiosny nie czyni wg mnie

Barnett/Nicholls 2,00

Lohoff/Murray powinny juz odpasc w poprzedniej rundzie ale Piter z kolezanki daly po prostu ciala.

Tomjlanovic 1,66

Ona musi w koncu odpalic, ostatnio slabo I wg mnie tutaj gladko wygra

Radacanau 1,5

Nie wierze, ze Korpatsch to wezmie.Radacanau normalnie to 2 level wyzej, Niemka od czasu do czasu odpali ale to nie ten level, po prostu.

Radacanau+Tomjlanovic+Barnet Nichols =4,98 for fun

Radacanau I Tomjlanovic po 2:0 =4,83
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Kontaveit-Alexandrova 1 @1.52 <emocjonujaco i szczesliwie> 2:6 6:3 7:6

Cos tu rosna kursy na Estonke, ale tym bardziej zagram. Ogolnie to w planie byl jeszcze typ na Sorribes Tormo, ale wypadalo poczekac czy Djokovic nie polozy dlugoterminowki po wczorajszym meczu, b ojednak Kecmanovica to sie obawialem juz przed rozpoczeciem turnieju.
Stuttgart to ciezki kort, ktory daje czas na ustawienie sie do pilki i tu sukcesy odnosza mocna bojace zawodniczki, co czesto widac patrzac na obsady finalow w poprzencih edycjach, takze albo trzeba miec uderzenie albo naprawde dobrze grac. Alexandrova na pewno sile ma i jest pod tym wzgledem lepsza od Kontaveit, niemniej jednak Kontaveit tez ma ryzykowny return i uderzenie z obydwu stron.

Generalnie Kontaveit goni ten tytul w Stuttgarcie juz ktorys raz, bo byl juz final, polfinal, ubiegly rok to przegrana w 3 setach z Sabalenka, ale w tamtym czasie Sabalenka i Barty walczyly ze soba o prym na kortach ceglanych w Stuttgarcie i chwile pozniej w Madrycie, ostatecznie dzielac sie tytylami (Barty zgarnela Stuttgart pokonujac w 3 setach Sabalenke, a Madrycie dwa tygodnie pozniej role sie odwrocily).

Jest tu jeszcze w tle mecz finalowy z jesienie ubieglego sezonu z Moskwy, gdzie Alexnadrova prowadzial 6-4 4-0, a mimo to Kontaveit odrocila losy meczu wygrywajac ten final. Alexandrova na pewno pamieta, ale jednak licze na Estonke. Kontaveit ograla wczoraj w 3 setach Kerber po dobrym meczu, a Kerber byla dobrze przygotowana, bo wracala z Kazachstanu, gdzie Niemki graly wlasnie ceglanych kortach halowych z Kazaszkami. Angie pokazala determinacje, ale trzeba tez uczciwie przyznac, ze Kontaveit po przegranym 1 secie pokazala poziom krecac tam naprawde dobre procenty i zamykajac mecz. U Alexandrovej bije w oczy wysoka skutecznosc 1 podania w meczu z Shuai Zhang (w 2 secie na przyklad z 1 podania oddala ledwo punkt), niemniej jednak czestotliwosc z jaka trafiala to 1 podanie wahalo sie w okolicach 50%, wiec Kontaveit ze swoim returnem tez powinna czasami mocno dac sie we znaki. Za calosc typuje zawodniczke bardziej uniwersalna i czekam na wieczorowe spotkanie, liczac ze bedzie ona kolejny raz gora na koniec meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +353
R 19,6K

Robert82

Użytkownik
L.Samsonowa - I.Świątek
typ: handicap +5,5 gema Samsonowa
kurs: 2,5
buk: sts
Wczoraj Iga potraciła gemów ze świetnie serwującą Brytyjką . Dziś powinno być podobnie . Rosjanka potrafi zrobić pożytek ze swojego serwisu .
 
Otrzymane punkty reputacji: +303
Bergkamp10 19,2K

Bergkamp10

Użytkownik
Sabalenka vs Badosa @ 1

Mecz za chwilę, ale jeszcze pokusze sie o typ w ktorym mam nadzieję, ze Sabalenka weźmie rewanż na Badosie z którą jeszcze nie wygrała. Hiszpanka zagrała wczoraj super mecz z Jabeur która moim zdaniem wyglądała ciut lepiej i powinna wygrać gdyby nie tyle prezentow w kluczowych piłkach, ktore powiiny być na korzyść Tunezyjki. Ten mecz kosztował Hiszpanke sporo sił i mam nadziej to odbije sie dziś w meczu z Białorusinką, która mam nadzieję bedzie dziś cierpliwa i skuteczna przy swoich mocnych zagraniach
 
Otrzymane punkty reputacji: +505
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
To przekonujące zwycięstwo Sabalenki 2-0 nad mocną Badosą nie musi być wyznacznikiem, że wygra jutro z Igą, która notabene wymęczyła wygraną z nadspodziewanie silną Samsonovą. Często właśnie takie wyrównane boje motywują ich zwycięzców do jeszcze cięższej pracy, co się równa kolejnym sukcesom. Ja stawiam na Świątek. Drugi przegrany finał Aryny w Stuttgarcie? Bardzo niewykluczone.
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mi sie jednak wydaje,ze ostatnie mecze Igi to nie przypadki I jest ona troche hmm zmęczona, rozregulowana czy tez psychicznie zmęczona tym balonikiem.Owszem Iga wciaz gra dobrze ale mam wrazenie, ze popelnia coraz wiecej bledow.Wczoraj ciezka przeprawa z Samsonova daje nam jakis znak.Wg mnie od Sabalenki ten mecz zalezy.Jak serwis bedzie siedzial I nie bedzie sie gotowała, to ma duze szanse wg mnie.

Iga oczywiscie moze gladko wygrac I isc dalej z seria wygranych ale czy tak bedzie zobaczymy
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Iga i jej psychika? Biję brawo na stojąco. Naprawdę. Ile to razy człowiek wracał myślami do półfinału Isi z Lisicka w Wimbledonie. Co by było gdyby tylko wytrzymała psychicznie rolę faworytki. Że w finale Bartoli. Gdybanie, gdybanie, gdybanie

A tutaj? Na dziewczynę nagle, dość niespodziewanie, spada numer jeden w WTA. Pojawiają się głosy że niezasłużenie, że zastępstwo prawdziwej jedynki, że trzeba cos udowadniać. Co robi Iga? Gra absolutnie najlepszy tenis ze wszystkich. Bierze trzy tysieczniki z rzędu. Zamyka buzię dosłownie wszystkim udowadniając że tak czy siak ona do jedynki by doszła. Rewelacja

A dzisiaj? A dzisiaj wszystko zależy od Igi. Może to zabrzmi ciut niedyplomatycznie ale już dawno się zastanawiałem - miliony zgarnalby gość z aplikacją comiesięcznych cykli u kobiet. Przeciez to by nam tak bardzo życie ulatwilo. Sama Iga po jednej z porażek w zeszłym sezonie tłumaczyła się właśnie w ten sposób. I ja to w pełni rozumiem

Natomiast jeżeli wyjdą obie w stu procentach przygotowane to Iga ma wszystko po swojej stronie. Ona finałów nie przegrywa. Sabalenka jak poczuje szanse to zacznie popełniać podwójny za podwójnym. Psychika jest zdecydowanie po stronie Igi. A rekord,? Szczerze mówiąc w dupie mam ten rekord. Niech jedzie na jakieś WTA 250 i wyzeruje licznik w pierwszym meczu. Ona już nie musi udowadniać że zasłużyła. Ona jest numerem jeden pełną gębą
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
egreg 942

egreg

Użytkownik
Oczywiście że jest Nr. 1 , ale prawda jest taka, że aktualnie Iga już nie ma tej super formy.
Przecież to było widać ewidentnie w jej dwóch ostatnich meczach. Zmęczenie daje znać o sobie , dłużej na takiej intensywność z taką formą nie da się grać.
Dlatego też uważam że w finale Iga nie będzie faworytką , szanse oceniam tak 50/50, tym samym kurs ~3 na Sabalenkę jest bardzo opłacalny.
Pozdr.
 
adik1992 403,7K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Sabalenka - Świątek najdłuższa wymiana u16,5 uderzeń @1,85 bo była wymiana 21 uderzeń, choć bukmacher rozliczył na plus
1xbet

Sabalenka nie kalkuluje na korcie. Stara sie narzucić swoją grę od pierwszej piłki która pojawia sie po jej stronie. Mocno grająca Kontaveit momentami była bezradna i musiała liczyć że Aryna nie trafi w kort. Nie miała czasu by zareagować na niektóre zagrania. Iga też nie jest zawodniczką która stara się przerzucać piłkę na drugą stronę. Spotykają się dwie zawodniczki które będą chciały pokazać swoją moc i przejąć inicjatywę w wymianach więc żadna nie będzie mogła wstrzymać ręki. Nie wydaję mi się by doszło do długich wymian przy takie grze zawodniczek i śmiało udzerzam w taką linie którą zaproponował rusek.
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Oczywiście że jest Nr. 1 , ale prawda jest taka, że aktualnie Iga już nie ma tej super formy.
Przecież to było widać ewidentnie w jej dwóch ostatnich meczach. Zmęczenie daje znać o sobie , dłużej na takiej intensywność z taką formą nie da się grać.
Dlatego też uważam że w finale Iga nie będzie faworytką , szanse oceniam tak 50/50, tym samym kurs ~3 na Sabalenkę jest bardzo opłacalny.
Pozdr.
Graj na Sabalenke, predzej czy później wyleczysz nie z grania przeciwko Świątek. U mnie było podobnie:) czesto widzialem value w kursach przeciwko Idze, a kończyło się zazwyczaj pogromem. Obecnie gra najlepszy kobiecy tenis , a o głowę u niej się nie martwię, To niech Sabalenka raczej się martwi o swoją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom