>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour - Roma, Estoril 2.05-8.05.2010

Status
Zamknięty.
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
bo czym sie tak naprawde różnią siostry W ?
Mam nadzieję, że żartujesz w tym momencie. Różnią się i to zasadniczo. A jeden z głównych aspektów w którym ta różnica się uwidacznia to myślenie na korcie. Venus zdecydowanie myśli grając, natomiast Serena niekoniecznie. Co z tego wynika w kontekście dzisiejszego meczu? Ano to, że Serena powinna być &quot;łatwiejszą&quot; rywalką niż wczoraj Venus. Oczywiście nie biorę tu pod uwagę wyniku bo po prostu Venus wczoraj wyrzucała wszystkie piłki poza kort więc nawet myślenie niewiele dało. Ale jak dziś będą piłki wracały i wracały to Serena stawiająca na &quot;tępą&quot; siłę na korcie będzie je z czasem wyrzucać. Nie sądzę, aby Jelena to przegrała. Co najwyżej trzy sety. Pobieram Jankovic @1,75
Drugi półfinał dla mnie no bet choć osobiście daję MJMS większe szanse niż buki.
Llagostera Vives N./Martinez Sanchez M.J. - Raymond L./Stubbs R. 1 - 1.60
Co tu dużo pisać - Hiszpanki to dla mnie najlepszy debel na świecie na clayu. To co potrafią wyczarować pod siatką to kosmos. Raymond/Stubbs ewidentnie widać w każdym meczu, że rozkręcają się z czasem. Dwa poprzednie spokania przegrany 1 set, ale wygrany mecz. Tutaj jeśli dojdzie do takiej sytuacji nawet to mogą mieć w super TB problem, bo choć to trochę loteria to jednak decydują pojedyncze piłki, a w nich lepsze będą Hiszpanki. Niekoniecznie jednak musi dojść do takiego rozstrzygnięcia. Hiszpanki są w stanie to wygrać 2-0. Kurs zachęca to pobrania.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Przychylam się do typu na Jankovic. Serena miałaby problemy juz z Kirilenko tak uwazam, gdyby ta zagrala normalnie a nie wystraszona jakby pierwszy raz na kort wyszla. Byly mocne i celne pilki grane przez Serene,ale nie oszukujmy się.... siostry W. nie potrafią się poruszać po mączce... no może Serena troche lepiej to robi od siostry,ale i tak beznadzieja w porównaniu do Jankovic, ktora bedzie biegac do wszystkiego ...
Williams - Jankovic 2 1,68 bwin✅
Drugi półfinał trudniejszy do przewidzenia,ale za drobne zagram na zwycięstwo MJMS ,gdyz uważam,że jej gra na tej nawierzchni to naprawde wysoki poziom. Ivanovic poprawila gre, ale na połfinale sie chyba skonczy. Przegrala w zeszlym tygodniu z Radwanska,a jak wiemy nasza w rewelacyjnej formie nie jest... Reasumując... MJMS gra pieknie kątowo do tego skróty wykonywane perfekcyjnie, Ivanovic nie wybiega zwyciestwa jak dla mnie. To ze pokonala Petrova , Deme czy kwiczącą Azarenke nic nie znaczy jak dla mnie, bo Hiszpanka to zupelnie inny styl gry po prostu....
Ivanovic - MJMS 2 2.41 bwin✅
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Kurs 2,10 na Serena trzeba brać. Niby Jelena zniszczyła swoje rywalki we wcześniejszych rundach oprócz pierwszej gdzie okrutnie sie męczyła, ale nadal Serena odstaje pod każdym wzgledem od innych zawodniczek ATP. Serba świetna w obronie, ale na ataki Amerykanki nawet jej świetne bieganie nie pomoże. Szykuje sie niezły mecz i walka do ostatniej piłki, ale zdziwie sie mocno jeżeli Serena nie wygra tego meczu.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ivanović - MJMS +2.5g @ 2.00 ✅ 4/6 2/6
Dziewczyny ze sobą jeszcze nie grały. Ana wyeliminowała blok wschodni Vesnine, Azarenke, Dementievą i Petrovą z tego turnieju, a Maria Kudryavtsewą, Schiavone, Wozniacką i Szafarzową w ostatniej dziewczynie lub właśnie MJMS szukałem doga który właśnie przebiję się do półfinału/finału tego turnieju bo widać po dziewczynach że mają naprawdę solidny pomysł na grę nie odpuszczają aż tak jak przystało na dziewczyny. MJMS na szybko można porównać do Lopeza też gra s&amp;v i operuje slajsami, dropami i to w świetnym wykonaniu ten sezon może naprawdę stać dla niej otworem i dzięki fantastycznej grze jak dla mnie którą prezentuję w tym sezonie ma szansę przebić się do TOP20, a wtedy kto wie co będzie dalej. Hiszpania trochę czeka na kolejną zawodniczkę z kraju która by królowała na korcie jak Conchita Martinez czy Arantxa Sánchez Vicario. Nie sądzę by Ivanović wygrała tutaj w cuglach i liczę jeśli nie na zwycięstwo Marii to na spotkanie na idealnym styku.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
już◙ wcześniej pisałem o tym meczu ale powiem jeszcze jedno MJMS gra bardzo dużo skrótów za siatkę im dalej w mecz tym popełniała mnóstwo błędów na siłe chcąc tak zdobywać punkty dziwią mnie typy na Sanchez ale zobaczymy jak pisałę mpowinno być 2-0 ale...
Pierwszy półfinał przegrany przez Williams na własne życzenie ale w kobiecym tenisie to norma
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Przychylam się do typu na Jankovic. Serena miałaby problemy juz z Kirilenko tak uwazam, gdyby ta zagrala normalnie a nie wystraszona jakby pierwszy raz na kort wyszla. Byly mocne i celne pilki grane przez Serene,ale nie oszukujmy się.... siostry W. nie potrafią się poruszać po mączce... no może Serena troche lepiej to robi od siostry,ale i tak beznadzieja w porównaniu do Jankovic, ktora bedzie biegac do wszystkiego ...
Poisonick miałeś racje - Serena ruszała się po korcie z trudnością, była ociężała i wyglądało na to,że gra sprawia jej dużą trudność - w dodatku w tie-breku prowadzić 3:0 i przegrać... szkoda słów i pieniędzy postawioną na jedną z sióstr W.
Bravo dla Jankovic - widać,że jej strasznie zależało - może Serena miała dzisiaj gorszy dzień, a może siadła psychicznie - jak dla mnie tak to wyglądało...
Jeszcze raz brawo dla Jankovic i Poisonicka za prawidłowe wytypowanie wyniku
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kasztaneiro 362

kasztaneiro

Użytkownik
Co takiego dziwnego prowadzić 3-0? Przecież to tylko mini-break.
Ja tam nie widziałem, żeby Serena ruszała się z ociężałością. Moim zdaniem troszkę za dużo psuła w kluczowych momentach, chciała za szybko skończyć akcję i w siatkę trafiała. Ale trzeba przyznać, że mecz był bardzo ładny i widowiskowy i do końca nie było wiadomo, kto będzie triumfował.
Gratulacje dla obu pań!
 
F 0

filweb

Forum VIP
Jankovic - Martinez Sanchez 2 3.71

Można powiedzieć, że Hiszpanka rozgrywa turniej życia. Fantastyczne spotkania z tak uznanymi firmami jak Wozniacki, Schiavone czy powracająca do wielkiej formy Ivanovic - wszystkie zakończyła w 2 setach. Jelena Jankovic również miała tutaj kilka dobrych, a nawet świetnych spotkań, ale dziś z Sereną miała ogromne przestoje i razem z nr 1 rankingu stworzyły co najwyżej średnie widowisko, w którym znacznie więcej było błędów niż pięknych akcji. Podsumowując - Hiszpanka świetna forma, Serbka faworytka, ale z pewnością nie taka, jak wskazywałby na to kurs.
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Pobieram Jankovic @1,75✅
Llagostera Vives N./Martinez Sanchez M.J. - Raymond L./Stubbs R. 1 - 1.60✅
Jelena Jankovic - Maria Jose Martinez Sanchez, MJMS +4.5 gema - 1.90
Filweb streścił w pigułce wszystko. Jak ktoś jest w gazie to trzeba stawiać. Są podstawy ku temu, aby wierzyć, że Hiszpanka przedłuży zwycięski pochód w Rzymie i być może zgarnie tutaj dublet. Osobiście uważam, że będą 3 sety i dość wyrównane spotkanie dlatego zdecydowałem się na handi gemowe na Hiszpankę. Na pewno kurs na win Jeleny za mały i nieadekwatny do ryzyka więc trzeba poszukać innych opcji.
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Zgadzam się. Innym czynnikiem może być to,że pojedynek z Sereną kosztował Serbkę dużo sił. Ma o wiele słabszy serwis od MJMS, tzn. może nie siłowo,ale Hiszpanka serwuje kombinacyjnie tym samym stwarzając sobie okazje do szybkiego zakończenia wymian. Jankovic zmiotła Venus returnem na koncowa linie, z Sereną juz tak latwo nie bylo bo ta lepiej sie ustawiala. I teraz tak, wiadomo,że atut Ivanovic to tez return na koncową linie i co wczoraj bylo widzielismy.... Dlatego po takim kursie, gdzie Hiszpanka gra turniej marzeń stawiam na jej zwycięstwo.
Jankovic - MJMS 2 3,64 bwin
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja raczej bym asekuracyjnie zagrał albo over 20,5 gema albo +1,5 seta dla Hiszpanki. 3 sety bardzo możliwe w tym meczu.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
niestety u mojego naziemnego buka kurs na hiszpankę tylko 2,74 ;/;/ to że Jankovic może być mocno zmęczona to prawda, oglądałem oba półfinały wczorajsze i Sanchez w porównaniu z Serbką nawet się nie zadyszała... niestety ana przegrała dosyć łatwo popełniając dużo błędów, Sanchez na dobrą technikę gry, dużo piłek puszcza do których trzeba się nabiegać a Jankovic niestety może już nie mieć tylu sił (nie znam się za bardzo na tenisie stąd ubogie słownictwo z tejże dziedziny:p)
moim zdaniem również można śmiało stawiać na hiszpankę nawet za trochę grubiej
pozdrawiam
 
smoooke 44

smoooke

Użytkownik
Ja oprócz tego konsekwentnie gram na MJSM w deblu. Dziś kurs @2,07. Rywalkami Dulko/Pennetta. Nie będę się powtarzał bo we wcześniejszym poście napisałem o Hiszpankach. Dodam tylko, że moim zdaniem dziś rywalki łatwiejsze od Raymond/Stubbs a kurs dużo wyższy. Dulko jest strasznie chimeryczna i nie sądzę aby dziś była w stanie pociągnąć z Flavią ten mecz.
 
Q 0

qwebar

Użytkownik
Również stawiam na MJSM. Jankovic wczoraj się strasznie zmęczyła i popełniała sporo błędów. Do tego chyba coś przeziębiona jest? Hiszpanka wydaje się być faworytką - zobaczymy.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Sevastova - Parra +2.5g @ 2.15 ⛔ 6/2 7/5
Aktualna czwarta rakieta Hiszpanii kiedy krótko po powrocie można było stawiać przeciwko niej, wreszcie widać że zbliża się do tego gdzie była trzy lata temu czyli na #52 pozycji w rankingu singlowym i deblowym i spróbuję tutaj zagrać handi na Arantxe. Sevastova młody talent który też leci w gorę to jej styl najbardziej pasuję mi na szybsze nawierzchnie, a i tutaj właśnie nie zagrała z nikim który najbardziej specjalizuję się na mączce. Parra pokonywała między innymi Cirsteę czy Evtimovą ale ta dziewczyna jest za nisko w rankingu by nawet na swojej nawierzchni wygrała z kimś wyżej notowanym, choć urwała Hiszpance seta. W H2H zachowana czysta karta i liczę tutaj że otwarcie będzie należeć dla Parry która w deblu i w singlu nabrała większego doświadczenia które powinno powieźć młodą Łotyszkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom