>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

WTA Tour - Madryt (29.04.2021 - 08.05.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Konjuh +1,5 @1,55

Fernandez lepiej czuje się na szybszych nawierzchniach. Konjuh już rozgrywała mecze w tym sezone na europejskiej mączce, a więc to przemawia za tym żeby grać coś w jej stronę. Chorwatka odpadła dopiero w cwierfinale w turnieju w Stambule pokonując zawsze groźne Wang Q. i Errani. Uległa dopiero nieznacznie Kostjuk, lecz prezentowała się dość dobrze. Myślę, że może wygrać to spotkanie, ale idę w bezpieczniejszą stronę i daje +1,5.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
A.Bogdan-Sevastova 2 @1.62

Sevastova to zawodniczka o wiekszym potencjale i mozliwosci na pewno, ktora byla polfinalista i cwiercfinalistka szlemów. Łotyszka miala bardzo slaby ubiegly sezon, ale wydaje sie wraca d oduzo lepszej gry i w Miami pokazala sie juz z naprawde dobrej strony, a sadze ze ta forma idzie w gore i moze byc jeszcze lepiej. Łotyszka ograla w eliminacjach Pironkova i Kostyuk, wiec to zdaje sie potwierdzac to teze. Ogolnie wiem co ta zawodniczka potrafi, gdy jest dobrze dysponowana.
Bogdan rowniez dostala sie do turnieju z eliminacji, wiec tez mozna smialo stwierdzic ze gra dobrze. Niemniej jednak ciezko jej sie przebic w takich duzych turniejach do dalszych etapow. Rumunka potrafi grac dlugie wymiany i jest regularna zawodniczka, ale to samo mozna powiedziec o Sevastovej, tyle ze w jej przypadku ten tenis wydaje sie duzo bardziej urozmaicony.

Mysle, ze naprawde jest progres u Sevastovej i to pozwoli jej wygrac. Miala tu w Madrycie Lotyszka bardzo dobry run w przeszlosci, gdy dotarla do polfinalu, wiec to tez potwierdza ten fragment o mozliwosciach, dlatego tez typuje w tym meczu wygrana Sevastovej.

Z ciekawostek mozna jeszcze dorzucic, ze w tym roku zawodniczki spotkaly sie w jednym z tych australijskich turniejow przez AO i wtedy wygrala Bogdan, ale Sevastova wtedy byla jeszcze w tym miejscu, gdzie nic nie wskazywalo na poprawe wynikow, takze idealna okazja by tym razem pokonac rywalke z Rumunii. Sevastova jest lepsza zawodniczka, ale wszystko sprowadza sie do tego by udowodnic to na korcie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
robieduzo1234 1,7K

robieduzo1234

Użytkownik
Pliskova vs Gauff 2@ 2.15 Totalbet


Spodziewam się meczu pełnego przełamań i podwójnych błędów.

Jestem fanem gry młodej amerykanki obserwują ją od roku, lepiej radzi sobie na twardej nawierzchni ale pokazywała nie raz że na mączce nie jest mięczakiem. Corri posiada świetny return, który moim zdaniem będzie kluczowy aby pokonać Czeszke. Pliskova w tym roku grała trzy spotkania na mączce, każde z nich trwało 3 sety, over 21.5 gemow @1.92 również wchodzi w grę. Gauff po wczorajszym meczu debla czuje niedosyt i z pewnością tanio skóry nie sprzeda.

DW: 2:1 Gauff
 
Semtex 247,3K

Semtex

Użytkownik
Belinda Bencic - Bernarda Pera @2.31

Myślę, że warto pograć hmm? Pera pokazuje się w Madrycie od bardzo dobrej strony, w dodatku mączka to jest jej żywioł wg mnie powinna być tutaj faworytką. Bencic od dłuższego czasu nie jest w najwyższej formie, jej chora głowa też nie pomaga na korcie, jak nie idzie to frustracja i ciągłe monologi, wygrała tutaj tylko z Kiki Mladenović, która nie oszukujmy się ale jest w top5 chokerek WTA, od dawna na czarnej liście. Perka świetnie tutaj serwuje jest bardzo ciężka do przełamania, a na tej nawierzchni to powinno plusować bo większość zawodniczek ma problemy z utrzymaniem serwisu i jak to bywa na claju mamy festiwal brejków w każdym meczu. Uważam że, jej serwis + doświadczenie na mączce powinny dać korzystny wynik przeciwko Bencic, na pewno będzie jej łatwiej przełamać Belindę, przy poruszaniu się na korcie też powinna mieć przewagę. Kursy chyba trochę przesadzone, odwrotnie bym to wystawił więc zagram na Pere.
 
Ostatnia edycja:
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Kvitova P. - Kudermetova V. @1.47
Kudermetova na 11 spotkań na nawierzchni ziemnej w tym roku przegrała tylko 1 z Mertens w półfinale w Stambule. W turniej w Charleston wygrała w finale z Kovinic 2:0 która to w tym samym turnieju wygrała z Kvitovą również 2:0. W ostatnim meczu wygrała z Bertens 2:0 która w marcu powróciła do gry po kontuzji. Bertens nie zagrała najlepszego meczu i popełniła sporo własnych błędów - zwłaszcza w 1 pierwszym secie. Kvitova na 5 spotkań na nawierzchni ziemnej w tym sezonie przegrała 2 i raczej nie jest w swojej najwyżej formie. Spodziewam się jednak wyrównanego meczu i zwycięstwa Kvitovej która z meczu na mecz gra lepiej oraz to, że wygrywała już ten turniej 3-krtonie. Liczę również już na lekkie zmęczenie Kudermetovej.

Jabeur O. - Bencic B gemy 22+ @ 1,90
Obie Panie nieprzewidywalne, jeżeli miałbym coś obstawiać w tym meczu to poszedłbym w ilość gemów - zakładam, że będą 3 sety.

Badosa G. P. - Sevastova @ 1,80
Obie Panie dobrze sobie radzą w Madrycie. Bardziej przekonuje i podoba mi się jednak gra Hiszpanki - typ opieram na indywidualnym odczuciu po oglądnięciu meczy. Patrząc na turniej w Charleston to Badosa pokonała Barty oraz pokonała 2:0 McNally która wyeliminowała w tym turnieju Sevastovą.

Barty A. - Świątek I. @ 1,96
Typ trochę życzeniowy :). Jeśli Iga zacznie trafiać pierwszym serwisem to powinna wygrać - ostatnio jest z tym problem. Na pocieszenie w meczu z Zidansek, Barty również nie trafiała pierwszego serwisu. Iga powoli wraca do formy z RG i mam nadzieję, że będzie to taki mecz na przełamanie. Może też dropshot-y zaczną wpadać :)
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Kvitova-Kudermetova 1 @1.5

Wydaje mi sie, ze w taki duzych turniejach doswiadcznie bedzie pomagac Kvitovej. Kvitova w przeszlosci swietne wyniki notowala w tym turnieju, w przeciwienstwie do turnieju w Rzymie, gdzie wiedzie sie jej bardzo przecietnie. Reprezentantka Czech trzykrotnie siegala po tytul i ma znakomity rekord na tcyh kortach 29-7. Kudermetova notuje ogromny porgres to fakt, zwyciezyla niedawno w Charlston, ale Madryt nalezy do turniejow Premier Mandatory, czyli tzw. obowiazkowych, w zwiazku z tym obsada rowniez o wiele mocniejsza.

Sadze, ze nie bedzie to latwy mecz, ale licze na Kvitova. Kvitova w poprzedniej rundzie ograla co raz lepiej grajaca Kerber, wiec mysle ze dyspozycja idzie do przodu. Dodalbym rowniez, ze w 1 rundzie Kvitova musiala odprawic swoja dobra przyjaciolke Bouzkova, wiec na pewno byloby przyjaciolce bardziej milo, gdyby Kvitova zagrala dobry turniej. Kvitova tym swoim cietym seriwsem na zewnatrz mysle, ze bedzie robic krzywde rywalce jak w meczu z Kerber, a tak jeszcze doszly niezle skroty. Ogolnie jestem zdania, ze doswiadczenie i ranga turnieju spowoduje, ze Kvitova stanie na wysokosci zadania, wiec typuje jej zwyciestwo w tym pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Badosa - Sevastova @ 2 Badosa w gazie... brawo za charakter, wolę walki i determinację... świetny mecz dla oczu... choć myślę, że co miała to dała i ćwierćfinał z Bencic będzie dla Hiszpanki już nie do przejścia

Młoda Hiszpanka faworytką w meczu z doświadczoną Łotyszką, która wygrała już tutaj 4 spotkania? No nie wiem...
Nie widziałem Sevastovej w akcji ale po Jej ostatnich wynikach widać że jest nieźle i postanowiłem Jej zaufać. Forma rośnie i to nie będzie dyspozycja ze stycznia gdzie obie Panie zagrały ze sobą i tam zwyciężyła Hiszpanka 2-1. Badosa na pewno CHCE znacznie bardziej na "swojej ziemi" a w Jej przypadku w tak dużym turnieju wcale to nie musi być atut. Oglądałem ją w poprzednim meczu i dość długo "wchodziła" w mecz, który musiała gonić i który myślę dużo ją kosztował nie tyle fizycznie co w swerze emocjonalnej. Myślę, że jeżeli dziś znowu będą nerwy od początku i będzie problem się w strzelić to Sevastova to wykorzysta, a jeśli wygra pierwszego seta to mam nadzieję już tego nie odda i dowiezie to zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Taka masówka poszła na Brady z Pavlyuchenkovą? Grałem Brady po 1,82. Teraz można złapać już tylko w granicach 1,55. Jest coś o czym nie wiem, jakiś uraz Rosjanki czy co? Czy po prostu dużo osób pograło Amerykanke?

edit: jednak Brady to był zły wybór, to nie ta sama zawodniczka co grała w Australian Open tak dobrze, widać że mączka jej nie leży, jednak trzeba pochwalić Pavluchenkova, bo zrobiła duży progres, jej gra teraz a pare lat temu to nieporównanie, zagrała bardzo pewnie, i z chłodną głową czego nie można powiedzieć o Brady, a to było kluczem do zwycięstwa
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Barty-Kvitova 1 @1.45

Nie do konca przemawia ten kurs do mnie, bo wyjsciowo byly gdzies w granicy 1.6 na Barty, ale tez uwazam ze slusznie Barty jest faworytka. Kvitova jest najbardziej utytulowana zaowdniczka w histroii tego turnieju, gra naprawde dobrze, ale z drugiej strony Czeksa przekroczyla juz 30-tke i do tego optimum które grala w Madrycie w swoim primie, gdy siegala tu po tytuly juz co raz trudnie jsie zblizyc.
Barty ma na koncie zwyciestwo w French Open, ale ma szanse upowlowac teraz upolowac swoj pierwszy turniej WTA 1000 na cegle. Wiadomo, ze jeszcze to nie jest taka typowa cegla jak w Rzymie czy Paryzu i stad tez tak dobre wyniki Kvitovej tutaj w przeszlosci. Barty nie jest az tak silowo grajaca tenisistka jak Kvitova, ale jak na swoje warunki to naprawde sa mecze, ze super serwuje co pokazla w meczu ze Swiatek.

Pozwole sie troche nie zgodzic Tomaszem Wiktorowskim, ktory stwierdzil, ze Barty ze Swiatek nie grala az tak dobrze, bo jestem zdania, ze w tym 2-gim secie to naprawde byl kawal dobrego tenisa w wykonaniu Barty i Swiatek. Kvitova mial ogromne problemy z pokonaniem Kudermetovej i tam Rosjanka powinna juz na poczatku decydujacej partii przelamac Kvitova, ale Czeszka jakos przertwala i pozniej to ona na szczescie wykorzystala swoja szanse.

W mojej opinii faworytka jest tu Barty. Nie do konca mnie przekonuje te biezace oszacowanie szans, ale bede starac sie to ugryzc jakos w akumulowanym wraz z tym meczem po tym co obejrzalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Bencic + Muchova

Badosa gra ostatnimi czasy można powiedzieć mega tenis.. ma na rozkładzie już wspomnianą Bencic, Barty(oczywiście na poprzednim turnieju) czy ostatni mega mecz w Madrycie z Sevastovą. Naprawdę imponuje bardzo ale ile jeszcze jest w stanie udźwignąć i prezentować ten poziom? Z Tajchman zaczęła słabiej, długo nie mogła się wstrzelić i była przez Szwajcarię na początku rozrzucana po korcie lecz odwróciła i wygrała ten mecz. Z Sevastovą zaczęła od pierwszej piłki wyglądać super i to był kawał meczu z jednej i drugiej strony. W obu meczach straciła sporo energii choć dziś będzie na pewno też mocno nakręcona ale jak daleko zajedzie to zobaczymy. Oglądałem Bencic z Jabeur i grała pewnie, trzymała dobry poziom i serwis, nie gotowała się przy kluczowych piłkach i myślę że na takim turnieju jak Madryt zrewanżuje się Hiszpance na jej własnej ziemi za tą porażkę z kwietnia. Edit// Bencic tego dnia dramat na serwisie, którym nie robiła żadnej "krzywdy" Hiszpance i nie wypracowywała nim sobie żadnej przewagi w wymianach. W dodatku na kilka piłek w gemie grała jedną-dwie udane akcje a tak to błędy i resztę kończyła Badosa

Muchova zagrała kolejny super mecz z Sakkari a wcześniej odprawiła Osake. Martwi mnie to, że mecz skończył się późno i oba jej mecze odbyły się na dystansie 3 setów ale zaufam jej dobrej dyspozycji w tych obu meczach. Rosjanka pokonała szukającą formę Keys, Pliskową czy Brady która nie gra już tego co na AO ale tak dobrze dysponowanej Czeszce mam nadzieję już nie da rady mimo że ta nie miała sporo czasu na dojście do siebie i regenerację.
 
Ostatnia edycja:
L 0

LukasMajkel91

Użytkownik
Witam wszystkich.


W miarę możliwości będę starał się podrzucić grane bety, kupony...
na dłuższe analizy pewnie nie raz braknie czasu, ale postaram się czasem znaleźć chwilkę na jakąś konstruktywna argumentację.

Powodzonka wszystkim.
Dzisiaj czasu brak wiec na szybko to z czego dziś pokleiłem.


Kozlova
Kozłova set
Evans
Kvitova 2-0
Kvitova set
Kvitova +3,5
Karatsev
Badosa win
Badosa 2-0
Zverev
Muchova 2 sety w meczu

Sapporo over 2,5
Yokohama FC BTS
Hiroshima BTS
Shanghai over 2,5 w meczu
Szanghaj over 1,5 w obu polowach
Spartak II over 2,5

Zielonosci.
 
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Barty A. - Badosa G. P. gemy 21+ @ 2,04 / lub 1 set gemy 10+ @ 2,00

Barty jest zdecydowaną faworytką tego meczu ale nie spodziewam się takiego pogromu Badosy na jaki wskazują kursy na ten mecz. Spodziewam się bardziej wyrównanego 3 setowego meczu lub wyniku jak w meczu z Igą dlatego idę w gemy.
Barty mocno wchodzi w mecz i przeważnie 1 seta wygrywa z dużą przewagą. Jeżeli pierwszy set idzie jej w miarę łatwo to w drugim trochę traci na koncentracji np. wczorajszy mecz z Kvitovą czy wcześniejszy mecz z Zidansek. Co do Badosy to na pewno nie odpuszcza i walczy do końca. Rozgrywa tutaj bardzo dobry turniej i napewno nie odpuści żadnej piłki. Ma już wygraną z Barty w tym roku ale tych meczy nie ma raczej co porównywać. W meczach Barty w tym turnieju linia 20,5 gema na mecz nie została przekroczona tylko raz w pierwszym meczu z Rogers. Tak samo w meczach Badosy - tylko w pierwszym meczu z Krejcikovą nie została przekroczona linia 20,5 gema.
Dodatkowo patrząc na ten turniej pierwsze sety Badosy są bardzo wyrównane (7:5 z Teichmann, 7:6 z Sevastovą czy 6:4 z Bencic) dlatego też rozważam liczbę gemów powyżej 9,5 w pierwszym secie - na 4 meczy linia ta była przekroczona 3 razy. U Barty w 2 meczach w 1 secie była przekroczona linia 9,5.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Barty(-3,5 gema)-Badosa 1 @1.6

Barty zmierza do finalu by powalczyc o swoj pierwszy tytul tej rangi na kortach ceglanych. Badosa zrobila swietny wynik jak na zawodniczke, ktora wystartowala z dzika karta, ale tutaj jej droga prawdopodobnie sie zakonczy na tym etapie.
Poza tym Barty ma do wyrownania rachunki z Badosa po porazce z Charlston, gdzie Hiszpanka ja pokonala. Niemniej ednak tam Barty byla bezposrednio po triumfie w prestizowym turnieju w Miami. Do tego doszła zmiana nawerzchni, a i mobilizacja w Charlston tez juz po wygraniu tak znaczacego turnieju jak w Miami na pewno nie byla juz tak wysoka.
Mysle, ze Australijka wygra na tyle przekonywujaco, ze pokryje taki zmodyfikowany handicap.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Madryt i Saint Malo;

Saint Malo:
Bolsova-Tan 1 1.70
Fortuna
Tan ostatnio gra swietnie ale mysle ze styl gry Bolsovy moze Ją nieco przystopowac 5/10

Sasnovch/Tauson-Christian/Santamaria 1 1.92
Fortuna
Ogladalem dzis zwycistwo nad Rus/Wang i musze powiedziec ze graly naprawde dobrze jak na nowa pare w debelku widac ze gra razem sprawia im bardzo duza przyjemnosc i caly czas byly skupione w tym spotkaniu.Rywalki to tez moze bardziej ograna para ale graly raptem tylko kilka spotkan i to z miernym skutkiem.Kursy sa naprawde swietne po tym co dzis ogladalem.Jesli utrzymaja checi z latwoscia powinny wygrac bo tez idywidualnie bija rywalki na o 2 klasy 9/10

Madryt:
Ostapenko/Pavluczenkova-Dabrowski/Schuurs 1 2.38
Fortuna
Tutaj wedlug mnie wszystko bedzie zalezec od dyspozycji Ostapenko i Schuurs.Wiadomo jaka jest Ostapenko ale mysle ze dochodzac tak dalko ma ambicje by zarobic troche grosza.Co do Schuurs ostatnio mnie nie przekonuje i tu upatruje szanse dla 1 pary bo badz co badz kursy wystawione pod dowiadczenie Schuurs ktora jest typowa deblistka.Dla mnie kurs do pobrania 6/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom